شکارچی-جمع نمی نشستن مثل ما. که می تواند نگه دارید فواید

که وضعیت فعال عضلات بزرگ پا. آن را ممکن است ارائه مهم حفاظت در برابر خطرات ناشی از نشستن بیش از حد.

“این مطالعه جذاب است می گوید:” پروفسور دیوید Dunstan. “The hunter-gatherers مشابه دوره از غیر راه رفتن به غرب مردم است. اما دوره های استراحت قابل ملاحظه ای فعال تر از نشستن در یک صندلی.”

The Hadza squat. For hours. Legs folded, bum held high off the dirt.

این Hadza چمباتمه زدن. برای ساعت. پاهای, خورده, ادم بیکار و تنبل برگزار کردن خاک. اعتبار:David A. Raichlen

استاد Dunstan است که فعالیت فیزیکی آزمایشگاه در بیکر قلب و دیابت موسسه در ملبورن جایی که او اجرا می شود آزمایش در تلاش برای ترکیب دوزهای کوچک از فعالیت بدنی به دمای اتاق کار و کارگر روز برای دیدن اگر که می تواند متعادل اثرات منفی نشستن.

“ما باید به نیروی کار کارگران به آن را انجام دهد – اما به نظر می رسد hunter-gatherers انجام می دهند آن را به عنوان بخشی از خود را عادی روزمره وجود و برای دوره های طولانی تر,” او می گوید.

نحوه نشستن و مانند یک شکارچی

دانشمندان به مدت طولانی شناخته شده است که انجام ورزش به اندازه کافی ناسالم است. در سال های اخیر آنها را کشف کرده اند که هزینه های زیادی از زمان نشستن – به عنوان کارکنان اداری انجام شده است – بسیار ناسالم.

عضلات بزرگ در پاها مسئول استفاده از مقدار شکر ما از مواد غذایی و ممکن است نقش مهمی در کمک به بدن ما را تنظیم سلامت. زمانی که ما نشسته عضلات غیر فعال است که می تواند ترک که قند در خون ما برای مدت طولانی که در آن می تواند آسیب برساند.

این یافته ها باعث مقدار زیادی از تحقیقات در چگونه مردم را به نشستن کمتر هستند و به همین دلیل بسیاری از دفاتر در حال حاضر میز ایستاده.

اما اگر شما می خواهید بدانید که چگونه برای سالم ماندن اغلب بهترین مکان برای نگاه است که تاریخ بشر است.

شکارچی قبایل به ندرت چاق. بدن خود را از چربی سطح پایین هستند. دیابت نوع 2 نرخ اساسا غیر موجود و بیماری های قلبی معمول است.

The Hadza are pictures of health. Is squatting important to that?

این Hadza هستند تصاویر, سلامت. است که چمباتمه مهم است ؟ اعتبار:David A. Raichlen

که با وجود بسیاری از شکارچی-جمع هزینه های بخش های بزرگی از روز انجام هیچ چیز – فقط نشستن در اطراف. برخی از گروه ها در واقع زمان بیشتری را صرف نشستن از متوسط آمریکایی می کند.

به کار کردن آنچه که قرار بود در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی تکامل انسان محقق دیوید Raichlen و تیم خود را صرف یک فصل با Hadza.

در حال بارگذاری

با استفاده از شتاب سنج بسته به ران 28 مردان و زنان, تیم خود را اندازه گیری کل زمان فعالیت و همچنین فعالیت عضلانی در حالی که نشسته در اطراف اردوگاه.

این Hadza حدود 30 درصد از خود را “غیر فعال” در چمباتمه زدن و یا زانو زدن محققان دریافتند.

چمباتمه با استفاده از یک جای تعجب مقدار زیادی از عضلات. آن درگیر “کسانی که در عضلات اندام تحتانی مانند گوساله و چهار می گوید:” استاد Dunstan. “کسانی که در گروه های عضلانی هستند به احتمال زیاد به شدت درگیر در متابولیسم گلوکز.”

می شود که حفاظت از Hadza از منفی سلامت اثرات نشسته ؟ این تحقیقات هنوز مشخص نیست – اما پیدا کردن جذاب است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im