“من f…ing عشق گوشت’: ورزشکاران که سوگند یک گوشتخوار’ رژیم غذایی

“من بچه چربی در دبیرستان” آغاز می شود الا بروس زمانی که خواسته به بازشماری مواد غذایی خود را سفر. “مثل من هرگز تا به حال هیچ دوست پسر و یا هر چیزی.” او 123 کیلوگرم هنگامی که او در گذشت از طریق مدرسه گیتس برای آخرین بار مصمم به بازسازی خودش است. نه ماه بعد, او می خواهم نصف وزن خود را با آهن و نوپای اختلال در غذا خوردن. بازخورد عالی بود. پسران توجه قرار گرفت. دختران برای مشاوره خواست. گرسنگی او را دوست.

او به تناسب اندام صنعت به دست آورده تغذیه دیپلم شد و یکی از کسانی که gleaming موج-برنز بدنسازان در چسب-در bikinis. بیش از یک دهه بعد او هنوز هم می تواند آرا دقیقا وعده های غذایی خود را. چای صبح مثلا 40 بادام و 125 گرم Chobani ماست.

پس از روی لئامت دادن در ارتش بروس رفت و در keto – بالا-چربی و کم کربوهیدرات – رژیم غذایی برای از دست دادن چند کیلو و شروع به خواندن در مورد افرادی که به خوردن فقط گوشت. “‘چه ؟ مردم نمی خوردن سبزیجات؟’ من شروع به مجذوب ایده” 30 ساله به یاد می آورد.

“من متوجه شدم که f…ing عاشق گوشت است. سبزیجات واقعا کمک یک مقدار زیادی مواد مغذی اگر شما فکر می کنم در مورد آن. پس چرا من خوردن آنها؟” در حالی که قایق از کارشناسان ممکن است اشتباه او را دیدم نمودار که نشان داد گوشت و کبد عملکرد بهتری نسبت به بسیاری از به اصطلاح “غذاهای فوق العاده” در بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی است.

“بدیهی است که من تا به حال نگرانی در مورد خوردن ان و اسکوربوت و هر چیز دیگری اما به عنوان من رو پایین سوراخ خرگوش من خودم را متقاعد آن امکان پذیر است.” در نیمه راه از طریق 2017, او تصمیم گرفت تا سعی کنید این “رژیم غذایی گوشتخوار” برای سه ماه.

او خوردند که او گرسنه بود – عمدتا استیک و گوشت چرخ کرده – و متوقف شد زمانی که او بود که برای رفتن از یک استاندارد بدنسازان پنج یا شش وعده های غذایی کوچک در روز شاید دو خوردها. بنیاد قلب توصیه به خوردن بیش از 350 گرم (پخته وزن) از گوشت قرمز فرآوری نشده در هفته; او از خوردن است که در یک نشسته است. گاهی اوقات دو.

برای چند هفته او را دچار خستگی و در حالی که او می ترسید یبوست مخالف بیرون. او به عنوان خوانده شده که عدم تعادل الکترولیت شد یک مشکل شایع برای گوشتخواران بنابراین او شروع به نمک غذا تالار; هر دو مشکلات از بین رفت. آن آزاد شد. دانستن است که او را از خوردن دوباره زمانی که او احساس آن را دوست دارم او تا به حال در تاریخ و زمان آخرین متوقف فکر کردن در مورد مواد غذایی است.

بریزبن-بر اساس بروس نام Keto آلفا در مشاوره و مربیگری جهان است که بخشی از یک گروه کوچک اما در حال رشد قبیله از مردم – بسیاری از آنها ورزشکاران – که هجوم روند نسبت به “گیاهی” تغذیه و رفتن به طور کامل “حیوانات مبتنی بر”. او به تازگی شروع به اضافه کردن چند توت در شب اما گوشتخوار جنبش است نه به عنوان صرفا به عنوان تعریف گیاه خواری. برخی از خوردن فقط گوشت قرمز و نمک و آب. برخی اصرار دارند امعاء و احشا و استخوان محيط لازم برای سلامت مطلوب است. تخم مرغ و غذاهای دریایی هستند گزینه های. برخی از لبنیات به خصوص کره. برخی از عطر و طعم آن را همه با گیاهی و ادویه جات ترشی جات. برخی از نوشیدن قهوه است. “هر آنچه که برای شما کار می کند” به نظر می رسد شعار.

و با ادعای واضح تر و وضوح ذهنی و پایدار انرژی هضم بهتر, کاهش درد مفاصل, ایمنی خودرو قطعنامه ها و از دست دادن وزن وجود دارد مقدار زیادی از مردم گفت که آن را برای آنها کار می کند. نکته این است که این دقیقا همان نوع از مطالبات مردم را هنگامی که آنها از بین بردن تمام غذاهای حیوانی. چه خبر اینجا ؟

Ella Bruce, aka Keto Alpha, is an adherent of the carnivore diet. “I f…ing love meat.”

الا بروس نام آلفا کتو است چسبنده از رژیم غذایی گوشتخوار. “من f…ing عاشق گوشت است.” اعتبار:Paul Harris

“Iggy رفته وگان” همسر من به من گفت که به تازگی. “آیا شما هر چیزی را می گویند!” او می داند آنچه که من می خواهم. اما چند هفته بعد من تلفن دوست ما Iggy Jovanovic. او یک سابق تنیس حرفه ای بازیکن که چند سال پیش گل رز به عنوان شماره یک رتبه بندی بازیکن در جهان در بیش از-45s را بدست آورد. تقریبا به عنوان به زودی به عنوان او می خواهم چیتی راه خود را تا که ریزش کوه خود درد دائمی سرد زانو شکست خورده او. او مبتلا به ورم مفاصل و به پایان رسید تا به بازی دور.

او تلاش پیوستن به یک باشگاه بدنسازی, اما, واقعا, که در آن هیجان است. او متوقف ورزش در دسترس نباشد و صبح خود را در راه رفتن و از پله ها پایین شد ورزش در عذاب مدیریت. او به دکتر رفت و گفت که او برای برش گوجه فرنگی و capsicums چون nightshades حاوی یک ماده شیمیایی به نام solanine فکر به تشدید آرتروز.

Iggy که اما احساس متفاوت است. او برگشت و به همسرش, آناستازیا در وسط سال گذشته است. “شما می دانید چه ؟ من فقط رفتن به همه چیز” او گفت:. “من بیش از آن است.”

توسط “همه چیز” او به معنای گوشت, ماهی, تخم مرغ, لبنیات و گلوتن. او می خواهم خوردن شده بود که برای حدود یک هفته زمانی که آناستازیا متوجه آنچه که او می خواهم تبدیل شده است. “شما وگان!” او گفت:.

“نه من و نه” او پاسخ داد. “همین حالا با من تماس است. که بدتر از یک قسم کلمه است.”

“عسل شما یک وگان.”

او آن را نگاه کردن. “اوه جهنم! من هستم.” و او احساس شگفت انگیز است. درد رفته بود. او شروع به بازی کمی تنیس بدون ناراحتی است. “من به آن افزایش یافته کمی و شروع به بازی با بچه ها بیشتر رقابتی بچه ها … من فکر کردم قطع بر این است که بیش از حد خوب درست باشد.’ من از دست داد و پنج کیلو. من هنوز هم که وزن در حال حاضر. من به روز کریسمس و من کرواتی مادر وحشت زده شد با این تصمیم پس از من خوردن یک قطعه کوچک از ترکیه و که در آن.”

در حدود همان زمان یکی از دوستان به او گفت برای تماشای بازی تعویضیک سال 2018 Netflix مستند که تا به حال موفقیت های بزرگ قانع کننده مردان آن را خوب به “گیاهی”. و آن را تایید Iggy اعتقاد او در مسیر صحیح است. اما مثل Iggy را mum, من نمی تواند کمک کند فکر او می گیرند.

در حال بارگذاری

دلیل همسر من تا به حال شده است در مورد آنچه که من ممکن است می گویند به Iggy بود که من رفته بودم راه دیگر. من تا به حال یک زانوی چپ در حالی که به عنوان بد نیست به عنوان Iggy بود به اندازه کافی بد است که من می خواهم نیاز به فروش ماشین کتابچه راهنمای کاربر به دلیل افسرده کلاچ صدمه دیده بیش از حد.

من می خواهم شروع به گوشتخوار رژیم غذایی در ماه فوریه سال گذشته مصرف تنها گوشت و ماهی و تخم مرغ (و قهوه) خوردن آنها را هر زمان که من گرسنه, غذا خوردن تا زمانی که من کامل بود و سپس خوردن یک کمی بیشتر. من درد زانو رفته بود در حدود دو هفته. پس از یک ماه از دست دادم سه کیلو و حس خوبی در من شروع به انجام فشار یو پی اس. ورزش افزایش یافت. هشت ماه بعد من برنده طلا در استرالیا داخلی قایقرانی قهرمانی (500 متر بسیار سبک وزن مردان 50 – تا 54 سال را بدست آورد). من نمی ماند صرفا گوشتخوار اما در طول 18 ماه گذشته حدود 95 درصد از انرژی شده اند “حیوانات مبتنی بر”. من وزن و هیکل در حال بازگشت به جایی که آنها بودند که من مدرسه را ترک.

من این بی وقفه جذاب است. (اعلامیه: من در حال اجرا یک گاو در مزرعه, اما ما پس از نقل مکان به شهر دیگر برگزاری هر گونه تضاد منافع.) من گوش دادن به پادکست ها و در خفا انجام دادن در Facebook گروه های که در آن من می بینم بسیاری از مردم ادعا برای بهبود زندگی خود را با ارتکاب مدرن ارتداد از بین بردن گیاهان از صفحات خود را.

آنها می گویند این کار به دلیل تکامل داده است گیاهان یک زرادخانه شیمیایی – مانند اگزالات, لكتين و phytates – برای دفع حشرات و حیوانات و میکرو ارگانیسم ها. برخی از مردم فقط نمی تواند تحمل کند که “ضد مواد مغذی” – که در کاهش جذب مواد معدنی و در نتیجه التهاب آشکار در روده مفاصل یا مغز. با خوردن تنها در محصولات حیوانی آنها نیز اقامت کامل دیگر پس نمی خورند ،

است و حتی آن را لازم به هشدار می دهند که این روش توصیه نمی شود توسط مقامات بهداشتی?

است و حتی آن را لازم به هشدار می دهند که این روش توصیه نمی شود توسط مقامات بهداشتی? از سرطان روده و بیماری های قلبی به اسکوربوت و یبوست خوردن این راه ارتباط با همه آنها را. در عین حال گروه های آنلاین به نظر می رسد پر از پر رونق مردم – زنان بیشتر از مردان – دوره نقاهت بعد از خود ایمنی مشکلات روده مسائل مربوط به دیابت و یا باغ-انواع چاقی است.

قلب و عروق و استاد Garry Jennings, قلب, پایه ارشد پزشکی, مشاور هشدار می دهد که گرفته شده به این نوع از رژیم غذایی می تواند عمده عوارض جانبی. “اگرچه در کوتاه مدت شواهدی وجود دارد که یک رژیم غذایی مانند این می تواند همراه با کاهش وزن و بهبود در برخی از جنبه های متابولیک, سلامت, اثرات طولانی مدت هستند و روشن نیست,” او می گوید.

متخصص تغذیه کلر هیوز, صندلی تغذیه و فعالیت بدنی کمیته برای سرطان شورای استرالیا هشدار آن را یک “دو whammy” به غذا خوردن بیش از حد گوشت قرمز و به اندازه کافی میوه و سبزیجات است. “ما برخی از مدل سازی کار نشان می دهد که حدود 18 درصد از موارد سرطان روده در استرالیا نسبت به خوردن بیش از حد قرمز و گوشت فرآوری شده,” او می گوید.

در حالی که شده است وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات بر روی قوی به سلامت از فرهنگ بومی مانند Inuit و چچن زمانی که آنها زندگی می کردند در رژیم های غذایی سنتی تقریبا 100 درصد محصولات حیوانی بوده است وجود دارد هیچ چیز منتشر شده در غرب زمینه. یک مطالعه بزرگ در جریان است در ایالات متحده, اما ده ها هزار نفر از مردم در حال انجام خود را آزمایش با یک گروه از یک.

Two mates, two different experiences: journalist Mark Whittaker (left) says his knee pain disappeared after adopting an “animal-based” diet, while his friend, former tennis pro Iggy Jovanovic (right), found switching to a vegan diet fixed his arthritic knees.

دو جفت دو تجربه متفاوت: روزنامه نگار مارک ویتاکر (سمت چپ) می گوید: او زانو درد ناپدید شد و پس از اتخاذ یک “حیوان بر اساس” رژیم غذایی در حالی که خود را دوست سابق تنیس حرفه ای Iggy Jovanovic (راست) در بر داشت تعویض به یک رژیم غذایی وگان ثابت خود را ورم و اماس مفصل زانو.اعتبار:روزی Whittaker

کورتیس Liiga بود شروع به ناامیدی. بزرگ آدم شده بود بازی اول ابتدایی لیگ راگبی برای هشت سال اما هرگز تا به حال یک فصل بدون آسیب جدی است. و در اینجا او دور یکی از 2020 قادر به میدان بدون ضد التهاب قادر به راه رفتن بعد از بازی درد و رنج به درد رباط پا, التهاب, التهاب غلاف کف پا. آن رفتن به یک فصل طولانی.

26-در سال مردانه Sea Eagles رو به جلو بود و صرف وقت بسیار در پرورش بازیابی مرکز درونی سیدنی Darlinghurst – فکر می کنم پرفشار اتاق و اکسیژن درمانی – مشترک بود مانند خانه دوم. زمانی که مردم وجود دارد شروع به صحبت در مورد گوشت-تنها رژیم غذایی او فکر کرد که آنها دیوانه اند. او دوست داشت خود میوه و سیب زمینی بیش از حد. اما او در گرفتن جان: “من مایل به سعی کنید هر چیزی است.”

پرورش بازیابی مردم قرار داده و او را در تماس با “آبا و اجدادی تغذیه و جامع مربی” دومینیک Rapson فقط به عنوان COVID-19 بستن همه چیز را. بالی بر اساس Rapson بریتانیا یک متخصص تغذیه با حمام-پلاگین سوراخ گوش و Ganesha, خال کوبی, بوده است, گیاهی برای دو سال تا سال 2013. اما در حال حاضر او صحبت کردن گوشت رژیم غذایی تشویق Liiga نه فقط خوردن استیک اما برای به دست آوردن مقدار زیادی از غذاهای دریایی و استخوان براث. و فراموش نکنید که این ظروف از مواد زائد.

“من نمی توانم خودم همیشه رفتن. این کار برای من است.”

Liiga همیشه فکر می کردم او تا به حال یک رژیم غذایی خوب است. مقدار زیادی از میوه و vegies. Weet او-بیکس و توت فرنگی و عسل برای صبحانه. او دوست داشت یک استیک, مطمئن, اما او همیشه لود کردن در ماکارونی قبل از بازی روز. او تعجب که در آن او می خواهم دریافت انرژی از اگر او نبود آیا کسانی که کربوهیدرات.

اما Rapson چرخش در اطراف او. و با همه گیر توقف comp Liiga احساس او تا به حال اتاق به آزمایش است. در آموزش های سخت روز Rapson او اجازه دهید که چند برش از artisanal خمیر ترش را با چهار یا پنج تخم مرغ و بیکن برای صبحانه, اما هیچ کربوهیدرات بیشتر از آن است. او هرگز خورده بسیاری از صدف و او کشیده شد در آشپزخانه: انجام استخوان با استیک; آموزش چگونه به طبخ یک کباب.

او متوجه تفاوت در عرض چند هفته. پای خود را احساس بهتر است. او خرد. او گرفتگی بهبود یافته است. Rapson تنظیم رژیم غذایی برای قرار دادن چند کیلو از بالشتک پشت در. وقتی فصل از سر گرفته Liiga صدمه رباط صلیبی خلفی در یک زانو در بازی اول و فرض او برای شش هفته از اندک درد. اما او پشت در این زمینه دو هفته بعد ،

“من نمی توانم خودم را از رفتن [به یک رژیم غذایی طبیعی],” او می گوید. “این کار برای من. من احساس خوب بازی کردن. من مقدار زیادی از انرژی در طول روز. من خواب واقعا خوب است. این بخشی از روال در حال حاضر. من در واقع نگاه به جلو به داشتن وعده های غذایی من. آن را نمی کردم ،

Former ironman world champion Pete Jacobs says he was “like a zombie” before going “full carnivore”.

سابق مرد آهنین قهرمان جهان پیت Jacobs می گوید او “مانند یک انسان زنده” قبل از رفتن کامل “گوشتخوار”.اعتبار:Paul Harris

ده سال پیش Sunshine Coast, triathlete پیت Jacobs شد مبتلا به خستگی مزمن و سندرم روده تحریک پذیر. او موفق به آموزش از طریق تمام اما بدترین روز اما معده اش نمی تواند نگه داشتن پایین ترین مواد غذایی است. او شروع به از بین بردن بیشتر تحریک موارد; در نهایت تن برنج قهوه ای و روغن زیتون تنها گزینه های سمت چپ.

در سال 2010 مرد آهنین مسابقات قهرمانی جهان در هاوایی Jacobs شد ابتلا به مکان ششم نهایی ماراتن اجرا پا … تا روده به او اجازه دهید پایین. او از دست یک زن و شوهر از دادن در حالی که در portaloo و شانس خود را از یک تریبون پایان برافروخته شد دور. دو سال بعد – هنوز هم فقط برنج و تن ماهی و روغن زیتون – او به دست آورد. او قهرمان جهان شد.

اما بد-سلامت روز تبدیل به هفته و ماه پس از آن. “آن را مانند افسردگی, هیچ شادی کامل مغز مه” او به یاد می آورد. “من نمی تواند انجام هر کاری بر روی کامپیوتر. من نمی توانستم به گشت و گذار و یا پیاده روی سگ. روز من خسته من مانند یک انسان زنده است.” مفاصل خود بودند در عذاب; آزمایشات پزشکی ریختن بدون نور است. هرگز ذهن خود را ورزشی حرفه ای او می دانست که او نیاز به مرتب کردن سلامت خود را به زندگی خود را به عقب.

در سال 2017 او رفت وگان اما آن را کمک نمی کند. سپس یکی از نوآوران استقامت, آموزش, آمریکایی, نویسنده, مربی ورزشی, دکتر, فیل Maffetone متقاعد او را به سر خوردن گوشت و برش کربوهیدرات. او احساس کمی بهتر است اما نه خیلی زیاد. Jacobs تصمیم گرفت تا سال 2018 به رقم آن همه است. او را به گوش بسیاری از پادکست و آمد در سراسر مفهوم بحث برانگیز که برش تمام فیبر کمک خواهد کرد که او جرات. او سعی کرد آن را و آنها بهبود یافته است.

“من مفاصل هنوز هم درد نکنه ولی من شروع به احساس بهتر است. شروع کردم به تر و تمیز کردن. من می توانم قطار کمی بهتر است.” در شروع 2019 او به تماشای یک ویدیو یوتیوب توسط سیدنی ورزشی دکتر پل میسون. آن نور لامپ لحظه.

“من تماس Paul [برای پرسیدن در مورد] من و مادرم. او تا به حال 30 سال از مسائل مربوط به سلامت بود و در بسیاری از meds. و او به ما اعتماد به نفس کامل گوشتخوار. در آن صحنه من واقعا فقط به پایین, مانند, گوشت, ماهی, تخم مرغ, خامه نارگیل و پودر کاکائو. پل گفت: “Nup رفتن کامل گوشتخوار. چگونه به خلاص شدن از پودر کاکائو. هر آجیل و دانه ها می تواند به خصوص التهابی است.’ “

برای Jacobs, نتایج فوری. “[درد مفاصل] بود فقط مستقیم التهاب ناشی از لكتين و اگزالات از گیاهان است. بنابراین هنگامی که من برش گیاهان که فقط پاک کردن … من از خواب بیدار احساس خوب حتی اگر من در حال حاضر ورزش زیادی است. تفاوت بزرگ است.” او سلامت بهبود یافته بیش از حد. “فشار خون خود را در حال پایین آمدن. او کاهش یافته و تعداد زیادی از meds.”

جاکوبز در آموزش کامل. او دل و روده خوب است, برای اولین بار در زندگی بزرگسالی خود را و او به تازگی دوباره به راه افتادند کمی میوه کدو تنبل و سیب زمینی شیرین را در رژیم غذایی خود را. در 38 او تخمین می زند او می تواند بازگشت به قهرمانی جهان رسید.

من زنگ زد دکتر خود, پل میسون و او به من گفت که او قرار بود به بحث در مورد کم کربوهیدرات ورزشکاران با سر تغذیه از موسسه استرالیا از ورزش (AIS) در کانبرا پروفسور لوئیس برک که آخر هفته. من مرتب به دیدار با او وجود دارد.

میسون است که یک جوان 40 ساله. عضلات برآمدگی خود آستین کوتاه و داده هرچه از هویج در صدر جمجمه. به عنوان ما نشستن در (pre-COVID-عصر) کنفرانس در یک اتاق پر از باریک تر و تمیز ورزشی, پزشکان, سه آمد تا به او و به او بگویید که آنها در حال آزمایش بر روی خود را با یک رژیم غذایی گوشتخوار. من از آنها بخواهید اگر آنها در مورد آن صحبت در تاریخ ثبت است. آنها یکنواخت کاهش است. هیچ کس به نظر می رسد می خواهید برای قرار دادن سر خود را بالاتر از جان پناه وقتی که می آید به گوشت.

“وجود چنین قوی مبارزه گوشت قرمز و آن را در جریان بوده است برای مدت طولانی مردم را بلعیده است.”

میسون, هم, cagey در مورد خود عادات غذا خوردن. “قطعا وجود دارد برخی از خطوط من نمی صلیب,” او می گوید. “در حال حاضر وجود دارد برخی از پیام های چنین به عنوان درمان دیابت با یک کم کربوهیدرات رویکرد که در آن علم به اندازه کافی قوی است و وجود دارد یک اخلاقی ضروری برای پنهان کردن نیست که.”

آن را بسیار آسان تر برای حمله به شکر نسبت به ترویج carnivory من نشان می دهد و ماسون موافق است. “وجود چنین قوی مبارزه گوشت قرمز و آن را در جریان بوده است برای مدت طولانی مردم را بلعیده است.”

ماسون بوده متعدد sportspeople آورد تا بازی را تغییر دهنداما مقدار زیادی عنوان شد به گیاه خواری حتی قبل از این مستند. “من تا به حال تعدادی از ورزشکاران که رفته گیاهی وگان و گیاهخواری که تا به حال مشکلات مختلف و به من می آیند. ما تا به حال به تغییر رژیم غذایی خود را به سلامت خود را به عقب. ورزشکاران متفاوت هستند به هر کس دیگری. اگر آنها در یک رژیم غذایی است که کمبود B12, کمبود آهن است که شاید باعث التهاب روده و سوء جذب مواد مغذی به دلیل واکنش به گلوتن آنها دچار همان مشکلات. اثرات احتمالا بدتر خواهد بود اما آنها متوجه آن قبلا به دلیل عملکرد خود رنج می برد.”

AIS را لوئیس برک می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که که گوشت مضر است به عملکرد ورزشی و نه آن است که لازم است. مطالعات درست نیست انجام شده است. و نه آنها انجام شده بر روی ورزشکاران وگان. “ما در حال زندگی در زمان جنگ رژیم غذایی,” او می گوید. “ما باید مردم ترویج keto رژیم غذایی و رژیم غذایی گوشتخوار … ما باید به رژیم غذایی وگان بودن بسیار محبوب است. آن را مانند دین است. این افراد کاملا یک طرفه در دیدگاه های خود و در خارج وجود دارد تلاش برای تبدیل افراد دیگر است.”

او گمان هیچ مطالعه بر روی گوشت را تا به حال پیدا کردن که این خیلی خوب است که آن را باید تكیه یک رژیم غذایی و نه آنقدر بد که باید کنار گذاشته شود. “هستند بسیاری از واقعا خوب نسبت به گوشت قرمز. این یک منبع بسیار خوبی از پروتئین و آهن و روی و مواد معدنی دیگر است.” او آن را قرار می دهد در بسیاری از ورزشکاران تغذیه برنامه حداقل سه بار در هفته.

و آنچه در مورد رفتن وگان? “دلیل اصلی شما می خواهم نشان می دهد به یک ورزشکار را به رژیم غذایی وگان خواهد بود که زمانی که شما محدود کردن هر گونه مواد غذایی از رژیم غذایی خود را, شما آن را مشکل تر برای پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید. آنها در حال حاضر مشغول افرادی که نیاز به خوردن مواد مغذی خاص در زمان های خاص. اگر آن را دو بار به عنوان طولانی برای رسیدن به آن اضافه کردن یک تنش های غیر ضروری. من قبلا در تیم های که در آن بزرگترین چالش مدیریت است نه گرفتن هر کس به مسابقه در زمان تلاش برای به دست آوردن هر کس چیزی برای خوردن: آنها داد و بیداد کن; آنها نمی خوردن سبزیجات; آنها وگان; آنها فاقد گلوتن و یا هر چیز دیگری.”

در حال بارگذاری

برک می گوید: برخی از ورزشکاران را بهبود رژیم غذایی خود را با رفتن وگان چون اونها از خوردن زباله به آگاهانه بودن از هر لقمه. اما او اشاره می کند که نیاز به دقت هدایت: “ورزشکاران ممکن است درک نیست که کل پیام و آنها فکر می کنم آن را فقط در مورد توقف خوردن محصولات حیوانی … اغلب ما تا پایان با کسی که اختلال در رژیم غذایی خود را به دلیل آنها نمی دانند راه درست برای انجام کارها.”

پس از بازی تعویضDr پیتر براون ورزشی و ورزش با پزشک است که افسر ارشد پزشکی از المپیک زمستانی موسسه استرالیا تا به حال یک جریان از ورزشکاران درخواست او در مورد گیاه خواری. “اگر چه این فیلم وانمود به توان علمی و متعادل و مبتنی بر علم, آن را در واقع نه. من فکر می کنم این دستور کار – به سعی کنید برای به دست آوردن بیشتر مردم به خوردن منحصرا گیاهی. و من فکر می کنم این فیلم ارائه شبه علم به جای متعادل رویکرد علمی. آنها اساسا گیلاس-انتخاب شواهد است.”

یکی از براون بيماران تابستان ورزشکار که رنج می برد از RED-S (نسبت انرژی کمبود در ورزش) یک مشکل برای ورزشکاران نخبه نیست به اندازه کافی مصرف انرژی. خود را سلامت استخوان رنج می برد, عملکرد, قطره, زنان از دست دادن چرخه قاعدگی خود را. براون فقط حال کردم ورزشکار به خوردن خیلی افتضاح تر. او می خواهم رونق و در حال حاضر واجد شرایط برای توکیو بازی هنگامی که او آمد به او پس از تماشای این فیلم مستند است.

“این کاملا ممکن است به یک رژیم غذایی سالم به عنوان یک گیاهخوار. آن نیاز به تلاش بیشتر – بیشتر دانش است.”

“نگرانی اصلی او بود:” من می دانم که چه رژیم غذایی من نیاز به در را به خوبی انجام دهد اما در حال حاضر که این فیلم را من تحت انواع فشار از دوستان و دیگر ورزشکاران به خوردن گوشت. آن را به من احساس گناه می کنم و من می خواهم برخی از استدلال به بازگشت به آنها را با. در غیر این صورت من قصد دارم به تغییر راه من خوردن.’ “

او آماده سند به دست به همه ورزشکاران درخواست در مورد بازی تعویض’ ادعا می کند. او می گوید: به عنوان مثال فیلم مستند ادعا که پروتئین های گیاهی هستند برای ما بهتر از پروتئین های حیوانی است که توسط شواهد. “این فیلم را فرض که یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه ذاتی عملکرد مزیت است نه اثبات. البته این کاملا ممکن است به یک رژیم غذایی سالم به عنوان یک گیاهخوار. آن نیاز به تلاش بیشتر – دانش بیشتر و زمان بیشتری را در آماده سازی مواد غذایی – اما هیچ ذاتی استفاده در آن است.”

Psychiatrist Paul Saladino had to eliminate dairy and plants from his diet before his general health improved; Brisbane Broncos captain Darius Boyd switched to a vegan diet last year – and back to a “balanced” one over summer; runner Catriona Bisset’s athletic performance rocketed after she took supplements for her vegan diet.

روانپزشک پل Saladino تا به حال به حذف لبنیات و گیاهان را از رژیم غذایی خود را قبل از او سلامت عمومی بهبود یافته; بریزبن Broncos کاپیتان داریوش بوید روشن به رژیم غذایی وگان در سال گذشته و بازگشت به “متعادل” یکی بیش تابستان; دونده Catriona لباس های ورزشی عملکرد پرورشی و پس از او در زمان مصرف مکمل برای او رژیم غذایی وگان.اعتبار:گتی ایماژ

از دوران کودکی کیگان اسمیت تا به حال از خواب بازی هاکی در بازی های المپیک. “اما من گوش به ورزش متخصصین تغذیه و سلامت من خراب شد,” او می گوید. “من از خوردن سوپر کم, چاق, انبوه, کربوهیدرات, تلاش برای یک ورزشکار. من چیزهای دیگر که نیست که هوشمند بیش از حد. وارد شدن به الکل و مهمانی. من IBS [سندرم روده تحریک پذیر] برداشت آلرژی است. من سلامت روان بود واقعا ضعیف است. من تا به حال تشخیص افسردگی و تمایل به خودکشی و اساسا در برخورد با همه است که از طریق 20s.”

همواره در تلاش برای انجام آنچه درست بود اسمیت در حال حاضر 40 رفت گیاهی در اواخر 20s. او تعجب که چرا او سالم است. “من می توانم اضافه کردن توده عضلانی است. من شروع به زگیل است. یکی از دندان های من شروع به سیاه … من واقعا از سیگنال های قوی از بدن من است.”

او می خواهم تا در المپیک رویای شد و کوله پشتی در مکزیک است. گیاهی از چیزی بود بیانیه ای از هویت خود را به دوستان و خانواده خود را یک شورش علیه ریشه های خود را به عنوان پسر برادرزاده و برادر معروف راگبی لیگ مربیان است. در یک روستای مکزیکی او ارائه شده یک کاسه سوپ مرغ. او را دیدم با احترام که خود میزبان آن را ارائه. گوشت ویژه یک بار در هفته غذا برای آنها, او که قرار بود به درخواست برای لوبیا.

“هنگامی که آنها به اند که مرغ آن عمدتا براث. شما فقط کسری از گوشت اما این یک موهبت بزرگ برای آنها است. این آمار خانه برای من است. ‘گه اگر آنها را در آن نگاه کنید که چه هستم من انجام می دهند؟’ من می دانستم که من سلامت رو به وخامت است. من فقط خیره. که [آخرین] نی.”

اسمیت در زمان مفهوم “سنتی” رژیم های غذایی, بهترین خلاصه با این ایده که اگر آن وجود ندارد به عنوان مواد غذایی قبل از سال 1900 سپس آن را به مواد غذایی است. بدن خود را به خوبی پاسخ داده. در سال 2013 او قدرت و تهویه مربی برای NRL سیدنی خروس. این تیم تا به حال هیچ متخصص تغذیه پس از اسمیت آن را در زمان بر خود فشار “آبا و اجدادی” رژیم های غذایی. او نمی تواند به پر آن را بیش از حد بد; تیم برنده به لیگ برتر است که در سال.

“این برای تلفن های موبایل دیوانه و کمی منزجر کننده اما آنچه را که من برای از دست دادن؟”

در سال 2017, او شنیده جهان برجسته ترین گوشتخوار آمریکایی جراح ارتوپدی Dr شان بیکر در این جو روگان تجربه پادکست صحبت کردن در مورد چگونه او را به خوردن بود و گوشت و نمک و آب. بیکر بود فقط شکست سرپوشیده قایقرانی گروه سنی رکورد جهانی است. “این برای تلفن های موبایل دیوانه و کمی منزجر کننده اما آنچه را که من برای از دست دادن؟’ “اسمیت فکر می کردم. “”من آن را برای یک یا دو هفته و ببینید چه اتفاقی می افتد.’ “

او آغاز شده است که در روز شده است و انجام آن “90 تا 95 درصد” بوده است. “من متوجه شده من هضم بهتر بود من سلامت روان بهتر بود من بازیابی از آموزش بهتر بود. من تمایلی به هر کسی در مورد آن به دلیل آن بود که کمی حواس پرت; هیچ کس واقعا آن را انجام می دهند و سپس. اما من انجام داده ام چند چیز که کمی حواس پرت. در نهایت مردم می دانستم که من آن را انجام می دهند. من مربی مربیان شخصی و قدرت مربیان و بسیاری از آنها آن را سعی کردم. برخی واقعا آن را دوست داشت. برخی این کار را نکرد.”

در سال 2018 در حال حاضر مستقر در خلیج بایرون اسمیت شروع به کار بخش خصوصی با لیگ راگبی, راگبی اتحادیه و بوکس بین المللی سانی بیل ویلیامز خود را از طریق RealMVMT مربیگری کسب و کار. “پسرم رفته بود وگان در حالی که [در سال 2017] و متوجه شده است که آن کار نمی کند. در آن طول می کشد زمان برای بازسازی پس از آن.”

اسمیت تلاش برای به دست آوردن ویلیامز بر روی رژیم غذایی گوشتخوار اما جای خود را در سیاه پوستان همه راگبی جام جهانی تیم در شک ویلیامز نمی خواهید را به هر گونه شانس. اسمیت استخدام دوستان خود دومینیک Rapson برای متقاعد کردن ویلیامز. این همه سیاه و سفید است و عمدتا گوشت در رژیم غذایی بوده است. او پیوست هم تیمی خود اوون فرانکها که مانند اسمیت تا به حال شنیده شان بیکر در این جو روگان تجربهnd رفته گوشتخوار. (فرانکها یکی از مهمترین پوش سیاه پوستان همه از تمام زمان اما دیگر در این تیم تایید به من از طریق Instagram که او هنوز هم آن را انجام می دهند در حالی که بازی در انگلستان است. “من اضافه کردن کمی کربوهیدرات در سراسر آموزش است.”)

اسمیت و Rapson نیز صحبت سابق راگبی بین المللی Quade کوپر به رژیم غذایی. “ما نشسته در یک کافی شاپ با Quade و سانی و تا به حال چت در مورد آن می گوید:” اسمیت. “نه ماه بعد Quade هنوز هم آن را انجام می دهند. او را خرد. او آن را دوست داشتن.”

بریزبن Broncos ستاره Tevita berlin وزارت امور jnr یکی دیگر جانباز. این پتانسیل برای ایجاد شکاف در تیم خود را: آن را نازل شده در ماه نوامبر گذشته که کاپیتان داریوش بوید رفته بود وگان پس از تماشای بازی تعویض. بوید بود که در spruiking گیاه “مبتنی بر” رژیم غذایی افزایش دهنده عملکرد کیفیت به تیم. آخرین طولانی نیست. بوید گزارش با تلاش و قبل از فصل آموزش در گرمای تابستان.

“داریوش تنها تلاش رژیم غذایی برای یک هفته در خارج از فصل و به سرعت متوجه شدم که یک رژیم غذایی متعادل بهترین بود برای او” Boyd مدیر جورج Mimis, به من می گوید.

بوید نیاز به احساس می کنید بد نیست که او نمی تواند با چوب گیاه خواری. مهاتما گاندی نمی تواند یا. به طور مشابه, دالایی لاما تا به حال به رها کردن یک رژیم غذایی سخت گیاهی با توجه به مسائل مربوط به سلامت. و آنها انجام بوق آزمون در آفتاب سوخته paddocks.

وجود دارد چند چیز گوشتخواران مانند بهتر از یک شکست خورد-وگان-ورزشکار داستان و شده اند وجود دارد مقدار زیادی از آنها. اخیر بود که آمریکا ستاره فوتبال کارفرمایی Cam Newton رفت از یکی از با ارزش ترین بازیکنان در این بازی قادر به پیدا کردن یک تیم در طی یک سال از تغییر رژیم غذایی خود را. بزرگ قهرمان دو سرعت Carl Lewis معروف رفت و گیاهی در سال 1990.

“من بهترین سال از مسیر مسابقه بود سال اول من خوردم یک رژیم غذایی وگان” او بعدها می گویند. لوئیس تنظیم یک رکورد جهانی 100 متر در سن 30. سال بعد او موفق به حتی واجد شرایط برای بازی های المپیک در 100 یا 200 متر; او برنده مدال طلا در پرش طول هر چند با یک جهش خوبی در زیر بهترین خود را. او نگه داشته و رقابت برای سال بعد اما هرگز در اوج دوباره.

شاید بهترین ضد استدلال به اجتناب ناپذیری است که مسیر حرفه ای است که ملبورن دونده Catriona Bisset. از او می خواهم امیدوار کننده ای ورزشکار بود اما با توجه به آن دور و تنها بازگشت به جدی در حال اجرا در سال 2016 دو سال پس از تبدیل وگان. او از مصرف هر گونه مکمل و نمی تواند درک کند چرا او همیشه خسته او گفت: گیاه ضد پادکست سال گذشته است. “بسیاری از اطلاعات من بود که از Instagram.”

او “bloodwork” انجام می شود و رفت و به یک گیاه متمرکز متخصص تغذیه لوسی تیلور که آغاز شده و او در یک مولتی ویتامین روزانه به علاوه B12 و D گیاهی امگا-3 و همچنین بتا آلانین (یک اسید آمینه عمدتا در گوشت و حیاتی برای مقابله با خستگی عضلانی) و کراتین (یک اسید آمینه فقط در غذاهای حیوانی).

بررسی مطالعات انجام شده بر روی گیاه خواری ورزشکاران با مصرف مکمل کراتین در ماه مه منتشر شده آن را در بر داشت خود را افزایش توده عضلانی و قدرت و استقامت, و, جالب, بهبود حافظه و هوش – سود دیده نمی شود در omnivores.

“من فقط بالا رفت و از آنجا در من توانایی های ورزشی,” Bisset گفت. در واقع او بود. داشتن ساخته شده نهایی در رقابت های قهرمانی جهان در سال 2018 او برنده این رویداد در سال گذشته تأمین دور از همکار وگان مورگان میچل در سوم. او رفت به اروپا در ماه ژوئیه گذشته و زد 800 متر در 1:58.78, شکستن یک مرد 43 ساله استرالیایی رکورد. در سال گذشته قهرمانی جهان او را تحت تاثیر استرس در شکستگی استخوان نازک نی و نمی توانید گذشته گرم. در آموزش کامل او گفت: آسیب ناشی از آموزش با شدت بالا و بدون استراحت کافی می باشد.

یازده سال پیش پل Saladino بود فوق العاده ماراتون که رفت وگان. او تخمین می زند که او از دست داد 10 کیلوگرم عضله در نه ماه اول و اگزما او می خواهم امیدوار به رفع با رژیم غذایی نمی تواند دور. در طول سال رفت و سرخپوشان شد و سپس یک روانپزشک با این حال هنوز هم نمی تواند درمان اگزما. “فکر کردم” چه در آن است در رژیم غذایی که باعث این کار؟’ “

او شروع به آزمایش خود را در از بین بردن مواد غذایی در یک زمان. آن زمان سال اما در نهایت وجود نداشت و یا کارخانه های لبنی چپ در رژیم غذایی خود را. “من متوجه بهبود در خلق چشم انداز در زندگی, بهبود خواب. همه چیز احساس بهتر,” او می گوید. “البته این درگیری با این همه جریان اصلی ایده های در مورد چگونه گیاهان سالم هستند اما من هضم بهتر بود من مدفوع کوچکتر بود و آسان تر به تصویب. من تا به حال کمتر به گاز و هیچ نفخ یا درد است.”

بسیاری از بیماران خود را در حال حاضر به او را به دلیل بالا مشخصات پادکست اساسی سلامتو کتاب خود را گوشتخوار کد. او می گوید: منافع مردم اغلب زمانی که آنها برای اولین بار رفتن گیاهی می توان به برش و غذاهای فرآوری شده و یا دیگر باعث.

در حال بارگذاری

من به او بگویید در مورد دوست من Iggy و زانو خود را. و Iggy دیده است یک متخصص تغذیه که می خواهد او را به خوردن لبنیات و تخم مرغ و ماهی. Saladino است مات و مبهوت که آنها در حال اجرا یک آزمایش است. “چیزی بهبود زانو خود را کاملا. بیایید پیدا کردن آنچه در آن بود,” او می گوید. “من فکر می کنم اکثر وگان کار کوتاه مدت از آنجا که افراد دارای حساسیت به لبنیات و یا گاهی اوقات تخم مرغ است. این بدترین مشاوره برای اضافه کردن به عقب لبنی و تخم مرغ و ماهی در همان زمان.”

Iggy رفت و خود را bloodwork انجام می شود. خود کلسیم, B12 و ویتامین D بسیار کم و در خواست خود او کوتاه آمد و رفت و برگشت به ماهی و فراورده های لبنی. او نمی خواهد cop گوشت قرمز. زانو خود را هنوز هم خوب است. من خون انجام می شود و تعداد آنها همه به جز من و کلسترول بود که از طریق سقف. من شده است با اضافه کردن چند گیاهان به رژیم غذایی من. عمدتا سالاد و شکلات.

اما من می دانم که زمانی که می آید زمان به 75 کیلوگرم به صورت داخل سالن قایقرانی قهرمانی بدون رها کردن عضلات, من رفتن مستقیم به گوشت و نمک و تخم مرغ و آب. و کره. و قهوه. و امعاء و احشاء. فراموش نکنید که این ظروف از مواد زائد.

برای جزئیات بیشتر از خوب های آخر هفته , مجله, بازدید از صفحه ما در Sydney Morning Herald, سن و بریزبن تایمز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunuSpaceman Oynaelf barbuy stripe accountLevitrahipercasinokorsan taksiaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetyouwingenco bahisTuzcuoğlu nakliyatdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü