‘گرسنه’ مورگان مجموعه های دیدنی در T20 جام جهانی موفقیت برای انگلستان

مورگان منجر خواهد شد, انگلستان در مقابل آفریقای جنوبی در نولندس روز سه شنبه در اولین روز بین المللی پس از آنها ادعا کرد که جام جهانی در مد دراماتیک در خداوند در ماه جولای و گفت: در حال حاضر هدف این است که مطمئن شوید که یک موفقیت است.

گردشگران باید استراحت بن استوکس و جس Buttler برای سه سری بازی مقابل آفریقای جنوبی را قوی ترین سلاح است اما همه بخشی از طرح کلی.

“قبل از (50-بیش از) جام جهانی ما دو T20 جام جهانی است که ما چشم دوخته اند به طوری که این سری در مقابل آفریقای جنوبی به ما اجازه خواهد داد برای ساخت یک تیم ملی گسترده تر به طوری که در سه یا چهار سال زمان ما قابل توجه گروه را انتخاب کنید از فقط مثل ما قبل از این گذشته جام جهانی” مورگان به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

این T20 جام جهانی برگزار خواهد شد در استرالیا در ماه اکتبر-نوامبر با نسخه بعدی مجموعه برای یک سال بعد در هند.

“سه بعدی جام جهانی خواهد بود و همان چوب به فرایند که در آن ما در حال تلاش برای بهتر تمام وقت و که شامل نگاه به آینده از طریق آزمون بچه های قدیمی تر که برگزاری این موقعیت در حال حاضر,” او اضافه شده است.

مورگان, 33, گفت که او امیدوار است برای بازی در هر دو T20 جام جهانی اما تصدیق کمک به انگلستان دفاع از خود را 50-بیش از عنوان در سال 2023 خاص کمتر است.

“من نگاه کرد که به مراتب جلوتر است. من به دنبال در دو T20 جام جهانی و من احساس می کنم من به اندازه کافی می گویند من امیدوارم که به اینجا برای هر دو” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>