کشتی کروز الماس شاهزاده خانم, با بیش از 400 نفر تا کنون بزرگترین خوشه چین تبدیل به بزرگترین آزمون تا کنون از کشورهای دیگر توانایی برای مهار شیوع است که کشته 1,770 مردم در چین و پنج جای دیگر.

زمین خدمه در ضد آلودگی مناسب ملاقات اجاره جت که لمس کردن در پایگاه مشترک سن آنتونیو در تگزاس و مسافران دیده می شود می تواند بالا رفتن از پله ها پایین پوشیدن ماسک در زمان قبل از سپیده مه. – یکی دیگر از پرواز و فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا ساعت زودتر. کسانی که پس از رسیدن گرفته شد به دو هفته قرنطینه.

اگرچه مقامات ایالات متحده گفت: مسافران با علائم کروناویروس خواهد گرفته نمی شود, 14 مسافر داشت در آخرین لحظه به آزمایش مثبت شد مجاز به سوار شدن به هواپیما. وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که آلوده به مسافران بودند در انزوا نگه داشته در پرواز.

در سراسر سرزمین اصلی چین گفته مقامات تعداد کل coronavirus موارد افزایش 2,048 به 70,548. که کمی بیشتر از موارد گزارش شده در یکشنبه اما صدها نفر کمتر از گزارش روز شنبه.

مقامات چینی می گویند ثبات در تعداد موارد جدید نشانه آن است که اقدامات آنها گرفته اند برای جلوگیری از گسترش این بیماری در حال داشتن یک اثر.

اما اپیدیولوژی می گویند آن است که احتمالا هنوز خیلی زود به می گویند که چگونه به خوبی وقوع است که در درون چین و مرکزی آن هوبئی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد. آمار رسمی از موارد جدید را وارد در گذشته تنها به پرش به طور ناگهانی پس از تغییرات در روش.

چین در پاسخ به COVID-19 ویروس قفل کردن هوبئی استانی سرمایه ووهان یک megacity از 11 میلیون نفر و اعمال محدودیت در تعدادی از شهرهای دیگر است.

اما حزب حاکم کمونیست نیز تحت فشار برای جلوگیری از اقتصاد از توفنده و مردم بازگشت به کار.

بانک مرکزی چین کاهش نرخ بهره در آن میان مدت وام یک حرکت است که انتظار می رود برای هموار کردن راه برای کاهش معیار وام نخست رای در روز پنج شنبه. پکن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای کاهش مالیات و هزینه.

حتی پس از اقتصاددانان انتظار دارند که رشد اقتصادی چین به سرعت. آژانس رتبه بندی مودی در روز دوشنبه کاهش آن در سال 2020 رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی 5.2% و آن را به احتمال زیاد چین را از دست, یک هدف به دو برابر تولید ناخالص داخلی بیش از این دهه به 2020.

کشتی های کروز

حدود نیمی از تمام موارد شناخته شده این ویروس در خارج از چین یافت شده است روی الماس شاهزاده خانم که در آن حدود 400 نفر تست مثبت از بوش کروز دستور داده شد به ماندن تحت قرنطینه کردن ژاپن در فوریه. 3.

چند کشور دیگر را اعلام کردند به دنبال ایالات متحده در آوردن مسافر خانه. حدود نیمی از 3,700 مسافران و خدمه ژاپنی هستند.

Matthew Smith, آمریکایی مسافری که در کشتی باقی ماند پس از امتناع از هیئت مدیره به بازگشت داوطلبانه پرواز توییتی که پشت ماندن بود “بهترین تصمیم برای همیشه”.

“ما Gov نمی گفتند که قرار نیست هر کسی در هواپیما بود که علامتی و آنها به پایان رسید تا آگاهانه و به عمد با قرار دادن در 14 نفر که در واقع ویروس,” او نوشت.

مقامات در سراسر جهان شد همچنین در تلاش برای پیگیری کردن مسافران از دیگر بوش کروز به Westerdam که تبدیل شده بود به دور از بنادر سراسر آسیای جنوب شرقی برای دو هفته قبل از docking در کامبوج در روز پنج شنبه.

یک مسافر آمریکایی که متحرك در کامبوج آزمایش مثبت برای این ویروس در مالزی در روز شنبه.

کارناوال پارسیان که در عمل هر دو آستر کروز گفت: آن همکاری با مقامات در تلاش برای ردیابی مسافر دیگر از Westerdam. هیچ یک از دیگر 1,454 مسافران و 802 خدمه گزارش شده بود هر گونه علائم آن گفت.

“مهمان که در حال حاضر به خانه بازگشت خواهد بود تماس خود را محلی وزارت بهداشت و ارائه اطلاعات بیشتر” بیانیه ای از شرکت Holland America Line واحد گفت. صدها نفر از مسافران هنوز در کامبوج یا در کشتی و یا در هتل ها.

“ما تمام خواهد شد تست شده برای coronavirus امروز و فردا با کامبوج وزارت بهداشت گفت:” مسافر Holley Rauen یک پرستار بهداشت عمومی و ماما از فورت مایرز, Florida. “ما هیچ ایده زمانی که ما به خانه.”

چین به کار می کند ؟

بعد از تمدید قمری تعطیلات سال نو چین نیاز به بازگشت به کار و یا رنج می برند عواقب شدید اقتصادی. وجود دارد یک پیشنهاد به تاخیر در افتتاح جلسه سالانه پارلمان با توجه on Feb. 24.

برخی از شهرستانها باقی می ماند, در مستند, خیابان, خالی, کارمندان و عصبی هستند و ممنوعیت سفر و قرنطینه سفارشات در محل در سراسر کشور. بسیاری از کارخانه ها هنوز به دوباره باز اخلال در زنجیره تامین در چین و فراتر از آن.

در ژاپن که در آن داده ها نشان داد که در روز دوشنبه که اقتصاد در حال حاضر منقبض سه ماهه گذشته به بالاترین سطح خود در تقریبا شش سال از تاثیر این ویروس می رود که در سه ماهه جاری stoking ترس از رکود است.

تجارت وابسته به سنگاپور کاهش داد خود را تا سال 2020 پیش بینی رشد اقتصادی است و گفت: رکود اقتصادی امکان پذیر است. این مجموعه به پرده اقدامات برای کوسن ضربه در روز سه شنبه.

سازمان از توکیو ماراتن باید تصمیم به محدود مارس 1 مسابقه به سطح بالای ورزشکاران ممنوع 38,000 کلی شرکت کنندگان در یک فرد با آگاهی از این موضوع به رویترز گفت.

ژاپن Imperial Household آژانس گفت: این امر انصراف از امپراتور Naruhito عمومی جشن تولد, آدرس on Feb. 23 او برای اولین بار پس از تاجگذاری خود در سال گذشته است. این رویداد به طور منظم به جذب دهها هزار نفر از مردم به درون محوطه کاخ سلطنتی در قلب توکیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو