من فکر می کنم من فرزند بزرگتر شدن آنها آلرژی غذایی. چگونه می توانم مطمئن شوم ؟

برخی از کودکان از رشد مواد غذایی خود را, آلرژی, اما محققان دقیقا نمی دانم چرا.

در اینجا چگونه کار خود را با متخصص آلرژی و اگر شما فرزند خود را مشکوک نیست آلرژیک هر بیشتر.


ادامه مطلب: چهار افسانه در مورد آلرژی شما فکر می کنید واقعی بودند – اما نیست


که به احتمال زیاد به رشد خود را از مواد غذایی آلرژی ؟

آلرژی غذایی تاثیر می گذارد تا 10% از نوزادان و 8 درصد از کودکان در استرالیا و نیوزیلند. شایع آلرژی غذایی در کودکان جوان, تخم مرغ, شیر گاو, شیر و بادام زمینی. آلرژی به درخت گردو و ماهی و غذاهای دریایی تمایل به بیشتر رایج در نوجوانان است.

نرخ مواد غذایی آلرژی را افزایش داده اند در کودکان و بزرگسالان در کشورهای توسعه یافته از جمله استرالیا. نیز وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از کودکان تا چهار سال پیر که شده ایم بستری در بیمارستان با مواد غذایی آنافیلاکسی (شدید و تهدید کننده زندگی واکنش).


ادامه مطلب: معرفی تخم مرغ و بادام زمینی زودرس در نوزادان, رژیم غذایی برای کاهش خطر ابتلا به آلرژی


هنوز تحقیقات در استرالیا نشان می دهد که تقریبا همه کودکان (بیش از 80%) با یک تخم مرغ آلرژی خود را بزرگ تر شدن آلرژی در زمان آنها چهار سال به عنوان انجام حدود 20 درصد از کودکان مبتلا به حساسیت به بادام زمینی.

اما برای دیگران آلرژی غذایی هستند به احتمال زیاد به باقی بماند. این است که به احتمال زیاد در صورتی که اگزما و تب یونجه یا آسم در کنار یک درخت بادام آلرژی از سن جوان و یا آنها را به یک واکنش آلرژیک شدید به یک دوز کم از مواد غذایی خاص حساسیت زا است.

چرا آنها خود را بزرگ تر شدن مواد غذایی آلرژی ؟

محققان دقیقا نمی دانند که چرا برخی از کودکان رشد خود را از آلرژی غذایی است. اما پاسخ ایمنی بدن به مواد غذایی حساسیت زا به نظر می رسد تغییر دهید.

برای مثال این کودکان باید کاهش سطح آنتی بادی های شما می خواهم به طور معمول به عنوان بخشی از یک واکنش آلرژیک (سطوح پایین تر از آلرژن خاص IgE). آنها همچنین دارای سطوح بالاتری از دیگر اجزای سیستم ایمنی بدن (آلرژن خاص IgG4, IL-10 و آلرژن خاص سلول های T).

دیگر تحقیقات با تمرکز بر یک نوع سلول T به نام نظارتی سلول T که تنظیم چگونه تطبیقی سیستم ایمنی بدن در پاسخ به آنتی ژن.

کودکانی که حساسیت دارند و یا توسعه یافته به طور طبیعی اتفاق می افتد تحمل هستند بیشتر احتمال دارد به سطح پایدار از این سلول ها. اما کودکان مبتلا به آلرژی ممکن است قادر به بازسازی این سلول ها هنگامی که در معرض مواد غذایی حساسیت زا بنابراین باید از سطوح پایین تر.


ادامه مطلب: مبین: آنچه که سیستم ایمنی بدن?


کودکانی که خود را بزرگ تر شدن حساسیت های غذایی نیز ممکن است ضعیف پاسخ التهابی در بخشی از سیستم ایمنی بدن خود را شناخته شده به عنوان سیستم ایمنی ذاتی.

در نهایت تغییرات در تنوع ميکرو فلور روده (میکروارگانیسم هایی مانند باکتری های ساکن روده) و مواد ساخته شده توسط این میکروب ها نیز ممکن است درگیر شود.

اما ما نیاز به تحقیقات بیشتر برای بررسی آنچه اتفاق می افتد در هر دو سیستم ایمنی بدن و روده میکروبیوم به مطمئن شوید.


ادامه مطلب: مقالات در بهداشت و درمان: میکروب نیست دشمن آنها از ما هستند


چه نشانه هایی می تواند پدر و مادر نگاه کردن است ؟

اگر فکر می کنید کودک شما بزرگتر شدن مواد غذایی خود را, آلرژی, آن مهم است برای تست خودتان آنها را برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. این بسیار نا امن و آنها ممکن است از یک واکنش آلرژیک شدید.

اما شما ممکن است متوجه فرزند شما به طور تصادفی خورده مواد غذایی حساسیت زا اما توسعه یک واکنش آلرژیک. این ممکن است نشان می دهد کودک خود را می دانستند فراتر رفته آلرژی غذایی.

که وقتی که آن زمان برای مشورت با یک متخصص آلرژی – دکتر که متخصص در تشخیص و مدیریت بیماران مبتلا به بیماری های آلرژیک – به بررسی.

متخصص آلرژی انجام آزمایشات از جمله آلرژي به ببینید که آیا فرزند شما واقعا بزرگتر شدن یک حساسیت غذایی است. شاتر

در اینجا چیزی است که یک متخصص آلرژی انجام خواهد شد

متخصص آلرژی انجام خواهد شد تعدادی از آزمایشات برای نظارت بر کودک و یا سالانه و یا هر چند سال بسته به نوع آلرژن است. این آزمون ها شامل آزمون پوستی پريک و آزمایش خون.

این آزمایشات نشان می دهد تغییرات در سیستم ایمنی بدن به ما ایده از اینکه فرزند شما بزرگتر شدن آلرژی یا آن همچنان ادامه دارد.


ادامه مطلب: اوایل قرار گرفتن در معرض عفونت محافظت نمی کند در برابر آلرژی, اما گرفتن به طبیعت ممکن است


زمانی که این آزمایشات نشان می دهد تقریبا هیچ واکنش آلرژیک کودک شما دهان و دندان مواد غذایی چالش تحت نظارت های پزشکی.

برای مثال یک کودک خواهد شد با توجه به مواد غذایی حساسیت زا در افزایش مقادیر در یک مرکز پزشکی. اگر کودک تحمل غذایی (شناخته شده به عنوان عبور از چالش), مواد غذایی است که به طور منظم دوباره به راه افتادند به رژیم غذایی.

مواد غذایی چالش آزمون نیز انجام می شود برای دیدن اگر یک کودک می تواند تحمل مواد غذایی در یک فرم اصلاح شده. برای مثال یک کودک حساسیت به تخم مرغ و یا شیر گاو ممکن است قادر به تحمل پخته تخم مرغ یا شیر پخته شده.

به طور کلی آن را تنها با یک پزشکی تحت نظارت دهان و دندان مواد غذایی از چالش های است که آلرژی متخصصان می گویند که آیا فرزند شما واقعا می دانستند فراتر رفته خود حساسیت غذایی.


اگر کودک شما آلرژی غذایی اطلاعات بیشتر در دسترس است از آلرژی & آنافیلاکسی استرالیا و استرالیا انجمن ایمونولوژی بالینی و آلرژی. شما همچنین می توانید گوش دادن به آلرژی پادکست توسط مرداک کودکان موسسه تحقیقات متخصصان و استادان کتی آلن و میمی تنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de