جنبه های منفی

  • به طور جدی آن را باید با یک هشدار است. واقعا وجود دارد یک 18 ساله hoon در بسیاری از ما – و تسلا بیدار آن است. در دو هفته اول از داشتن یک, شما باید مراقب باشید به نوبه خود به آن revhead تست آن مجنون شتاب در “مضحک +” تنظیم می باشد. (همسر من کمک کرد لحن من hoon با برخی کامل و فرانک انداز به وضوح بیان شده در فضائل نه یکی.) وقتی که من را به من قرض بدهید به گفتن پسر من, من می توانم “د-hoon” آن توسط هدف قرار دادن “نوکر” حالت روی گوشی من که به کاهش قدرت آن به استخوان. هیچ کسی نیست که محور یکی از فکر می کنم نخست وزیر خط در سال گذشته deriding اتومبیل های الکتریکی – “استرالیا مانند اتومبیل با کمی خر خر کردن” – بدون خنده.

    در حال بارگذاری

  • استرالیا در منطقه ای زیرساخت ها هنوز رتبهدهی نشده است تا به حمایت از دستگاه شما. سفرهای من به یک مراسم تشییع جنازه در ویکتوریا Beechworth و یک سخنرانی در کازینو در شمال NSW شد یک ذره مشکل عدم تسلا Superchargers در این مناطق قادر به شارژ همه چیز در یک ساعت و به شما یکی دیگر از 500 کیلومتر محدوده – و شما باید با احتیاط به آن را مرتب کند. اما من هنوز هم خوشحالم که نه به صرف یک درصد یا یک دوم در یک پمپ بنزین برای 18 ماه.
  • که من آن را خریدم تسلا اوباش سکس با ارائه کامل خدمات برای اضافی $1,000 در سال برای مدت سه سال. به نظر می رسید مانند یک معامله خوب است در این زمان. اما وجود دارد هیچ ارائه خدمات لازم است. به عنوان وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری بیشتر قطعات متحرک از فرمان چرخ و چهار چرخ آن را به معنی بسیار کمی وجود دارد که می تواند به اشتباه با استثنای این یکی واقعا بز من . . .
  • تخت لاستیک. Teslas نمی حمل قطعات یدکی. آنها فقط تضمین کسی وجود دارد خواهد بود در یک ساعت و شما می توانید رایگان برای بکسل 80 کیلومتر. در دسامبر من منفجر تایر در کانگورو ولی در حالی که خاموش تار. من بعد از فشار دادن دکمه در سمت الکترونیکی کنسول کسی پاسخ در کالیفرنیا است. “من در کانگ…” من شروع به گفتن. “ما می دانیم که دقیقا همان جایی که شما هستند” صدای قطع شده است. “کسی که مدت کوتاهی خواهد شد ورود.” و کسی که آن را. اما از آنجا که من نیاز به بازگشت به سیدنی تسلا مشترک خود را تسلا لاستیک بیش از 80 کیلومتر دور من پرداخت از طریق بینی.

همه, هر چند از آن است که 10 بار بهتر از هر ماشین دیگر که من تا کنون هدایت می شود. من فقط آرزو می کنم من می خواهم به حال مغز زودتر به درک تجربه من خواهد بود همسان با هر کس دیگری که در یک, و من می خواهم در روی قیمت سهم بود که آن را تنها چند صد دلار است.

تیم را

که زمزمه آه امداد از جنوب ؟ آن را فقط ممکن است اواخر سال تیم فیشر نه نورد در قبر او. حدود دو هفته قبل از مرگ او در سال گذشته ما معاون سابق نخست وزیر بصورتی پایدار و محکم به من گفت: “من استعفا از حزب ملی اگر بارنابی جویس همیشه می شود رهبر آن دوباره.” آن نیست که شخصی به عنوان او کاملا دوست garrulous عضو جدید انگلستان است. این ترس که جویس را حزب ملی عقب.

تیم بیوه جودی که در روز شنبه به من برکت او قرار داده در این حوزه عمومی شرکت است.”تیم می خواست حزب ملی تنها به حرکت رو به جلو و نه به عقب. او را دیدم یک آینده بزرگ برای منطقه ای استرالیا و کشاورزی اگر ما در آغوش فرصت و با هم کار می کرد ” او همچنین یادداشت “اتفاقا امروز سالانه Tumbatrek راه رفتن تیم آغاز شده بودن سرب توسط مایکل مک کورمک است که بیشتر مربوط به امروز از همیشه با bushfire آسیب از طریق Kosciusko منطقه است.”

Tim Fischer wanted his party to go forward.

تیم فیشر می خواستم خود را از رفتن به جلو.اعتبار:SMH

شوخی هفته

یک Dubliner نوشیدن گینس در یک نوار. یک مرد از نژاد آسیایی نشسته در کنار او و یک زن و شوهر از نوشیدنی است. پس از یک در حالی که Dubliner نوبت به او و می گوید: “آیا شما آنها را می دانیم هنرهای رزمی و کونگ فو و تکواندو و جودو و چنین است؟”

جرم مرد پاسخ “آیا شما از من می پرسی این دلیل من نگاه چینی ها؟”

“نه. می گوید:” ایرلندی “به دلیل yer drinkin’ من fookin گینس!”

به نقل از هفته

من نه با تکیه بر شواهد Hamish.”- به وضوح. LNP سناتور جیم Molan در Q&A, نادیده گرفتن علم و شواهد از تغییر آب و هوا. آن را به خود جلب کرد heckles از جمعیت است.

“قبر سوال اساسی وظایف سناتورها برای پاسخ به این است که آیا رئیس جمهور مرتکب یک عمل بسیار شدید و فاحش است که این افزایش به سطح بالای جرم و جنایت و بزه. بله او بود.” – سناتور میت رامنی پوشش خود را با افتخار به عنوان تنها حزب جمهوری خواه در مجلس سنا با شجاعت به صحبت می کنند حقیقت آشکار در پیشنهاد استیضاح از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مت Canavan استعفا داد و موقعیت خود را به عنوان وزیر منابع و من آرزو می کنم او بهترین است.” – معاون نخست وزیر مایکل مک کورمک بعد از دیدن کردن اقدام بارنابی جویس کودتای ناموفق حمایت Canavan.

“به یاد داشته باشید که من در سیاست بیش از اسکات موریسون و من در رهبری بیش از اسکات موریسون. من می دانم که چگونه به مقابله در بالاترین سطح است. من شده است در جدول برای تیم ما برای اتباع تیم اگر من این فرصت داده شد که افتخار بزرگی برای انجام این کار دوباره من خواهد شد.” – بارنابی جویس بزرگ قبل از رهبری به چالش بکشد.

“هر New Zealander است در سفر به ما در ایجاد نزدیک به 200 سال در, به کار کردن آنچه این ملت است و ما که هستیم. در این نوع مناسبت و این هفته در این محل برای انتقال یک پیام است که ما می خواهیم به این کار که ما می خواهیم به حرکت و نزدیک به شما به جای شما را به ما نزدیک تر آمده, آن بزرگ شده است به بخشی از آن.” – نیوزیلند پیمان مذاکرات وزیر اندرو کمی در ویتنگی پیمان زمینه را در صدر کشور روز ملی. آقای کوچک به سخنرانی خود را به طور کامل در مائوریایی.

“چقدر بدتر می کند این باید قبل از علم متوقف می شود نادیده گرفته شده است ؟ این فقدان سیاست های رویایی برای حفاظت از کشور و مردم ما برای آینده به ارمغان آورده است که ما را به نقطه که در آن ما احساس ما تا به حال برای بالا بردن صدای ما و تقاضا عمل در علم است.” –پروفسور کاترین Meissner مدیر UNSW تغییرات آب و هوایی و مرکز تحقیقات یکی از بیش از 250 دانشمندان از استرالیا و خارج از کشور که به نام برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در نامه ای سرگشاده به یکدیگر کارشناسی ادبیات در “قوی” و “صریح” لینک های بین بدتر شدن bushfires و انسانی ناشی از تغییر آب و هوا.

“زمان مناسب برای من و خانواده ام برای سبزها. آن را دشوار و طاقت فرسا. آن شده است یک امتیاز به آن را انجام دهد. اما من به نقطه ای در زندگی من جایی که من کردم دو پسر جوان [و] من می خواهم برای آنها وجود داشته باشد. دوری برای نیم سال از یک خانواده جوان است و فقط تبدیل شدن به, برای من بیش از حد دشوار است. و هنگامی که من جوانترین پسر گفت: “من آرزو می کنم شما نیست یک سیاستمدار پدر و از آنجا که ما نمی بینیم و شما آن را به شما چیزی گفتن.” – سناتور ریچارد Di Natale در مورد اینکه چرا او استعفا به عنوان رهبر سبزها را ترک خواهد کرد و پارلمان فدرال در ماه.

توییتر: @Peter_Fitz

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو