“من احساس مانند یک فرد بزرگسال’: خاطرات آنلاین یادگیرنده

9.30 صبح: برای ما تا به حال به کار در آموزش و پرورش مناسب [پلت فرم آموزش آنلاین] کارهایی که ما تعیین شده بود برای گوش دادن ما ارزیابی و سپس از 9.45 همه ما تا به حال برای بررسی در با ما, معلم در یک کنفرانس تلفنی در مورد ما صحبت ارزیابی و آماده سازی است. من معلم فرانسه به گوش ما صحبت می کنند ابتدا ما صحبت ارزیابی به طوری که او می تواند صحیح ما لهجه.

آن را متفاوت بود برای ما عادی درس از آنجا که ما نمی قادر به نوشتن تست های ما معمولا کامل در شروع هر درس و هنگامی که او از ما خواست به صحبت می کنند یک عبارت خاص و یا کلمه هر کس گفت: آن را در همان زمان پس از آن صدا مانند یک ظرف غذا بسیار خنده دار نیست-فرانسه کلمات.

10.55: برای دوره سوم امروز ما مسیحی توسعه است. نیمی از راه را از طریق درس ما تا به حال زنده کنفرانس تماس با ما و بحث در مورد موضوع ما و ما ارزیابی وظایف. ما CD معلم از ما خواست به موج و می گویند که ما از “اینجا” به طوری که او می تواند علامت رول. او تا به حال مشکلات فنی برای اولین بار 10 دقیقه از جریان زندگی می کنند و او را نگه داشته و رها کردن به خاطر از دست دادن Wi-Fi.

12.00: پس از آن بود دوست داشتنی برای ناهار با مادر من و مادر بزرگ من.

1.10: در طول دوره چهار ما فارسی بود و ما تا به حال برای تکمیل مقدماتی درس در مورد شکسپیر است. ما شروع به تماشای Baz Luhrmann نسخه از رومئو و ژولیت. لئوناردو دی کاپریو کاملا داغ در آن زمان من کل کلاس به همراه معلم ما بسیار هیجان زده به تماشای فیلم!

در حال بارگذاری

2.15: در طول دوره پنج ما تا به حال ریاضی و ما تا به حال زنده کنفرانس تماس با ما معلم برای یادگیری در مورد یک موضوع کاملا جدید از شاخص. وجود دارد چند مشکلات فنی در سراسر ریاضی به عنوان وجود دارد تاخیر و گاهی اوقات ما نمی تواند بشنود معلم ما برای مدت زمان طولانی از آنجا که کامپیوتر خود را نگه داشته و رها کردن. شاید رایانه های ما بوده است overworked.

همه در آن روز شگفت انگیز بود. این است یک راه عالی برای نگه داشتن یادگیری در طول زمان بحران. من احساس مانند یک فرد بالغ کار از خانه با استفاده از دستگاه و با پوشیدن اونیفورم مدرسه من برای کمک به من ماندن در طرز فکر درست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>