تورنتو — در هفته قبل از او از زندگی در کنار یک جاده در طول داد و بیداد مرگبار در نوا اسکوشیا, کریستن Beaton برای مبارزه بود بیشتر تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم در COVID-19 بیماری همه گیر.

یک روز قبل از این حمله که در سمت چپ حداقل 18 کشته Beaton ارسال شده در یک عکاسی از خود در Facebook پوشیدن فولاد ماسک و عینک ایمنی تماس برای سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای انجام همان.

در حال حاضر او قول داده است به حمل در او مبارزه کنند.

“او در زمان که تصویر تلاش برای بدست آوردن صدای او وجود دارد” نیک Beaton گفت: CTV News’ رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme در روز سه شنبه.

“او اینجا نیست و ما می توانیم چیزی در مورد آن, اما از اینجا این هدف من به مطمئن شوید که هیچ خط مقدم کارگر به رفتن را از طریق آنچه او را از طریق رفت به صورت روزانه است.”

کریستن Beaton که ادامه مراقبت دستیار با ویکتوریا منظور از پرستاران (فون) دریافت دو واحد-استفاده از ماسک های جراحی یک روز نیک Beaton, گفت:, و اضافه کرد که او با ارائه یک N95 ماسک که به رسمیت شناخته شده به عنوان استاندارد بالا برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. در هفته های اخیر نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است تلاش برای گسترش تولید و تهیه PPE برای کارگران خط مقدم.

در طول مصاحبه خود نیک Beaton التماس نخست وزیر به ارائه بیشتر PPE برای این کشور مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

خواسته دقیقه بعد در نزدیکی-اخبار روزانه کنفرانس ترودو در پاسخ به Beaton درخواست.

“به نیک و به همه خانواده رفتن را از طریق یک قلب غم انگیز از دست دادن در حال حاضر به دنبال پاسخ به دنبال دلایل به دنبال حمایت از ما وجود دارد برای شما و ما خواهد بود برای شما وجود دارد,” او گفت:. “مانند بسیاری از مردم در سراسر کشور است که نگران هستند در مورد آنچه در آینده روز به ارمغان بیاورد ما کارگران خط مقدم شده اند نگران در دسترس بودن از PPE.”

ترودو اذعان کرد که بسیاری از کارگران “تلاش برای کشش” تجهیزات حفاظت فردی برای تا زمانی که ممکن است و گفت که دولت حمایت کرده درخواست از استان برای بیشتر لوازم.

“استان های مختلف هستند خود را مدیریت انبارهای متفاوت است. دولت فدرال وجود دارد به حمایت از استانهای در درخواست های خود را و لباس تا این نقطه و فراتر از این نقطه شده اند قادر به پاسخ به درخواست های خاص که در استان ساخته شده اند,” او گفت:.

“در همان زمان ما مبارزه شده است در بسیار رقابتی بین المللی محیط زیست که در آن هر کس به دنبال PPE به همین دلیل است که ما ساخته شده سرمایه گذاری های قابل توجهی در ظرفیت داخلی به این نوع از تجهیزات است که برای کمک به نگه داشتن خط مقدم بهداشت ایمن در سراسر کشور است.”

Jo-Anne Poirier, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ویکتوریا منظور از پرستاران این سازمان است که با کریستن Beaton شد گفت LaFlamme در روز سه شنبه است که او تا به حال “چند مکالمات” با نیک. او اذعان کرد که منابع محدود در دسترس است در طول بیماری همه گیر.

“وضعیت … در سراسر کانادا و سراسر جهان است که وجود دارد بسیار محدود عرضه اما ما شده مطابق تمام همراه با استانداردهای بهداشت عمومی و دستورالعمل” Poirier گفت.

“دیگر چیزی که ما گفته ایم برای اطمینان بخشیدن به کارکنان این است که اگر آنها را به یک خانه که در آن آنها احساس نمی کنند که آنها را مناسب PPE که آنها را به تماس های خود را مدیریت و ارسال میکنیم شخص دیگری و یا ما را منحرف کرده و آنها را به انجام کاری دیگری که در آن آنها را امن احساس. ایمنی نگرانی اصلی ما برای ما خط مقدم کارکنان.”

نیک Beaton گفت که در مدت کوتاهی قبل از درگذشت همسرش زن و شوهر به حال شنیده در مورد داد و بیداد می افتد چند کیلومتری در Portapique, N. S.

“من و کریستن گذاشته در بستر شب قبل از و او را تماشا می کردند در Portapique حاکم ترور بر مردم,” او گفت:. “ما از خواب بیدار شدم (یکشنبه) صبح و ما فقط فرض آن بود.”

که صبح کریستن بود در راه خود را به خانه از “یکی از مورد علاقه مشتریان” Beaton گفت. “اگر من تا به حال شناخته شده او در دست من می خواهم که اجازه نمی دهد به جهنم همسر من خانه را ترک که در آن روز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو