HSBC منصوب خودی Noel کوین به عنوان رئیس اجرایی

کوین که در پیوست HSBC در سال 1987 در زمان دولت موقت مسئول HSBC در ماه اوت گذشته پس از شوک برکناری جان چخماق شده است و آزمون برای کار دائم پس با وجود گزارش های رسانه ای که رئیس علامت تاکر ترجیح نامزد های خارجی.

Unicredit رئیس Jean Pierre Mustier ورودی و UBS گروه رالف Hamers در میان کسانی که گزارش را تاکر چشم.

“نوئل ثابت کرده است که برجسته نامزد را در یک نقش دائمی که او انجام شده است را تحت به طور موقت از ماه اوت سال 2019” تاکر گفت.

کوین طول می کشد راس به عنوان بانک چهره سخت چشم انداز با تاثیر از این بیماری همه گیر کوروناویروس اضافه کردن به آن دیرینه گلایه از منصه در ایالات متحده و تلاش بانک سرمایه گذاری.

کوین انتصاب به پایان می رسد بیش از حدس و گمان خواهد کرد که اجرای HSBC به عنوان آن سر به آنچه که ثابت کند می تواند بزرگترین شوک اقتصادی در سال های اخیر به عنوان coronavirus بیماری به ارمغان می آورد جهانی سفر و هزینه های مصرف کننده در بسیاری از کشورها به یک آسیاب متوقف شود.

تاکر به مبارزه طلبیده انتظارات بازار است که بانک خواهد نام کوین و یا یک خارجی به این نقش که آن را ارائه خود را کامل نتایج سال و استراتژی جدید در ماه فوریه خروج موقت مدیر عامل در برزخ و مسئول طرح او ممکن است در اطراف برای اجرای.

ایان گوردون تحلیلگر در Investec گفت: استقبال از او قرار ملاقات می کند که می تواند بانک “بسیار مورد نیاز استراتژیک وضوح”.

“من می خواهم که استقبال از آن با شور و شوق بیشتر به حال آن اعلام شده است در کنار برنامه ریزی استراتژیک یک ماه پیش گفت:” مهر.

کوین کسب درآمد حقوق و دستمزد پایه 1.27 میلیون پوند ($1.54 میلیون دلار) در سال, بانک گفت. ($1 = 0.8271 پوند)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو