من مطالعه ویروس ها: چگونه تیم ما جدا شده جدید کروناویروس برای مبارزه با جهانی همه گیر

به عنوان بسیاری از مردم با عجله به فاصله خود از COVID-19 محققان کانادایی شده اند در انتظار مشتاقانه به ما (دستکش) دست بر منفور ویروس.

ما می خواهید به یادگیری همه چیز را ما می توانیم در مورد چگونه کار می کند, چگونه آن را تغییر و نحوه تعامل آن با سیستم ایمنی بدن انسان, بنابراین ما می توانید تست مواد مخدر است که ممکن است درمان آن, توسعه واکسن و تشخیص و جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر.

این چیزی است که محققان زنده انجام دهید. خیلی از ما کار روزمره است که افزایشی. این مهم است و این حرکت درست رو به جلو اما به فرصتی برای کمک به مبارزه با یک بیماری همه گیر است به خصوص الهام بخش و هیجان انگیز است.

راز زندگی از ویروس ها

ویروس ها جذاب هستند. آنها بی اثر میکروسکوپی اشخاص است که می تواند یا پنهان کردن بی ضرر و غیر قابل تشخیص یا انتقام همه گیر ویران کردن.

آنها به طور همزمان و پیچیده و ساده انگارانه است که چه چیزی باعث می شود آنها را بسیار جالب — به خصوص جدید در حال ظهور ویروس ها با ویژگی های منحصر به فرد. تحقیق در مورد ویروس ها به ما می آموزد نه تنها در مورد ویروس ها مطالعه کنیم بلکه در مورد خود ما سیستم ایمنی بدن.


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: تجزیه و تحلیل متخصص از مکالمه با شبکه جهانی


ظهور جدید کروناویروس در یک بازار در ووهان چین در ماه دسامبر 2019 در حال حرکت تنظیم همه گیر ما در حال حاضر شاهد در 160 کشور در سراسر جهان است. فقط در سه ماه این ویروس آلوده بیش از 360,000 نفر کشته و بیش از 16,000.

بهداشت و درمان-مراقبت از کارگر می رسد در یک پیاده روی در COVID-19 آزمون درمانگاه در مونترآل در 23 مارس سال 2020 است. پل Chiasson/کانادا مطبوعات

ویروسی انزوا

شیوع فرستاده محققان در سراسر جهان مسابقه برای منزوی کردن آزمایشگاه نمونه از این ویروس است که باعث COVID-19. این ویروس بعد از آن به نام سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2.

در کشورهایی که قبلا تجربه شیوع بیماری از جمله چین و استرالیا و آلمان و ایالات متحده محققان قادر به جداسازی ویروس و توسعه خود را موجودی SARS-CoV-2 اما لجستیکی و موانع قانونی مانع از آن شد به آسانی های مواد خود را با محققان فراتر از مرزهای خود را.

آنچه محققان کانادایی مورد نیاز برای پیوستن به مبارزه جدی بود عرضه داخلی از پاک کردن نسخه از ویروس — ترجیحا از چندین کانادا COVID-19 موارد است. حتی در یک بیماری همه گیر در حال توسعه از جمله عرضه شده است به عنوان آسان نیست آن را به عنوان ممکن است صدا و تیم های متعدد در کانادا مجموعه ای را برای منزوی کردن و توسعه کشت خالص از ویروس نمی دانستند که موفق خواهد بود و یا زمانی که.

در نهایت دو تیم در کانادا خواهد جداسازی ویروس برای مطالعه: یکی در دانشگاه ساسکاچوان و یکی که برجسته, محققان دانشگاه مک مستر, Sunnybrook علوم سلامت مرکز و دانشگاه تورنتو است.

Arinjay بانرجی یک محقق فوق دکترا در مک مستر که به طور معمول با این نسخهها کار در آزمایشگاه ویروس شناسی داوطلب خاص خود تخصص. ما مفتخریم که با او به اشتراک گذاشتن استعداد خود را با این تیم در تورنتو جایی که او مجموعه ای به کار با پزشکان و محققان سمیرا Mubareka لیلی ییپ Patryk Aftanas و غارت Kozak.

برای بانرجی آن را مانند یک خمیر به نام به صفحه با این نمره در پایین نهم. او آمده بود به کار در مک مستر به دلیل موسسه تحقیقات بیماری های عفونی و آن ایمونولوژی مرکز تحقیقات و چون دانشگاه حفظ پژوهش مستعمره از خفاش ها.

بانرجی را دکترا در دانشگاه ساسکاچوان و در حال حاضر در مک مستر متمرکز شده بر روی خفاش ها و چگونه خود را برای ویروس ها از جمله coronaviruses تعامل با خفاش و انسان ضد ویروسی پاسخ. در طول چند سال گذشته مطالعات نشان داده اند که بت coronaviruses باید از این ظرفیت برای آلوده کردن سلول های انسان است. چند محققان پیش بینی کرده بود یک کوروناویروس که تکامل و پرش به انسان است.


ادامه مطلب: این اشتباه مقصر خفاش ها برای بیماری کروناویروس


ایده آل ویروسی شرایط

جداسازی ویروس نیاز به جمع آوری نمونه از بیماران و کشت و یا در حال رشد هر گونه ویروس رخ می دهد که در نمونه است. این ویروس ها اجباری داخل سلولی انگل که بدان معنی است که آنها فقط می تواند تکرار و تکثیر در سلول های. برای منزوی کردن یک ویروس خاص محققان نیاز به آن را با ارائه یک فرصت برای آلوده زندگی می کنند پستانداران سلول های کوچک در بطری و یا در کشت بافت صفحات.

ویروس انطباق با میزبان خود را تکامل به زنده ماندن و تکثیر کارآمد در محیط خاص. هنگامی که یک ویروس جدید مانند SARS-CoV-2 ظهور آن را آشکار آنچه در محیط خاص که ویروس را اقتباس کرده است به طوری که می توان آن را سخت به رشد آن را با موفقیت در آزمایشگاه است.

ما می تواند استفاده از ترفندهای برای رسم کردن یک ویروس است. گاهی اوقات ترفندهای کار می کنند و گاهی آنها نیست. در این مورد محققان سعی کردم یک روش نوری و تیم قبلا استفاده می شود در حالی که کار بر روی کروناویروس که باعث سندرم تنفسی خاورمیانه: کشت ویروس در immunodeficient سلول های است که اجازه می دهد این ویروس به تکثیر بدون کنترل. آن کار می کرد.

پس نمونه از بیماران نیز به احتمال زیاد حاوی ویروس های دیگر بسیار مهم است برای تعیین اگر یک ویروس در حال رشد در فرهنگ است که واقعا هدف coronavirus. محققان تایید منبع عفونت با استخراج مواد ژنتیکی از ویروس در فرهنگ و توالی ژنوم آن.

مقایسه توالی شناخته شده coronavirus توالی به شناسایی آن را دقیقا. هنگامی که یک فرهنگ است تایید محققان می توانید نسخه برای به اشتراک گذاشتن با همکاران است.

این همه کار باید انجام شود در امن بالا مهار آزمایشگاه است که کاهش خطر تصادفی virus انتشار به محیط زیست و همچنین محافظت از دانشمندان از قرار گرفتن در معرض تصادفی. این نسخه های بیشتری از یک ویروس است که می تواند جدا شود بهتر است. داشتن چندین ویروس ايزوله ها به ما اجازه می دهد برای نظارت بر نحوه ویروس است که در حال تکامل در انسان به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر. آن را نیز اجازه می دهد تا محققان به آزمایش اثربخشی واکسن و دارو در برابر جهش های متعدد از ویروس.

میکروسکوپ الکترونی تصویر از یک جدا از ایالات متحده برای اولین بار مورد COVID-19. کروی ویروسی ذرات colourized آبی شامل مقطع از طریق ویروسی در ژنوم دیده می شود به عنوان نقطه های سیاه. (آمریکا CDC)

کانادا سویه های ویروسی

هر دو استان انتاریو و تیم در حال حاضر قادر به ایجاد و به اشتراک گذاری نمونه تحقیق با سایر دانشمندان در کانادا امکان کار مهم برای ادامه با استفاده از قوی عرضه داخلی است که نشان دهنده در حال تحول ویروس در اکثر آن مربوط به جهش.

که در نوبه خود می دهد محققان کانادایی یک شانس مبارزه برای تحویل معنی دار به COVID-19 در حالی که هنوز هم وجود دارد زمان. من خوشحالم که همکاران ما در دیگر کانادا موسسات نیز نسخه از این ویروس برای استفاده در تحقیقات است.

هنوز هم وجود دارد بسیار کار را برای همه ما به انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو