شکار برای ‘بیمار صفر” که گسترش coronavirus در سطح جهان از سنگاپور

اما در ژانویه جلسه فروش در لوکس سنگاپور هتل به دور از فرخنده.

کسی نشسته در اتاق و یا در مجاورت این هتل که مشهور است برای آن محل مرکزی و نشاط شبانه در زیرزمین مورد را به کروناویروس جهانی.

سه هفته بعد جهانی بهداشت مقامات هنوز در حال تقلا برای کار کردن که انجام شده این بیماری به دنیوی جلسه شرکت فروش کنتور گاز که پس از آن به پنج کشور از کره جنوبی به اسپانیا آلوده کردن بیش از ده نفر است.

کارشناسان می گویند پیدا کردن این به اصطلاح “بیمار صفر” بسیار مهم است برای ردیابی تمام کسانی که به طور بالقوه در معرض عفونت و حاوی شیوع اما با گذشت زمان سخت تر از آن می شود.

“ما احساس ناراحت کننده بدیهی است که زمانی که ما تشخیص یک بیمار با بیماری و ما نمی توانیم کار از کجا آمد…مهار فعالیت ها کمتر موثر است” گفت: دیل فیشر صندلی از شیوع جهانی هشدار و پاسخ شبکه هماهنگ شده توسط سازمان جهانی بهداشت.

مقامات در ابتدا اشاره چینی نمایندگان که شامل کسی از ووهان – چین شهر در کانون این ویروس است که به کشته شدن بیش از 1,350 مردم است. اما یک Servomex سخنگو به رویترز گفت آن چینی به نمایندگان نداشته آزمایش مثبت است.

فیشر و دیگر کارشناسان در مقایسه با سنگاپور جلسه به یکی دیگر از به اصطلاح “سوپر پخش” حادثه در هنگ کنگ هتل در سال 2003 که در آن یک بیمار چینی, دکتر, گسترش سندرم حاد تنفسی در سراسر جهان است.

این است که باز یک تحقیق به سنگاپور حادثه اما گفت: “راه خیلی زود” به آن است که اگر یک سوپر, پخش كردن, رویداد.

ترسناک و جدی

آن را بیش از یک هفته پس از این نشست – که با توجه به یک شرکت e-mail شامل Servomex رهبری تیم و فروش جهانی کارکنان – که مورد اول ظاهر در مالزی.

دوره کمون این بیماری است تا 14 روز است و مردم ممکن است قادر به آلوده کردن دیگران قبل از علائم ظاهر می شود.

این شرکت گفت: آن را بلافاصله به تصویب رسید “اقدامات گسترده” شامل ویروس ها و محافظت از کارکنان و جامعه گسترده تر. کسانی که شامل خود-جداسازی برای همه 109 شرکت کنندگان از آنها 94 نفر از خارج از کشور و سنگاپور ترک کرده بود.

اما این ویروس را نگه داشته ،

A passenger wearing a mask walks past upon arrival of a flight from Hangzhou, China at Changi Airport, Singapore January 22, 2020. Reuters

یک مسافر با پوشیدن یک ماسک پیاده گذشته پس از ورود یک پرواز از Hangzhou چین در فرودگاه Changi, سنگاپور, ژانویه 22 سال 2020 است. ایسنا

دو کره جنوبی نمایندگان بیمار پس از به اشتراک گذاری یک وعده غذایی بوفه با مالزی است که با گذشت عفونت به خواهر و مادر در قانون است. سه نفر از شرکت سنگاپور شرکت کنندگان همچنین آزمایش مثبت است.

سپس موارد شروع به ظاهر شدن در اروپا است.

آلوده انگلیسی, نماینده بودند رهبری از این کنفرانس به یک پیست اسکی که در آن یکی دیگر از پنج نفر بیمار. یکی دیگر مرتبط با پرونده پس از آن ظهور در اسپانیا و زمانی که بریتن بازگشت به خانه اش در جنوب شهر انگلستان ویروس گسترش بیشتر است.

“این احساس واقعا ترسناک است که یک دقیقه آن را یک داستان در چین… و سپس دقیقه بعد از آن است که به معنای واقعی کلمه در آستان ما” گفت: Natalie Brown, کودکانی که رفت به همان مدرسه به انگلیسی حامل. این مدرسه گفت: در نامه ای که دو نفر در مدرسه شده بود جدا شده است.

“این ترسناک و جدی که چگونه به سرعت آن را به نظر می رسد که گسترش” گفت: قهوه ای.

زمان در حال اجرا

در سنگاپور مقامات مبارزه برای پیگیری موارد جدید محلی انتقال بسیاری از عواملی به موارد قبلی.

مدیریت در هتل – گراند هایت سنگاپور – گفت: آنها تا به حال تمیز گسترده و نظارت بر کارکنان و مهمانان برای عفونت اما نمی دانم “چه که در آن یا زمانی که” شرکت کنندگان در کنفرانس آلوده شدند. شیر, رقصنده که ارسال شده عکس از این رویداد در Facebook گفت: آنها ویروس رایگان.

“هر کس فرض بر آن بود که نماینده ولی آن شده است می تواند یک پاک کننده آن شده است می تواند یک پیشخدمت گفت:” پل Tambyah, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ملی سنگاپور است. او اضافه آن را “بسیار مهم” برای پیدا کردن “بیمار صفر” برای ایجاد دیگر ممکن است “عاقل”.

اما زمان ممکن در حال اجرا است.

سنگاپور و وزارت بهداشت را Kenneth Mak گفت: دولت ادامه خواهد داد به تلاش و شناسایی اولیه حامل تا زمان وقوع به پایان می رسد اما به عنوان روز عبور از آن سخت تر خواهد شد.

“ما ممکن است هرگز قادر به بگویید که که اولین بیمار است” Mak گفت.

در ضمن خرید اینترنتی از این کنفرانس در ادامه به ایجاد بیم و هراس هفته پس از این رویداد و هزاران مایل دورتر.

ایسنا بازدید Servomex دفاتر در حومه جنوبی پایتخت سئول. آن را بسته و تاریک داخل یک ساختمان گارد به رویترز گفت کارکنان مشغول به کار بودند از خانه.

اطلاع ارسال شده توسط مدیریت ساختمان اعلام coronavirus بیمار وارد شده بود پیچیده در حالی که چند جوان زنان را می توان شنید در نزدیکی آسانسور بحث در مورد این که آیا آن استفاده شده بود توسط فرد آلوده.

“آیا شما فکر می کنم بیمار را بدست در آسانسور و یا یکی دیگر ؟” یکی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im