‘صدها نفر رسیده’: یک cracked دال تبدیل پرت زن کابوس خانه ساخت به یک رویای فرصت

“در گذشته دو سال و نیم من گوش دلخراش داستان از مردم ساختمان اختلافات. برخی از آنها به ازدواج ناشی از آنها مشکلات مالی و پریشانی روانی. برخی هنوز در حال مبارزه پس از چهار سال.

“هر صاحب خانه من صحبت به احساس درماندگی و احساس نمی کنم آنها تا به حال یک جایی برای رفتن و نه ایمان به ساختمان کمیسیون حل منازعات روند.

“من هیچ تفاوتی ندارد. اگر مردم درک آنچه واقعا اتفاق می افتد زمانی که ساخت و سپس آنها احتمال بسیار بهتر از اجتناب از مسائل عمده.”

Ms Camilleri مشکلات آغاز شد و در دسامبر 2017 زمانی که کار آغاز شده در خانه رویایی در Woodvale.

مدت کوتاهی پس از دال گذاشته شد ترک های عمیق شروع به توسعه.

در حال بارگذاری

در طول فرایند ساخت او اطمینان توسط سازنده و دیگر کسبه ترک بودند اما زمانی که یک شرکت کفپوش به او قول آنها گفت: آنها هیچ چیز به جز.

Ms Camilleri استخدام مهندسین مستقل برای تست دال نشان داد که بسیاری از آن نیست دیدار با استانداردهای استرالیا.

که لگد مالی و عاطفی تخلیه مصیبت به پایان رسید که با Ms Camilleri خانه بودن زدم و بازسازی شده.

با عجله به ساخت خانه های جدید

توسط اواسط ماه ژوئن حدود سه هفته پس از کمک های مالی اعلام شد, land توسعه دهنده ترافیک تا به حال شروع به پریدن کرد 220 درصد در حالی که مشروط به افزایش فروش 142 درصد از پایان ماه مه.

در میان گرانت-خانه رانده عجله ساختمان پرت ساختن سرپناه را اجرا آنلاین کارگاه های آموزشی در چسبیده به بودجه درک قراردادهای ارتباطی با سازندگان و آنچه عمل می سازد مانند نگاه.

در نهایت Ms Camilleri نظر دارد به منظور توسعه دوره های آنلاین برای سازندگان خانه جدید به سرعت خود را یاد بگیرند و یک فروم آنلاین که در آن کارشناسان می تواند به سوالات پاسخ دهد.

“دیدگاه من این است که برای ایجاد یک محیط محبت و همدلی و احترام متقابل بین سازندگان و مالکان در غرب استرالیا که نتایج در خانه های ساخته شده به بالاترین استانداردهای کیفیت و ارزش” او گفت:.

Ms Camilleri گفت homebuilders نیاز به استفاده از احتیاط در هنگام دسترسی به کمک های مالی اشاره کرد که غیر واقعی ساختمان جدول زمانی برای untitled زمین ترک ممکن است افرادی که قادر به دریافت آنها و کیفیت ساخت ممکن است نهفته تجارت کمبود.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net