پکن – جهانی بهداشت و مقامات ابراز “نگرانی بزرگ” چهارشنبه که خطرناک ویروس جدید است که شروع به گسترش در بین مردم در خارج از چین نگران توسعه به عنوان چین و جهان دیوانه وار کار می کنند برای جلوگیری از شیوع بیماری است. در دومین روز تعدادی از عفونت های رشد به طور چشمگیری.

جدید virus در حال حاضر آلوده بیشتر مردم در چین بودند از بیمار وجود دارد در طول 2002-2003 شیوع سارس. روز چهارشنبه تعدادی از موارد شروع به پریدن کرد به 5,974, فراتر 5,327 افراد مبتلا به سارس.

مرگ و میر که ایستاده بود در 132 روز شنبه است و هنوز کمتر از نیمی از این تعداد که در چین از سارس و یا سندرم حاد تنفسی. دانشمندان می گویند وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده شود در مورد این ویروس جدید از جمله چگونه به راحتی آن را گسترش و شدت آن چگونه است.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه, چینی, محققان پیشنهاد شده است که فرد به فرد در تماس نزدیک رخ داده است به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ماه دسامبر. بر اساس اولین 425 مورد تأیید محققان تخمین می زنند که هر عفونت منجر به 2.2 دیگران به طور متوسط. که کمی بیش از آنفلوآنزای معمولی اما بسیار کمتر از برخی از بیماری های تنفسی دیگر از قبیل سیاه سرفه و سل. نرخ برای سارس, پسر عموی به این ویروس جدید, برآورد شد 3.

“تلاش های قابل توجهی” مورد نیاز خواهد بود برای کنترل گسترش اگر این نسبت را نگه می دارد تا در جای دیگر محققان در گزارش خود نوشت: منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

بیش از نیمی از موارد که در آن علائم قبل از شروع Jan. 1 بسته بود به غذاهای دریایی بازار اما تنها 8 درصد از موارد پس از آن شده است محققان دریافتند. آنها گزارش متوسط دوره کمون بود و پنج روز.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری نیروهای مسلح گفت: چند مورد از انسان به انسان گسترش این ویروس در خارج از چین — در ژاپن و آلمان و کانادا و ویتنام — بودند از “نگرانی بزرگ” شد و بخشی از دلیل U. N. سلامت سازمان مدیر کل بود reconvening یک کمیته از کارشناسان در روز پنج شنبه برای ارزیابی اینکه آیا شیوع بیماری باید اعلام اورژانس جهانی.

دکتر مایکل رایان صحبت کرد و در یک کنفرانس خبری در ژنو پس از بازگشت از سفر به پکن برای دیدار با رئیس جمهور چین و دیگر مقامات ارشد دولت و رهبران. او گفت: چین در نظر گرفتن “اقدامات فوق العاده در فوق العاده چالش” مطرح شده توسط outbreak.

تا به امروز حدود 99 درصد از نزدیک به 6000 موارد در چین است. رایان برآورد میزان مرگ ناشی از این ویروس جدید در 2% اما گفت: این رقم بسیار اولیه است. با نوسان تعداد موارد و مرگ و میر دانشمندان تنها قادر به تولید یک برآورد از نرخ مرگ و میر و آن را به احتمال زیاد بسیاری از موارد خفیف تر از این ویروس در حال از دست رفته است.

در مقایسه با سارس ویروس کشته و حدود 10 درصد از افرادی که گرفتار آن است. این ویروس جدید از خانواده کروناویروس که شامل کسانی است که می تواند باعث سرماخوردگی و همچنین به عنوان بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

رایان اشاره کرد وجود چندین جنبه از شیوع ویروس جدید است که بسیار نگران کننده با استناد به سریع اخیر سنبله در موارد در چین است. او گفت که در حالی که دانشمندان بر این باورند که شیوع برانگیخته شد توسط یک حیوان ویروس که مشخص نیست اگر وجود دارد از دیگر عوامل رانندگی این بیماری همه گیر.

“بدون درک است که آن را بسیار سخت برای قرار دادن به متن فعلی انتقال دینامیک,” او گفت:.

در ضمن کشورها شروع به تخلیه شهروندان خود از شهر چینی سخت ترین ضربه ویروس. اجاره هواپیما حامل حدود 200 evacuees هر یک وارد شده در ژاپن و ایالات متحده به کشورهای دیگر برنامه ریزی شده شبیه تخلیه از شهر ووهان که مقامات تعطیل سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

ایالات متحده وارد هواپیما در کالیفرنیا پس از سوختگیری توقف در آلاسکا است. همه 201 مسافران که شامل دیپلمات ها از کنسولگری های ایالات متحده در ووهان گذشت نمایش های بهداشتی در چین و لنگرگاه بودند و تحت سه روز از نظارت در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی برای اطمینان از آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از این بیماری است.

“کل هواپیما فوران به سلامتی زمانی که خدمه استقبال آنها را به بازگشت به ایالات متحده,” دکتر آنه Zink, آلاسکا, افسر ارشد پزشکی در جمع خبرنگاران گفت: لنگرگاه است.

چهار مسافر در تخلیه پرواز به ژاپن تا به حال سرفه و تب و دو نفر مبتلا به ذات الریه. این روشن نیست که آیا آنها آلوده به این ویروس جدید که برای اولین بار به نظر می رسد در ووهان در ماه دسامبر. علائم آن از جمله سرفه و تب و در موارد شدید پنومونی شبیه به بسیاری از بیماری های دیگر.

Takeo Aoyama کارمند در Nippon Steel Corp. تابعه در ووهان به خبرنگاران گفت: او برطرف شد به خانه بازگشت.

“ما احساس می شد به طور فزاینده ای مضطرب به وضعیت توسعه یافته به سرعت در حال, و ما هنوز در شهر” Aoyama گفت: صدای او را خفه و سیاه و سفید فولاد ،

موارد برای اولین بار در خاورمیانه تایید شد یکشنبه یک خانواده چهار از ووهان بود که بازدید از امارات متحده عربی. شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان اعلام کرد که برش پرواز به چین و هنگ کنگ شد تعلیق سفر راه آهن و از سرزمین اصلی در نیمه شب.

تعداد موارد در چین افزایش یافت به 1,459 از روز گذشته کوچکتر افزایش نسبت به 1,771 موارد جدید گزارش روز سه شنبه. استرالیا, فنلاند و سنگاپور نیز در میان کسانی که گزارش موارد جدید به عنوان تعدادی در خارج از چین در صدر 70. اکثریت قریب به اتفاق مردم که از ووهان.

استرالیا و نیوزیلند و بریتانیا در میان آخرین کشور به اعلام آنها در حال برنامه ریزی تخلیه.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock توییتی که “هر کسی که بازگشت از ووهان خواهد بود با خیال راحت جدا برای 14 روز با همه لازم است توجه پزشکی است.” این اقدامات یک گام از کسانی که در طول ویرانگر 2014-16 شیوع ابولا در هنگام بازگشت مسافران از غرب آفریقا خواسته شد که به نظارت بر خود را برای علائم.

علامت Woolhouse استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه ادینبورگ گفت: مراحل توجیه برای جلوگیری از معرفی ویروس و گسترش آن.

“همیشه وجود دارد یک تعادل بین شدیدی اقدامات بهداشت عمومی و آنچه که مردم ممکن است می خواهم به انجام و بدیهی است که این تاسف بار اگر افرادی که به نوبه خود به این ویروس قرنطینه بی ارزش” او گفت:.

در چین هوبئی 17 شهر از جمله ووهان قفل شده پایین به دام انداختن بیش از 50 میلیون نفر در اکثر گسترده کنترل بیماری اقدامات تا کنون اعمال شده است.

در طول 2002-2003 شیوع بیماری سارس در چین بود ناودان برای پنهان کردن است که شیوع برای ماه اجازه می دهد آن را به گسترش بدون کنترل قبل از گزارش آن به که. حتی پس از دعوت از کارشناسان بین المللی برای بررسی اپیدمی سارس بیماران منتقل شده بودند از بیمارستان ها و محور اطراف در آمبولانس برای پنهان کردن میزان واقعی این ویروس گسترش یافته است.

اگر چه چینی بهداشتی وزیر و دیگران پیشنهاد کرده اند که این ویروس در حال گسترش است قبل از مردم دریافت علائم و داده ها را به تایید می کنند که هنوز اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای فراتر از چین است.

“این هنوز مشخص نیست که آیا طول می کشد که” سعید ملک Peiris صندلی در ویروس شناسی در دانشگاه هنگ کنگ است.

“خوش شانس چیز در مورد سارس اگر وجود دارد هر چیزی خوش شانس بود که انتقال به محل قبل از, علائم,” او گفت:. اگر آن را معلوم است که جدید کروناویروس در واقع می توان توسط افرادی که نمی نشان می دهد هر گونه علائم “یک بیماری همه گیر است که یک سناریو است که ما باید در نظر بگیرند.”

——

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ و جیل بی قانون در لندن; Mark ظریف در, Anchorage, آلاسکا; امی Taxin در ریورساید کالیفرنیا; و کریستینا لارسون در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو