تورنتو — انتاریو برتر داگ فورد گفت که او تحت فشار بودن برای بازگشایی اقتصاد و سهولت و محدودیت های بعد از به روز رسانی مدل سازی داده ها پیشنهاد جامعه-گسترش موارد ممکن است به اوج خود رسید در این استان است.

اما برتر است همه اصرار به بیمار.

“وجود دارد هیچ کس وجود دارد که می خواهد به حرکت به جلو در اقتصاد بیش از من انجام دهد اما ما را به جای امن تر از متاسفم,” فورد گفت: در حالی که صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه. “مردم در حال رفتن به مجبور به قطع در آن وجود دارد. من لابی سخت توسط بسیاری از گروه های مختلف و سازمان ها. اما از آن آسان است برای گفتن, باز, باز, باز کردن تا زمانی که ما یک موج دوم از این و آن نیش ما در پشت. من فقط از مردم خواهش به بیمار است.”

فورد گفت که او حتی تحت فشار بودن توسط برادرزاده اش که می خواستم به می دانم که اگر او قادر خواهد بود برای رفتن به اردوی تابستانی.

“من حتی یک تماس از راب پسر… گفت: عمو داگ هستم من رفتن به اردوگاه یا نه؟’ و من به او گفتم ” شما می دانید من می توانم پاسخ این,'” فورد گفت. “او می رود و همچنین پیدا کردن و به عقب بر گردیم به من حق دور” و من فکر کردم واقعا ؟ من لابی من 12 ساله برادرزاده بیش از حد.”

روز دوشنبه فورد گفت که دولت او بود شروع به ایجاد یک طرح است که راهنمای “تدریجی اندازه گیری و امن” بازگشایی اقتصاد است. او گفت: وجود خواهد داشت چند معیار است که نیاز به زمانی قبل از این استان برطرف هیچ گونه محدودیت.

هیچ جزئیات بیشتر منتشر شده در مورد ملاک یا معیار اما برتر گفت: آنها ایجاد خواهد شد در مشورت با مقامات بهداشت و درمان کسب و کار و انجمن شهرداری همکاران.

او از مردم خواست تا همچنان فاصله فیزیکی و به پایبندی به توصیه های ساخته شده توسط ولایتی مقامات بهداشتی.

فورد اعلام کشت و سرمایه گذاری برای کمک به سالمندان

در روز سه شنبه فورد همچنین اعلام بودجه جدید و مشارکت برای کمک به این استان را سالمندان و افراد معلول به عنوان دولت همچنان به نبرد اثرات COVID-19.

فورد گفت: این استان با سرمایه گذاری 11 میلیون دلار در وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه است که ارائه غذا و دارو و سایر ملزومات به سالمندان مجبور به خود منزوی.

Doug Ford

“ما فقط می توانید از طریق این زمان دشوار است اگر ما هر یک از دیگر پشت” فورد گفت: ایستاده در کنار وزیر بهداشت کریستین الیوت و وزیر فرزندان جامعه و خدمات اجتماعی تاد اسمیت. “هیچ کس را باید پشت سر گذاشت. ما باید به مراقبت از خود ما است.”

نخست وزیر همچنین اعلام کرد دولت خواهد بود دو برابر برخی از تضمین درآمد سالانه سیستم (سود) پرداخت به ارائه “حمایت از سالمندان که به آن نیاز دارید.” فورد گفت که افراد دریافت خواهد کرد تا $166 یک ماه و زوج را دریافت خواهد کرد تا به 332 $در ماه است.

دو برابر پرداخت ادامه خواهد داد برای حدود شش ماه, مقامات گفت.

در این استان خواهد شد سرمایه گذاری 40 میلیون دلار در مجتمع مسکونی صندوق امداد برای کمک به قربانی پناهگاه ها و سازمان ها ارائه و توسعه خدمات کودک رفاه و خدمات اجتماعی با COVID-19-هزینه های مربوط. فورد گفت: این پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و به کمک نیروی انسانی.

امکانات باید با قرار دادن دست خود را برای PPE وزیر می گوید

اسمیت خواسته شد تا در مورد مشارکت خانه یک مرکز در Markham, Ont., که حمایت از بزرگسالان با رشدی و معلولیت های جسمی که در آن اکثریت ساکنان قرارداد COVID-19.

تسهیلات گرفتار شده است با کمبود نیروی انسانی پس از تعدادی از کارگران تصمیم به بازگشت به زمانی که شیوع این بیماری تایید شد.

مرخم شهردار فرانک Scarpitti شده است حمایت بیشتر PPE در این مرکز در حالی که مرخم Stouffville, بیمارستان پا کرده است تا به کمک با مراقبت از بیمار و منابع انسانی پشتیبانی می کند.

اسمیت گفت که آن را “بی سابقه زمان” اما او شنیده نیروی انسانی بود و دیگر یک موضوع است. او همچنین گفت که اگر هر گونه امکانات نیاز PPE آنها باید “قرار دادن دست خود را تا” و استان خواهد شد مطمئن شوید که آنها دریافت منابع.

مشارکت خانه است واجد شرایط برای کمک های مالی از طریق مسکونی صندوق امداد یک سخنگوی دفتر وزیر گفت.

حداقل دو نفر کشته شده اند در مشارکت خانه به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و همانطور که از هفته گذشته 37 42 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net