هالیفاکس — صدها نفر از مردم نقطه چین, Nova Scotia خیابان ها در روز دوشنبه به پرداخت ادای احترام به RCMP افسر کشته های مرگبار آخر هفته با داد و بیداد, همچنین به عنوان یک افسر دوم بود که مجروح در حمله دسته جمعی.

Const. چاد موریسون 11 سال کهنه, Nova Scotia RCMP منتشر شد از بیمارستان دوشنبه پس از درمان برای زخم گلوله.

پس از آزادی او RCMP وسایل نقلیه همراهی موریسون از طریق Elmsdale, N. S., به خانه اش در نزدیکی Lantz.

ده ها تن از اولین پاسخ دهندگان از جمله کامیون های آتش نشانی و پلیس موبایل از سراسر استان به صف ایستادند از Elmsdale به عنوان موریسون ساخته شده راه خود را از طریق جامعه است.

صدها نفر از ساکنان — بسیاری از تکان دادن Nova Scotia پرچم و حمل علائم تشکر RCMP — جمع آوری به تماشای صفوف تکان دادن و کف زدن برای موریسون به عنوان او سوار توسط.

“من فقط می خواستم به بیرون آمدن و ادای احترام به همه این اولین پاسخ دهندگان و کسانی که آسیب دیده اند و افتضاح وضعیت که در اینجا اتفاق افتاده است در نوا اسکوشیا” گفت: resident لیانه Gillis.

“شما هرگز می خواهید برای دیدن هر چیزی شبیه به این رخ می دهد در یک جامعه در کانادا و ما فقط تمام گذاشت.”

شلبی فریزر گفت: حادثه مرگبار آمار نزدیک به خانه برای او نه تنها به دلیل مشکوک کشته شد در نزدیکی او به جامعه بلکه به این خاطر او به بستگان است که افسران RCMP.

“آنها در معرض خطر زندگی خود را هر روز و آن را واقعا دیروز نشان داد, بنابراین من می خواستم به بچه های من را در اینجا به طوری که آنها می توانید ببینید افرادی که کمک به آنها را امن نگه دارید هر روز و همه چیز را که آنها در خط قرار داده برای آنها گفت:” فریزر.

زمانی که موریسون رسید در خانه اش در Lantz او استقبال شد توسط دوستان و خانواده و همسایگان و افسران پلیس که او را استقبال با علائم و بالن و دور از کف زدن.

Morrison — پانسمان بر بازوی راست او و بازیگران در سمت چپ — به جمعیت دست تکان داد و از آنها تشکر برای حمایت خود را.

Const. Chad Morrison

مجروح RCMP Const. چاد موریسون است که مورد استقبال عزیزان در خانه اش در Lantz, N. S. در آوریل 20, 2020. (Sharon Lee عکاسی)

وجود دارد که مشابه نشان از حمایت در Dartmouth, N. S. جایی که پلیس جمع شده بودند به پرداخت ادای احترام به Const. هایدی استیونسون در اواخر بعد از ظهر دوشنبه.

استیونسون 23 سال کهنه RCMP است میان حداقل 18 قربانیان مرده در بر داشت زیر آخر هفته داد و بیداد.

یک نعش کش حمل و کشته بدن آورده بود به RCMP ستاد در دارتموث که در آن ماموران جمع آوری شده در خارج از ادای احترام به خود کاهش یافته است رفیق.

Const. Heidi Stevenson

ده ها تن از مردم صف پیاده رو خارج RCMP ستاد به صفوف پلیس وسایل نقلیه — خود چراغ اضطراری فعال می شود — همراهی نعش کش از ساختمان به یک مراسم تشییع جنازه به خانه بر خیابان اصلی در درتموته.

برای کسانی که مایل به پرداخت ادای احترام به Const. هایدی استیونسون به RCMP ایجاد کرده است یک آدرس ایمیل خاص برای پیام های تسلیت که تصویب خواهد شد بر روی خانواده اش. استیونسون است جان سالم به در با همسر و دو فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de