ده ها تن رفت به قفقاز جنوبی کشور اصلی Sameba (سنت تثلیث) کلیسای جامع در پایتخت تفلیس که در آن 87-سال جاثلیق-ایلخانی Ilia دوم برگزار شد ،

بیشتر خدمات با حضور در کلیساها در سراسر کشور اگر چه برخی از اسقف ها در مناطق مختلف به نام گله خود را به ماندن در خانه تشویق آنها را به جای اتصال به عید پاک خدمات به صورت زنده در تلویزیون و یا Facebook.

جمعیت بودند غیر منتظره ای کوچک در همه جا نسبت به ده ها هزار نفر که به طور معمول حضور در این سرویس هر سال است.

به جاثلیق-ایلخانی گفت: در عید پاک آدرس که مشکل از ویروس جدید باعث شده بود ترس در میان بسیاری از و زل زل نگاه کردن خود تبدیل شده بود به خدا.

“ما نباید ترس از وسوسه مسیحی طول می کشد مشکلات با قدردانی می بیند و خدا را در همه چیز … و در همان زمان تلاش برای پیدا کردن راه حل مناسب در وضعیت فعلی,” او گفت:.

آتش مقدس آورده شده است به گرجستان در شنبه شب با یک پرواز چارتر از بیت المقدس که در آن مراسم در کلیسای مقبره مقدس که نمادی از رستاخیز عیسی پس از مرگ او بر روی صلیب بود که تنها با حضور و توسط روحانیون مسیحی برای اولین بار در قرن.

نمازگزاران را به Sameba کلیسای جامع در تفلیس قبل از 9 بعد از ظهر شروع حکومت نظامی و برنامه ریزی برای اقامت در کلیسای محل تا پایان آن در ساعت 6 صبح

متخلفان صورت یک 3,000 لاری (1000 دلار) خوب است.

“آن زمان من بیش از سه ساعت به اینجا می آیند و من خواهد ماند و تا صبح به حضور من نشان می دهد من تعهد و باور من” مريم 27 ساله مقیم تفلیس گفت.

تقریبا همه از جمله برخی از کشیش بود با پوشیدن ماسک.

گرجستان کلیسای ارتدوکس مردسالاری گفت: در اوایل این ماه که همه خدمات عید پاک برگزار می شود در یک شیوه سنتی اما parishioners مورد نیاز خواهد بود برای حفظ اجتماعی فاصله بین هر یک از دیگر برای جلوگیری انتقال ویروس است.

ایلخانی و اکثریت گرجستان کشیش بودند و تمایلی به تماس در گله خود را به ماندن در خانه و در ادامه به ارائه سوگندی مقدس از همان قاشق به محله های کشیش نشین که منتقدان را تهدید می کند گفت: تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

گرجستان در یک وضعیت اضطراری تا زمانی که ممکن است 10 متضمن 9 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد تعطیلی رستوران ها, کافه ها و مغازه ها و ممنوعیت حمل و نقل عمومی و در تجمعات بیش از سه نفر است. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و پمپ بنزین ها باز باقی می ماند.

مقامات دولتی و پزشکان باید التماس کرد با شهروندان برای خودداری از تجمع جرم و به ماندن در خانه در طول جشن عید پاک.

قفقاز جمهوری 3.7 میلیون نفر گزارش شده 388 موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و چهار مرگ و میر ناشی از یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو