HuffPost بالا ویرایشگر برگ برای یک پادکست شرکت

Polgreen که رهبری سایت پس از سال 2016 گفت: در بیانیه ای که در توییتر که او را در این ماه برای تبدیل شدن به رئیس محتوا در سوراخ کردن رسانه های podcast studio شناخته شده نشان می دهد مانند “پاسخ به همه” و “Crimetown.” سوراخ کردن خریداری شد در سال گذشته توسط جریان های صوتی غول Spotify همراه با لنگر که باعث می شود ابزار برای تولید پادکست ها در یک ترکیب معامله به ارزش حدود 340 میلیون دلار است.

“سوراخ کردن ساخته شده است بزرگترین صوتی تیم در جهان است و من خیلی خوش شانس را به فرصتی برای یادگیری از آنها” Polgreen نوشت. “ما با هم باید این فرصت را به نمودار آینده دکلمه در جهان قدرتمند صوتی پلت فرم.”

FILE -- Lydia Polgreen, the editor in chief of Huffpost, in New York on Jan. 10, 2018. Polgreen announced on Friday, March 6, 2020, that she is departing the website, one of the giants of the digital news landscape, to enter what many in media consider to be the next big thing: podcasting. (Vincent Tullo/The New York Times)

فایل-Lydia Polgreen, سردبیر در رئیس Huffpost در نیویورک در ژانویه. 10, 2018. Polgreen اعلام کرد روز جمعه 6 مارس سال 2020 است که او در حال خروج از سایت یکی از غول های دیجیتال اخبار چشم انداز برای ورود به بسیاری از آنچه در رسانه ها به نظر چیز بزرگ بعدی: پادکست. (وینسنت Tullo/نیویورک تایمز)

Polgreen دوم بالا سردبیر اصلی اخبار دیجیتال خروجی به ترک در هفته های اخیر به عنوان ناشران آنلاین به ادامه مبارزه است. سابق editor-in-chief of BuzzFeed News, بن اسمیت چپ که سایت در ماه فوریه پس از هشت سال برای تبدیل شدن به یک رسانه مقاله نویس در نیویورک تایمز.

Verizon رسانه ای که دارای HuffPost هنوز اعلام کرد Polgreen جانشین. در ایمیل ارسالی جمعه به HuffPost کارکنان که به دست آمده توسط نیویورک تایمز, Alex Wallace, Verizon سر از رسانه ها و محتوای گفت: Polgreen کارکنان خواهد به او گزارش “در حال حاضر است.”

“لیدیا و HuffPost تیم را افزایش حق بیمه, درآمد, رشد, عضویت و ساخته شده است به شدت وفادار مخاطبان” والاس نوشت: در ایمیل.

قبل از او پیوست HuffPost در سال 2016 به عنوان تنها دوم editor-in-chief از سایت Polgreen شد دیپلم magazine سردبیر نیویورک تایمز که در آن او قبلا به عنوان یک خبرنگار خارجی و معاون بین المللی ویرایشگر. او در زمان بیش از HuffPost زمانی که Arianna Huffington, بنیانگذار, پایین پا.

هافینگتون راه اندازی HuffPost و سپس به عنوان شناخته شده هافینگتون پست در سال 2005 به عنوان یک پیشرو وب سایت — حتی اگر یکی از موسسان آن بود و آینده رسانه های محافظه کار مترادف اندرو Breitbart. در طول سال آن منتقل شده از شناخته شده به طور عمده برای آن كلیك كنید نویسندگان صفحات و وبلاگ نویسان مشهور به یک محل به صورت مستقل در عمق روزنامه نگاری. در سال 2012 آن را برنده جایزه پولیتزر برای خبرنگار David چوب سری بر زخمی جانبازان.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de