تورنتو — جولی Lingan یک زن 39 ساله و مادر چهار ساله دوقلوها تبدیل به یک قهرمان بعید است در جنگ با COVID-19.

با وجود جوان بودن و سالم انتاریو زن صرف ماه گذشته در بیمارستان و دو هفته در یک دستگاه تنفس مصنوعی در پزشکی ناشی از کما.

در اوایل ماه مارس قبل از او چشمگیر نبرد برای زندگی اقامت در خانه مادر بود بیشتر نگران شوهرش سلامت. او تا به حال سرفه و گلو درد و تب است.

“شوهر من در گرفتن بیشتر و بیشتر بیمار به طوری که او رفت و به بیمارستان” Lingan به یاد. علامت تشخیص داده شد با COVID-19 و خانه فرستاده شد به خود منزوی. تقریبا بلافاصله او نیز توسعه علائم: “من تا به حال سرفه های خشک و تب 40 درجه است.”

Lingan وضعیت بدتر شده به طوری سریع است که این زمان او به ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت در Newmarket, Ont., او دیگر به اندازه کافی اکسیژن به حتی صحبت می کنند. “این فقط بدتر و بدتر” او می گوید. “این احساس من خفه کننده — بدتر از خفه کننده لب های من بودند عطف آبی.”

ظرف 48 ساعت در ICU تیم تصمیم که Lingan بدن دیگر نمی تواند نفس خود را در آن.

“آن را ایمن می گویند بدون اینکه بیش از حد چشمگیر است که او نمی خواهد که جان سالم به در برد” ICU دکتر بری Nathanson می گوید. “او به عنوان بیمار به عنوان کسی می تواند باشد.”

یک تیم از ده ها تن از مراقبت های ویژه کارکنان آماده برای قرار دادن Lingan در ونتیلاتور یک درمان با distressingly کم بقا. یکی از پرستاران او را به یاد می آورد برای کمک Lingan نهایی, تماس تصویری به خانواده اش در خانه است. “من در اتاق قبل از قرار دادن به خواب و انتوبه می گوید:” پرستار لیندزی McNabb. “فقط قبل از اینکه ما او را به خواب ما FaceTimed شوهر و بچه های خود را. من در مبارزه با اشک است.”

Lingan به خاطر ترور تعجب اگر او تا به حال با دیدن خانواده اش دوباره: “زمانی که آنها در مورد به من قرار داده به خواب فکر میکردم من دوقلو…[یکی] اوتیسم. بنابراین من فکر کردم که مراقبت از آنها را زمانی که من در رفته؟”

پس از دو هفته او برداشته شد از ونتیلاتور و به آرامی بوده است دوره نقاهت.

“این یک کابوس” Lingan می گوید. “یک جاده دشوار است. من اصلا کلمه ای برای توصیف سفر من با COVID ویروس.”

در روز پنج شنبه دقیقا یک ماه پس از بستری, او اولین تهویه COVID-19 بیمار در ساوتلیک منطقه ای مرکز بهداشت به آن را زنده. پزشکان و پرستاران در صف راهرو به “کف زدن او را” به عنوان Lingan چرخ شد از طریق بیمارستان.

“او در آمد و به شدت بیمار” Nathanson می گوید. “و ترک با همسر آینده خود را جلوتر از او. و چقدر قوی تر می طب مدرن بود ؟ این چیزی است که ما نشان می دهد تا برای هر روز است.”

برگزاری اشک McNabb می گوید: “این احساسی و طاقت فرسا است. آن را به ارمغان می آورد اشک به چشمان من است که او را از رفتن به خانه به خانواده اش. من نمی توانستم از آنها بخواهید برای یک روز بهتر.”

Lingan است که به طور کامل بهبود و دوقلوها که هرگز توسعه بیماری در انتظار بودند در خارج از بیمارستان به خانه اش.

“این بهشت برای من,” او می گوید. “من آنها را از دست زیادی است. آنها زندگی من است. من یک شانس دوم در زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im