شکارچی دره ponders آینده از زغال سنگ رو به کاهش

در حال بارگذاری

سینگلتون شهردار سو مور می گوید او به منطقه می فرستد و 340 میلیون دلار در سال در حق امتیاز به دولت را با خزانه, با حدود نیمی از اقتصاد متکی به 17 فعال در معادن زغال سنگ وجود دارد.

“این بسیار در مورد جایگزینی زغال سنگ آن را در مورد تنوع,” Cr مور گفت: با توجه به برخی از معادن در حال گرفتن تایید برای 20 سال بیشتر یا طولانی تر است. “صنعت و معدن را تعطیل فردا.”

کشاورزی از قارچ دارویی شاهدانه را زیر بنای این انتقال گفت: Cr مور اجرا می شود که گاو آنگوس در نزدیکی مزرعه. آموزش و پرورش و انرژی پاک نیز رانندگی شغل جدید است.

یک مانع هر چند خواهد بود محدودیت های اعمال شده در بندر نیوکاسل توانایی به منظور توسعه ظرف آن عملیات به یک سطح که رقیب Port Kembla و پورت بتنی زیر خود را 5 میلیارد دلار privitisation در سال 2013.

“وجود دارد هیچ استفاده از صحبت کردن در مورد تنوع و فرصت برای شکارچی برای دسترسی به بقیه جهان بدون داشتن کانال های آن به کسانی که محصولات – هر آنچه که آنها ممکن است بیرون,” او گفت:. “غرامت است غرامت را که در آن همه چیز نیاز به شروع به چیزهایی اتفاق می افتد.”

یک NSW سخنگوی دولت گفت: این امر می تواند مناسب به نظر به دلیل روند قانونی در حال انجام.

Martin Rush, Muswellbrook mayor, says the government's Future of Coal statement could undermine important environmental areas.

مارتین عجله موسوللبروک شهردار می گوید: دولت آینده از زغال سنگ بیانیه می تواند به تضعیف مهم زیست محیطی مناطق.اعتبار:Dominic Lorrimer

موسوللبروک شهردار مارتین راش که منطقه تساوی بیش از یک سوم از اقتصاد خود را از زغال سنگ گفت: زغال سنگ بیانیه “نخواهد بهبود یقین برای صنعت ذغال سنگ و یا دیگر صنایع صادرات رقابت با زغال سنگ برای زمین در بالای شکارچی”.

“محروم مناطق در حال حاضر حکومت را به عنوان یک نتیجه از تصمیم گیری در برنامه ریزی و مناطق جدید به نظر می رسد انتخاب شده اند صرفا با اشاره به ملاحظات اقتصادی است اما نه به ملاحظات دیگر – مانند سطح حمایت جامعه زمین-استفاده از تضاد و یا ملاحظات زیست محیطی” او می گوید.

برای دومی Cr عجله خاص غول Creek/سندی توخالی منطقه “عظیم استراتژیک زیست محیطی اهمیت” ارتباط آن را به عنوان بزرگ شرق محدوده و Wollemi پارک ملی.

“در طول 10 سال گذشته دولت به تولید برنامه های متعدد برای تنوع اما بودجه هیچ یک از این اقدامات,” او گفت:.

فدرال سیاست مدیر Wilderness Society, تیم Beshara گفت: آن را “کامل دیوانگی” به طرح جدید معادن در برخی از مناطق اختصاص داده شده در این منطقه است.

Tim Beshara, federal policy director for The Wilderness Society, near Ganguddy Dunns Swamp in the Wollemi National Park. Plans to explore for coal nearby would be a "folly", he says.

تیم Beshara فدرال سیاست مدیر برای بیابان جامعه نزدیک Ganguddy Dunns باتلاق در Wollemi پارک ملی. طرح اکتشاف زغال سنگ در نزدیکی خواهد بود “حماقت” او می گوید.اعتبار:Dominic Lorrimer

در حال بارگذاری

“زغال سنگ آخرین حماقت در استرالیا نباید سرحد در کنار و یا در زیر Wollemi بیابان منطقه” آقای Beshara گفت. “این فقط مزخرف که آن را در نظر گرفته.”

Cory رایت یک دولت سازمانده برای تولید استرالیا اتحادیه کارگران گفت: بازخورد از کاربران نشان داد “وجود دارد فقدان اعتماد با همه طرف از سیاست” در مورد چشم انداز برای گذر کردن زغال سنگ.

یک حرکت از خود اتحادیه هفته گذشته دولت خواستار رسیدگی به “آب و هوا اضطراری” و کمک به منطقه “تنوع صنایع ما به کم کربن آینده با محلی و پایدار مشاغل”.

آقای رایت گفت: اتحادیه طرفداران بهره برداری منطقه فراوان انرژی های تجدید پذیر چشم انداز و قدرت موجود زیرساخت های فعلی را نگه دارید منابع فشرده صنایع مانند Tomago آلومینیوم کارخانه در منطقه است.

Cattle graze on a farm near the Wollemi National Park, which is near areas the NSW government has earmarked for coal mine exploration.

گاو چراندن در یک مزرعه در نزدیکی Wollemi پارک ملی است که در نزدیکی مناطق NSW دولت اختصاص داده شده برای معدن زغال سنگ اکتشاف.اعتبار:Dominic Lorrimer

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de