من وحشت زندگی می کنند از طریق تاچریسم دوباره

به عنوان آموزش و پرورش, وزیر تاچر است مورد حمله بر سیستم بسیار است که به پرورش او معرفی کارخانه سیستم جامع مدارس. به عنوان نخست وزیر او سوار شدید علیه فقیر اعضای جامعه به ویژه unionised بخش (کارخانه کارگران معدن و کارگران حمل و نقل). هزینه های اجتماعی در میدلندز, شمال ولز و اسکاتلند بزرگ شد و هنوز هم تحت تاثیر قرار نسل فعلی وجود دارد.

تحت رهبری رفاه سیستم به شدت کاهش می یابد و فاصله بین فقیر و غنی شتاب. و او برنده دوم انتخابات با نصب یک جنگ که در آن صدها نفر از انگلیسی ها و آرژانتینی پرسنل درگذشت.

اما من یک چیز برای تشکر از مارگارت تاچر ، من و همسرم تماشای اخبار نشان دادن تعداد کسب و کار بستن و مشاغل از دست رفته در یک هفته تصمیم به آوردن ما فرزندان نوجوان به استرالیا. ما میلرزد در این فکر است که ما خزانه دار است سیاست به عنوان یک مدل برای پست-coronavirus بازسازی است.
پیتر ایوانز Bentleigh شرق

کشور ما نیاز به بازگشت به اجتماعی collectivism

جاش Frydenberg را هدایت مارگارت تاچر ممکن است مفید باشد اگر او می تواند استفاده از آن برای شبیه سازی درایو خود را و عقل اما قطعا نه سیاست. مشکلات او رو در سال 1980 به طور کامل متفاوت است در واقع برخی از این بسیار مخالف به چالش های امروز است. او تا به حال برای مقابله با تورم بالا و کنترل نشده رشد دستمزد قدرتمند نظامی اتحادیه های کارگری و ناکارآمد ملى صنایع. ما باید تورم منفی, تخت, دستمزد یک سایشی نیروی کار و نامحدود شرکت های خصوصی با unmerited سیاسی در نوسان بودن. ما نیاز عظیم مداخله دولت و بازگشت به اجتماعی collectivism. ببخشید خزانه دار که کمی بیشتر مارکس از مگی.
پل مان ساله

شکست سیاست تقریبا در هر احترام

جاش Frydenberg و تام Switzer https://www.theage.com.au/national/is-josh-frydenberg-so-wrong-to-invoke-thatcher-and-reagan-20200729-p55gm8.html(Comment, 31/7) به وضوح کور ایدئولوژی. چهل سال پس از ریگان و تاچر “آزمایش” در بازار آزاد trickle-down economics, نتایج مشخص است. هر دو ایالات متحده و بریتانیا در حال ناکارآمد جوامع در کاهش سریع با شدت نابرابر توزیع درآمد gutted بخش های تولید و توخالی خدمات ملکی و در مورد ما یک بی رحم و بی اثر سیستم بهداشت و عظیم بدهی های عمومی است.

پنجاه سال پیش از ما می تواند کوه ماموریت های سرنشین دار به ماه در حال حاضر آن را نمی تواند کوه منسجم یا عاقل پاسخ به یک اورژانس بهداشت جهانی. سیاست های ریگان و تاچر موفق تقریبا در هر احترام ما خواهد بود بسیار احمقانه به دنبال خود منجر شود.
پیتر هاگ شمال ملبورن

پس از همه گیر اجازه بدهید با یک رویکرد جدید

راس Gittins https://www.theage.com.au/politics/federal/thatcher-and-reagan-he-must-be-joshing-us-20200728-p55g4n.html(Opinion, 29/7) اشاره به برخی از سیاست انتخاب و نتایج فاجعه بار ساخته شده به عنوان یک نتیجه از پایبندی به سیاست های ریگان و تاچر. پست-دوره بیماری همه گیر به نظر می رسد برای ارائه یک فرصت طلایی به صورت اساسی بررسی رابطه بین جامعه و اقتصاد ترجیح داده شده توسط استرالیایی ها.
مارسیا روشه آسیاب پارک

تاچر ساخته شده تصمیم گیری های دشوار و برنده انتخابات

شاید راس Gittins می تواند به عقب و نگاهی به اقتصاد انگلیس
قبل از مارگارت تاچر و این ممکن است توضیح دهد که چرا او (با انتخاباتی موفقیت l ممکن است اضافه کردن) اقدامات او بود. پل کیتینگ گفت که “رکود اقتصادی ما تا به حال به” و اکثر اقتصاددانان از راس Gittins’ ilk کاهش یافت و در فوت او.
موری هورن Cressy

فروم

جان روح زندگی در

یک داستان زیبا برای روشن کردن قلب ما در این افتضاح بار: خانواده جان کلارک, کمدین, طنز, بازیگر و عاشق طبیعت و ادای احترام به حافظه خود را با اهدای زمین در فیللیپ آیسلند برای گیاهان و جانوران حفاظت از محیط زیست https://www.theage.com.au/environment/conservation/heart-s-desire-family-of-comedian-john-clarke-make-conservation-gift-20200729-p55gk2.html(سن 30/7), جایی برای یادگیری و لذت بردن از. بسیار اتصالات میراث.
مریم کول ریچموند

واقعا فوق العاده هدیه

خبری که جان کلارک خانواده اهدا کرده است در سطح جهان قابل توجهی اموال در فیللیپ آیسلند به گروه حفاظت اعتماد برای طبیعت در 72 تولد یک نقطه روشن در حال حاضر بسیار تاریک جهان است. با تشکر از شما به بیوه, هلن مک دونالد. من مطمئن هستم او خواهد از تصویب این حال تولد است. ما از دست شما و شوخ طبعی به اطراف جان و آرزو وجود دارد و بیشتر شبیه شما است.
ران Hayton, بیومریس

Rap بیش پنجه

قاضی کتی Lamble زمانی که حکم سه تن از افسران پلیس که به نام شده بود به یک ملک برای انجام با سلامت روانی بررسی بر روی یک معلول مرد گفت که او وحشت زده شد با تصاویر از آنها به طرز وحشیانه ای مهار بیدفاع manhttps://www.theage.com.au/national/victoria/three-police-who-assaulted-disability-pensioner-spared-jail-20200729-p55gh7.html (سن 30/7).

من وحشت توسط او بسیار ملایم صدور حکم متشکل از $1000 و 3000 دلار جریمه. ماموران همچنین دریافت موکول تعهد برای 12 ماه. چگونه فرهنگ خشونت پلیس همیشه تغییر زمانی که عواقب بیش از حد خود اقدامات بسیار اندکی?
کلر Hogan, Northcote را بازتوییت کرد

آوردن خانه و خانواده

در مورد “تامیل پناهجو مادر پرواز بازگشت به جزیره کریسمس بدون اطلاع هواداران می گویند” (سن 30/7). https://www.theage.com.au/national/tamil-asylum-seeker-mother-flown-back-to-christmas-island-without-notice-supporters-say-20200729-p55go0.htmlAside از رفتارهای غیر انسانی و مقعر به این رقت بار خانواده شده است وجود دارد یک هولناک اتلاف پول و منابع را به آنها را نگه دارید در جزیره کریسمس هنگامی که Biloela در کوئینزلند است که اجازه می دهد تا آنها را به خانه خود را وجود دارد.
این awfulness و خاتوله دولت کمک به این خانواده اسفناک است در معرض در یک زمان هنگامی که ما را تشویق به جلو و با هم و از یکدیگر حمایت کنند. دولت باید اجازه دهد که این خانواده برای کمک به بهتر از آنچه استرالیا می شود و اجازه دهید آنها را به خانه می آیند.
جکی اسمیت Collingwood

پین هنر دیپلماسی

وزیر امور خارجه Marise Payne زمانی کاملا تن به تن در پاسخ به نگرانی سابر تند از وزیر امور خارجه مایک Pompeo. دست خوش پیشامد میشه به یک جنگ سرد جدید است آخرین چیزی که در این جهان بیمار نیاز به ویژه هنگامی که آن را به وضوح رانده نیازهای یک رئیس جمهور که چهره های سیاسی به فراموشی در آینده انتخابات است. جنگ سرد و یا در غیر این صورت شکست دیپلماسی است. پین می شود این.
لایحه کلیولند, Kew

یک جنگ سرد اجرا

سن می گوید: در میان چیزهای دیگر است که “بر خلاف مایک Pompeo, استرالیا هیچ علاقه ای به یک جنگ سرد جدید” https://www.theage.com.au/politics/federal/marise-payne-keeping-a-healthy-distance-from-trump-on-china-20200729-p55gqt.html(Editorial, 30/7). این چسبیده است ما سر در شن و ماسه. این واقعیت است که چین کدکن یکی پس ما که آیا ما آن را دوست دارم یا نه.
راسل Brims شرق Bentleigh

سازمان دیده بان استرالیا

یک روز خوب استرالیا در حال رفتن به شگفت زده می شود توسط یک چینی به ناوگان promenading از طریق تنگه باس سلیمان و سپس به آرامی ambling تا سواحل شرق ما – فقط در خارج ما 12 مایل محدود – قبل از گشت و گذار از طریق سد بزرگ ریف و pirouetting از طریق جزایر تنگه تورس در راه خود به خانه. به فریادهای خشم و انزجار از دولت و مفسران به طور یکسان خواهد آمد آرام پاسخ: “آن را OK. همسر. مردم آزادی نیروی دریایی ارتش است که فقط انجام یکی از کسانی که آزادی ناوبری تمرینات شما انجام خواهم تا راه ما. و روز خوبی داشته باشید.”
John Quinn, Avoca

تاریخچه نرخ هزینه برش

من صبر با نفس bated برای دولت مخالفان confected خشم در مورد وحی است که بخش بهداشت عمومی است که به شدت تاکید کرد با توجه به بودجه ناکافی (سن 30/7). https://www.theage.com.au/politics/victoria/top-bureaucrats-warned-a-year-ago-victoria-s-key-public-health-team-was-starved-of-money-and-staff-20200729-p55ggh.htmlWhilst کار به عنوان یک پرستار ثبت شده در بهداشت عمومی تحت سابق لیبرال وزیر بهداشت David Davis, من به تماشای این بخش در حال تخریب و کارکنان مقایسه کردن به استخوان.
این بود که در تعقیب وسواس با حذف تعدادی از خدمات عمومی کارکنان مهم نیست که چقدر ضروری است نقش خود را. مشاوره در مورد خطرات به سلامت عمومی نادیده گرفته شد در پیگیری پس انداز کوتاه مدت. مردم باید نگه دارید در ذهن ویرانی ایجاد اغتشاش در بخش بهداشت عمومی توسط ائتلاف قبلی دولت که سیاسی نقطه آغاز می شود به ثمر رساند.
مارگارت McMullan, Box Hill

ما باید در تمام مدارس

روز چهارشنبه بیش از 80 مدارس بسته شد در ویکتوریا بعد از اینکه مرتبط با های اخیر موارد مثبت coronavirus https://www.theage.com.au/national/victoria/closed-schools-left-in-limbo-as-covid-19-contact-tracing-backlog-grows-20200729-p55glf.html(سن 30/7). بسیاری از بسته شده اند و برای بیش از یک هفته و برخی بسته شده اند و چند بار.

این اختلال به تحصیل برای این دانشجویان است که بدون شک بیشتر از اگر آنها در آموزش از راه دور. نگرانی و ترس تجربه های معلمان و دانش آموزان در حال رشد است و در عین حال چیزی است که در مورد آن انجام شود. آیا ما نیاز به مراقبت از سالمندان-style بحران به ظهور قبل از دولت عمل خواهد شد ؟ آن نیاز به توجه و گریه می کند از مربیان که در حال کار در ناامن و اضطراب زده محیط و نزدیک تمام مدارس. معلمان و دانش آموزان نیاز به بازگشت به از راه دور آموزش و یادگیری بلافاصله.
کیت Crossley, نیوبرانزویک

وظیفه مدنی خود به خود منزوی

مانند بسیاری از مردم من بیمار هستم از coronavirus. آنچه من بیشتر بیمار از شنیدن در مورد افرادی که تست شده برای آن و یا حتی داشت به مثبت و هستند که نه خود جدا. این خودخواه مردم باید قرار داده در هتل مستند و ساخته شده برای آن پرداخت و همچنین به عنوان ضربه با یک جریمه سنگین است. زمانی که آنها متوجه است که آن است که همه در مورد آنها ؟
Ross Beale, Moonee استخر

حمایت دولت ما را نبرد

راس نیلسن (حروف 30/7) نمایش عجیب و غریب مرتب کردن بر اساس از “وفاداری و غرور و افتخار” با پرتاب بیمار به کارگردانی سنگ در سراسر Tasman در حالی که ما ویکتوریایی (و دولت) ادامه نبرد ما در بالا از این بیماری همه گیر.
Maurie Keenan Balaclava

مسئله ارتباطات

کافی است که انجام می شود برای برقراری ارتباط پیام های حیاتی در مورد کوروناویروس در اولیه خود را, زبان, به چند ملیتی کارگران در مراقبت از سالمندان امکانات ؟ زمانی که من قرار داده شده در اواخر شوهر من در سن مراقبت از سخت ترین تنظیم برای من بود و ارتباطی است.

در این مرکز تقریبا 98per درصد از کارکنان مراقبت صحبت به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم. اغلب زمانی که یک عضو هیات زد من به صحبت در مورد شوهر من, من می توانم آنها را درک نمی. این ناراحت کننده بود برای من به عنوان به خوبی به عنوان خسته کننده برای آنها است.

می توانید مراقبین درک به اندازه کافی روزانه پیام های پخش از طریق رسانه ها ؟ چه موثر در ارتباطات چند زبانه است که در دسترس ساخته شده به این کارگران به صورت عمومی و یا در محل کار خود را?
ساناز Cronk برایتون

سر رسیده برای بررسی

به عنوان یک سابق سالخورده مراقبت کارگر من بدبینانه در مورد دفاعی ذکراست مربوط به سیاستمداران و قله سن مراقبت از بدن. بخش خصوصی است که یک کسب و کار و با هدف به دست آوردن سود است اما این صنعت جذب بازیکنان به دلیل بی وجدانی سود بالا می شود ساخته شده در مالیات دهندگان و دستياران هزینه.

من شاهد یک منطقه مدیر آموزش یک فیزیوتراپیست به افزایش سطح تمام ساکنان فیزیکی مورد نیاز و ناتوانی در نتیجه قادر می سازد بیشتر حمایت دولت دلار است. هر کسی که در این صنعت می تواند به چنین نمونه.

هزینه برش و پنی جوانه اثرات ساکنان که پرداخت کرده اند از صمیم قلب (اغلب خانه های خود را) به طور غیر منتظره برای درمان بخل ورزد. مراقبت از کارکنان دیگر قربانیان – حداقل پرداخت معمولی شاغل و کشیده به حد تمایل خود را برای رفتن به حیاط اضافی برای “خود” ساکنان هدیه ساعت های بسیاری از عدم پرداخت اضافه کاری. آنها هیچ صدا و وابسته هستند به اندازه کافی به ندرت تماس مدیریت ضعیف رفتار.

شش ماه اطلاع از مجوز رسمی عملا تضمین 44 علامت جعبه. وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای سازماندهی نقاشی و فرش و تجهیزات جدید و حفاری کارکنان در مورد چگونگی واکنش به accreditors و ارائه مدارک در “نگاه جدید” تسهیلات. آیا مراقبت از سالمندان وزیر مراقبت به نظر چرا مجوز رسمی تیم نباید اجازه دسترسی بدون اطلاع?
راجر Holdway, سورنتو

که در آن پول مورد نیاز است

Coronavirus بحران نشان داده است که اندروز و موریسون دولت نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در مراقبت های بهداشتی از زیرساخت ها از جمله بزرگراه.
دیوید Beardsell و فیونا ماتیوز بلوین نورث

حصول اطمینان از ایمنی ما

آن بود بسیار ناراحت کننده به عنوان خوانده شده Kristy Meiselbach داستان در مورد چگونه او زده خودرو, خروج او را با یک دیسک امده در پشت او و جدی هیپ آسیب – “کریستی زندگی بود ، در حال حاضر او از ترس به عبور از جاده” https://www.theage.com.au/national/victoria/kristy-s-life-was-taking-off-now-she-s-afraid-to-cross-the-road-alone-20200729-p55gl9.html(سن 30/7). به عنوان یک مادر زندگی در یک منطقه با تعداد زیادی از پیاده روی مرگ و میر آن است که یک موضوع بسیار در ذهن من است.

بیش از حد اغلب شاهد من و تجربه رانندگان پیوستن به قوانین مربوط به کودکان را گذرگاه و سرعت در نزدیکی مدارس. همچنین متاسفانه در منطقه بالاترین میزان تصادفات عابر پیاده شامل افراد مسن.

آن را به عنوان ساده به عنوان و یا نمایشگاه به قرار دادن تعهد تنها در عبور و مرور. وقت آن است که شوراها و دولت اجرا موثر ترافیک آرام و اقدامات آموزش و پرورش مبارزات بنابراین رانندگان بیشتر داشته باشیم. به خصوص همانطور که می دانیم در آینده به یک جمعیت سالم و سیاره است که برای تشویق کودکان و بزرگسالان به طور فعال تر مانند گرفتن به خیابان ها و پیاده روی.
آنا den Hartog, Coburg

ناعادلانه سرزنش قربانی

وزیر کشاورزی دیوید Littleproud باعث ارزان تطبیق در مورد افراد بیکار بودن انگیزه “به دست آوردن روی نیمکت” برای رفتن میوه چیدن در مکان های از راه دور. او بخواند کلیشه های ایدئولوژیک و قربانی سرزنش اشاره است که در یک “ضربه محکم و ناگهانی” به punitively کم مزایای سزاوار ضعیف است. به هر حال نمی ماندن در خانه در حال حاضر ما حیاتی ملی وظیفه?
|راد دانکن برانزویک شرقی

و یک چیز دیگر

Illustration: Matt Golding

تصویر: مت گولدینگاعتباری:

Coronavirus

یک سال پیش بود که بر این باور اند که نقاب, گیاهی, واکر کودکان, یادگیری در خانه می تواند یک راه رو به جلو ؟
وندی نایت Little River

راس نیلسن (29/7) سرزنش اندروز دولت اما گسل نهفته است با احمق ویکتوریایی که همین حالا به دنبال دستورالعمل.
Toni بردی بالارات

اجازه می دهد تا بدون نظارت و یا هر ورزش در حالی که جدا شده دیوانه است. آن را تنها دو هفته است. در خانه بماند.
مارگارت McNiel, مالورن

چگونه بسیاری از استرالیایی مسن تر در حال حاضر فکر می کنم که “ماندن در خانه خود” است حیاتی تر از “ماندن در خانه”?
گلندا جانستون Queenscliff

بله جیمز مردیت (29/7) سالخورده مراقبت تبدیل به یک شرکت میباشد. آن را می گوید زیادی در مورد چه چیزی اشتباه است در کشور ما.
بری Buskens, بیومریس

چقدر از این بودجه برای مانوس و نائورو گرفته از مراقبت از سالمندان بودجه ؟
Stephen Baldwin, Frankston تبدیل

سیاست

ما اجازه می دهد ارتش آمریکا به ایجاد ذخایر سوخت در درون اما ما به فروش می رسد پورت آن را به چینی ها. پیشبرد استرالیا اشتباه گرفته شود.
گراهام Cadd, Dromana

استرالیا و آمریکا را گسترش خواهد خود را در آموزش های مشترک تمرینات در درون. آنها تایید از چین ؟
گرگ لی, قرمز تپه

هوارد و کاستلو شبیه سازی تاچر خصوصیسازی شراب خواری و وجود دارد هیچ چیز جاش. شما هنوز هم می تواند نزدیک coalmines.
لایحه پادشاه Camberwell

موریسون می گوید: کلایو پالمر در مورد دادگاه برای بازگشایی WA مرز “بسیار محتمل” به موفقیت است. او می تواند طلسم “تفکیک قوا”?
جولی Carrick, لئوپولد

انکار ویزا به Ghulam Farooq راه است ظلم و ستم فراتر از باور است. شرم پیتر داتون.
اوا شورت خیس Moonee استخر

بعلاوه

وجود ندارد گر فلز کاری در جهان که تشدید جراحی توسط “شبيه سازي” آن (جدول کلمات متقاطع 29/7).
ایان Cayzer, Frankston تبدیل

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>