‘من احساس ترس’: کارگران هندی ضد عفونی coronavirus نقاط

او سوار موتور سیکلت خود را به ادارات دولتی در جنوب دهلی نو که در آن او مناسب در دنده محافظ و بسته یک ظرف پر از مواد ضد عفونی کننده بر روی پشت خود را.

سپس او جرأت را برای ضد عفونی کردن برخی از دهلی شلوغ زاغه ها و محلات تلقی در معرض خطر از coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 20000 نفر کشته و 652 در هند.

“من احساس می ترسم چون من یک خانواده” گفت: Sharma, 38, که یکی از بیش از 3500 کارگران معمولا وظیفه مبارزه با مالاریا برای, South Delhi Municipal Corporation.

“اما پس از آن من فکر می کنم که همراه با خانواده خود من من از شما و همچنین صرفه جویی در خانواده های دیگر است.”

وضع اسفناک در هند تحت محافظت پزشکی کارگران کشیده شده توجه گسترده اما کارگران ضد عفونی شهرستانها نیز در معرض خطر به عنوان آنها مبادرت به تعیین مهار مناطق.

“هر جا که ما را بیش از سه یا چهار مورد از یک محل ما با در نظر گرفتن اقدامات ویژه در این مناطق گفت:” NR طولی یک پزشک مسئول گندزدايی در جنوب دهلی نو منطقه است.

از جمله اقدامات افزایش بهداشت و تقویت آگاهی از اقدامات دولت گفت: virologist شهيد Jameel.

“دومی افزایش سطح اعتماد که بسیار مهم است برای مردم به دنبال دستورالعمل” اضافه شده Jameel مدیر اجرایی سلامت, موسسه خیریه, ولکام تراست/DBT هند داد.

هند با جمعیت 1.3 میلیارد دلار قرار گرفته است یکی از سخت ترین تعمیرات جهان مستندات, محدود مردم به خانه های خود را جز برای سفر به خرید مواد غذایی و دارو را تا زمانی که ممکن است 3.

برای کمک به مهار این ویروس Sharma disinfects به عنوان بسیاری از 80 خانه در یک روز. اما زمانی که کار به پایان می رسد و اضطراب را برمی گرداند به او امد و شد زیاد.

“زمانی که من به خانه بازگشته است و من هم احساس” چه می شود اگر این ویروس در داخل و ممکن است منتقل به فرزندان من?’,” او گفت:. “اما ما درمانده ما باید برای انجام وظیفه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de