“من تا به حال امضا’ به صورت لام سیاست: کنستانس خارج از byelection

“زمانی که من گفت که سیاست در این کشور و برخی از مردم در آن نیاز به یک نگاه سخت من به معنای آن است و ما در حال حاضر شاهد است که در چنین یک راه عالی در صفحه اول [روزانه] تلگراف. منظورم چیزهای که. منظورم این بود به طور جدی” آقای کنستانس گفت.

“من تا به حال امضا به شما می دانید مسابقه فدرال نامیده می شود که نوع لام.”

این تلگراف گزارش داد که معاون نخست وزیر جان Barilaro گفت ناشناس MP که آقای کنستانس بود “t c…”. آقای Barilaro نمی خواهد اظهار نظر در مورد این ادعا است.

آقای کنستانس گفت که او فکر نمی کنم آقای Barilaro “به معنی آن” اما گفت: این امر استفاده شده است علیه او توسط نیروی کار در byelection. او گفت که او و آقای Barilaro خواهد حرکت و اقامت دوستان است.

آقای Barilaro تصمیم در روز دوشنبه که او نمی خواهد مسابقه byelection برای اتباع. آقای Barilaro و آقای کنستانس تا به حال یک نجیب زاده توافق به اجرا در برابر هر یک از دیگر.

آقای کنستانس همچنین گفت: افراد تا به حال سعی کردم به سوال بهداشت روانی او را پس از bushfire فصل است.

در حال بارگذاری

“هر کسی که می خواهد به انتقاد من برای بودن عاطفی شکننده و ناراحت و دچار آسیب های روانی پس از سال نو آنها رسوایی” او گفت:.

“شما می دانید من آن را دیده ام در نوشتن و به من گفت: به کسانی که مردم خواب بیدار می شوید به خودتان. چرا که وقتی مردم بیرون رفتن و انجام کار درست با یکدیگر و بپرسید که چگونه آنها آیه مردم در تلاش برای اهریمن جلوه دادن من چون من جرأت انجام این کار است.”

اما چندین ارشد لیبرال منابع وجود دارد گفت: هیچ تضمین Mr کنستانس می توانست برنده preselection و تاکید کرد که “نه یک معامله انجام می شود”.

یکی گفت: آقای کنستانس را مجبور به انجام بسیاری از کار برای متقاعد کردن محلی preselectors که او فرد مناسب برای این کار پس از گذراندن چندین سال در سیدنی و از رای دهندگان.

یک منبع نزدیک به آقای Barilaro گفت بعید بود NSW اتباع رهبر خواهد تجدید نظر در تصمیم خود. “من فکر می کنم او در صلح با خود تصمیم به اجرای” این منبع گفت.

NSW Deputy Premier John Barilaro is staying put in state politics.

NSW معاون نخست وزیر جان Barilaro است و قرار ماندن در سیاست خارجه.اعتبار:Rhett Wyman

این نیز روشن نیست که در حال حاضر نامزد برای preselection با یکی دیگر از پتانسیل مدعی سناتور جیم Molan انتشار بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت او نمی خواهد نامزد.

“من آرزو می کنم برای روشن است که هیچ کس در تلاش است به زور به من نه نامزد و نه بود من همیشه تهدید چشم انداز رقابت در preselection و یا در یک کمپین,” او گفت:.

“تصمیم من بود به شدت تحت تاثیر قرار توسط این واقعیت است که من باید عمل جراحی بر روی یک بیماری من شده اند با قرار دادن سال گذشته به دلیل سیاست است. من می توانم قرار داده عمل جراحی دیگر هیچ و من وارد بیمارستان فردا و انتظار بهبودی کامل.”

فیونا Kotvojs که زد برای لیبرالها در آخرین انتخابات فدرال است یکی دیگر از گزینه است.

قبلا آقای کنستانس انتشار بیانیه ای اما نه به هر دلایل تصمیم خود را.

در بیانیه آقای کنستانس نشان داد او می ماند به عنوان دولت عضو برای Bega و وزیر حمل و نقل.

“من نیاز به باقی می ماند متمرکز bushfire بازیابی و سپاسگزار این فرصت من در حال حاضر. جامعه نیاز دارد در این زمان دشوار باید مرکز کمپین,” او گفت:.

آقای کنستانس گفت: او را درک مردم خواهد بود “اشتباه” با اقدامات خود و عذر خواهی کرد که.

در حال بارگذاری

“من هم ناتمام به عنوان کسب و کار حمل و نقل و جاده های وزیر. من می خواهم به ارائه مهم زندگی-صرفه جویی اصلاحات در ایمنی جاده و امن تر تمیز کننده آینده در حمل و نقل عمومی” او گفت:.

“من می خواهم برای تشکر برتر برای حمایت باور نکردنی خود را ادامه خواهد داد و منجر به bushfire دوره نقاهت در جامعه از طریق همکاری با کمیساریای شین Fitzsimmons و بهبود هماهنگ کننده آلت آدامز و اندرو Colvin.

“به عنوان Bega MP من خواهد بود در حمایت از لیبرال کمپین و درخواست مردم از بهشت-Monaro به تأمل در مزایای داشتن اعضای حزب لیبرال فدرال دولت است.”

منابع نزدیک به آقای کنستانس گفت که اواخر شنبه شب آنها معتقد بودند او در نظر گرفته شده برای اجرای preselection و تصمیم خود را به حال شوکه آنها.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de