کارگران صدها نفر در تعداد با توجه به محلی سوار وانت خودرو-rickshaws و دیگر حالت های حمل و نقل پس از نیمه شب برای رسیدن به محل کار خود را پس از رد عبور توسط پلیس در سراسر شنبه.

وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در بازگشایی اما دولت گفت: برخی از کارخانه ها می تواند بازگشایی تنها در صورتی می تواند به ترتیب مناسب حمل و نقل و مسکن برای کارگران و اطمینان از سلامت خود ایمنی در میان این مستند بیش از شیوع کروناویروس.

با توجه به گزارش های رسانه های پوشاک بخش کارآفرینان گروه BGMEA و BKMEA تصمیم به شروع به بازگشایی این کارخانه در روز یکشنبه هر چند BGMEA جمهور Rubana Huq نمی گویند هر چیزی در مورد آن در یک جلسه با رهبران کسب و کار اقتصاددانان و سیاستگذاران.

آنها توافق کردند که برخی از کارخانه ها نیاز به بازگشایی محدود مقیاس پیروی از دستورالعمل های بهداشتی به تدریج به “نجات اقتصاد و معیشت صدها هزار نفر از کارگران”.

Harunur رشید مدیر تضمین کیفیت در طراحی متن پوشاک در Gazipur در حومه داکا گفت: بالا-یو پی اس دستور داد که کارگران از قنتد, ژاکت بخش گزارش.

“ما متوقف شد و کارگران چون ما نمی هر گونه سفارشات خاص در بازگشایی کارخانه های پوشاک” Mymensingh Kotwali ایستگاه پلیس OC Mahmudul اسلام گفت.

او اعتراف کرد برخی از کارگران آغاز شده برای داکا در شب. “ما اجازه دهید آنها را بروید هنگامی که ما دریافت سفارشات ما,” او گفت:.

کارگران باقی ماند در کنار جاده در چار Kalibari زمانی که پلیس آنها را متوقف کرد در Patgudam پل.

“به ما گفته شد از طریق تلفن است که ما را از دست ما کار اگر ما بپیوندید توسط 7 صبح در روز یکشنبه. بنابراین در اینجا من در راه به Tongi حمل فرزند من” کارگر Marufa Akter گفت: bdnews24.com در 11pm در روز شنبه.

او گفت: او برادر بود و همراه با او و آنها از سفر Muktagachha برای دور زدن خم توسط یک ریکشا-ون. “در حال حاضر ما در حال تلاش برای گرفتن یک وانت. کرایه خواهد شد دو بار به عنوان بسیاری از آنجا که تنها تعداد کمی از وسایل نقلیه برای سوار” Marufa گفت: با اشاره به سراسر کشور حمل و نقل عمومی shutdown.

Sumi Akter طبیعی Denims کارخانه در Gazipur گفت: او تماس تلفنی در بعد از ظهر آغاز شده و در یک autorickshaw.

“در حال حاضر پلیس را متوقف کرده اند و ما. اما من نوعی باید به توسط 7 صبح. در غیر این صورت من به شما از دست دادن کار من,” او گفت:.

Ruhul Amin از Jabed Jobed کارخانه رنگرزی در Tongi گفت که او مخفیانه از طریق پل با دختر خود و در تلاش بود برای به دست آوردن یک سوار بر یک کامیون حمل ماهی.

او را رها دختر خود را در نزدیکی کارخانه در Ashulia قبل از سوار خود را در Tongi.

“این کار ما تنها امید ما برای زنده ماندن با کودکان. بنابراین ما را به خطر می اندازند زندگی ما” Ruhul گفت.

در Chattogram, 110 کارخانه از سه مناطق پردازش صادرات در حال بازگشایی در روز یکشنبه. مقامات گفته بودند از راه اندازی مجدد کارخانه ها تا حدی خواهد بود و پیروی از دستورالعمل های بهداشتی.

در جهت گسترش مستند از Apr 25 آوریل 5 دولت گفت: واحدهای صنعتی و کشاورزی و تولید و عرضه مربوط به بخش دوباره باز خواهد شد به تدریج در نور از وضعیت کنونی است.”

دارو سازان و صادرکنندگان نیز اجازه داده می شود برای اجرای کارخانه های خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها را به مراحل برای محافظت از سلامت و ایمنی کارگران, دولت گفته بود.

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند همچنین گفت: در Apr 20 که برخی از کارخانه ها می تواند بازگشایی در مقیاس محدود است در ماه رمضان اگر وضعیت مجوزها و اگر مقامات به شدت به دنبال دستورات بهداشتی برای محافظت از کارگران از coronavirus عفونت است.

او هشدار داده بود در برابر هر گونه هرج و مرج مانند یک ایجاد شد در ماه آوریل زمانی که برخی از پوشاک readymade کارخانه بازگشایی میان مستند در سراسر کشور بیش از وقوع.

“آنها [صاحبان] به طور ناگهانی به نام کارگران از طریق سرپرستان. من فکر می کنم این درست نیست در همه. آنها [کارگران] رنج می برد و تا حد زیادی در طول سفر. حتی دختران تا به حال به راه رفتن مایل پس از مایل همراهی خود را نگهبان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de