HS2 بحث نشان می دهد که چگونه شواهد نادیده گرفته شده است به نفع سیاست

گزارش های اخیر راه اندازی شده و منتشر شده توسط حیات وحش اعتماد جلب توجه به از دست دادن زیستگاه در معرض خطر HS2 انگلستان را پیشنهاد جدید با سرعت بالا به شبکه راه آهن. این گزارش ادعا می کند به عنوان بسیاری از 693 طبقه بندی شده سایت های حیات وحش در عرض 500 متر از این خط خواهد بود نهفته چیزی تکرار انقراض شورش و توقف HS2 فعالان:

با استفاده از مکر و فریب و دروغ و تقلب و اعمال زور با خواهر و فوق العاده مخرب شیوه های HS2 مایل به پایان دادن به همه ما عزیز و مهم ترین میراث به فرزندان ما. این است که ما جنگل انبوه. در حال حاضر ما به شدت نیاز به درخت کوهنوردان. ما به شدت نیاز مردم است. مردم واقعا ترساندن HS2.

این احساسی زبان بازی به تاریخی ترس از نابودی چاله HS2 در برابر حفاظت از محیط زیست. فشار از گروه های زیست محیطی می افزاید که از آن سیاستمدارانی که می خواهند دولت را به لغو یا تغییر این پروژه در حمایت از طرح های که ارائه سود بیشتر به مناطق محلی خود را. به عنوان یک نتیجه, آینده از این طرح شده است نامشخص حتی با دولت پشتوانه.

در عین حال مانند بسیاری از پروژه های با اهمیت برای حیات وحش, HS2 به هیچ وجه روشن انتخاب بین نابودی و حفظ. مشکل این است که انسانی که سیاست مرکزی در تعیین نتیجه چنین پروژه های برنامه ریزی شده و علمی است که بیش از حد اغلب آواره دودویی تفکر است.

هدف از HS2 است تا حدودی به ارائه سریع تر خدمات راه آهن بین لندن و بیرمنگام و منچستر و لیدز (و به نوبه خود به دیگر دنبال مقصد). اما آن نیز افزایش خواهد یافت ظرفیت های موجود راه آهن با در نظر گرفتن زمان سریع قطار بین شهری که از خطوط ساخت فضای بیشتر محلی برای رفت و آمد و حمل و نقل خدمات.

تحقیقات توسط حمل و نقل توسعه سازمان Midlands اتصال یافت که به عنوان بسیاری از 73 ایستگاه های بهره مند از افزایش ظرفیت راه آهن و 54 که به طور مستقیم در خدمت توسط خطوط جدید. در HS2 را ساده بخش بزرگی از انگلستان شبکه راه آهن.

زیمنس’ پیشنهاد طراحی برای HS2 قطار. زیمنس

ارائه مکرر جذاب و در دسترس حمل و نقل عمومی است که نیاز به تشویق “معین تغییر” به دور از این کشور تکیه بر CO₂-تولید اتومبیل و کامیون ها و هواپیماها. HS2 ارائه می دهد انگلستان یک فرصت بزرگ به دنبال نمونه نشان داده شده در جای دیگر در اروپا و آسیا. با سرعت بالا راه آهن را کاهش سفر هوایی را معین در همه جا به اشتراک گذاری آن معرفی شده است و همچنین می تواند به کاهش استفاده از اتومبیل به خصوص در مسافت های طولانی کمک به ایجاد یک چشم انداز جدید برای سفر از راه دور.

بدون این نوع از تغییر ما فراری تغییر آب و هوا و یک تهدید مهم به دقیقا زیستی است که گروه های زیست محیطی می خواهید برای محافظت از – و نه فقط در منطقه اطراف HS2 آهنگ. تحقیقات نشان داده است که چگونه به طور کلی تنوع زیستی می تواند حتی از اقدامات برای پرداختن به تغییرات آب و هوا است که ممکن است آسیب های آن در یک مقیاس کوچک.

در عین حال تحقیقات است بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده زمانی که بحث های سیاسی فرود به ساده روایت از توسعه در مقابل تخریب حفاظت در مقابل از دست دادن. تصویر همیشه پیچیده تر است.

گورکن حذف

HS2 عنوان مثال جدا نیست از گرفتن سیاست مقدم بر شواهد. به عنوان مثال دولت بریتانیا در حال حاضر استراتژی برای ریشه کنی سل گاوی که شامل حذف آلوده گاو و در برخی مناطق دیگر گونه های است که می تواند به گسترش این بیماری مانند badgers.

دولت در توضیح این رویکرد به عنوان “علم به رهبری”. در عین حال که با HS2 کل تصویر پیچیده و رنگی با سیاست است. در حالی که حذف ممکن است به نظر می رسد یک راه حل خوب و محبوب است با پزشکان آن را تنها عادلانه می گویند که شواهد علمی نشان می دهد یک تصویر مخلوط.

بسیاری از فعالان محیط زیست معتقدند که شواهد محدود برای حذف این معنی است که حیوانات دلیلی رنج می برند. از سوی دیگر در برخی از مکان های حذف badgers می تواند تاثیر مثبت بر گونه های آنها طعمه مانند خارپشت.

همانطور که برای گاو دولت خود را به رسمیت می شناسد که این خطرات از مردم ابتلا به سل از شیر یا گوشت آلوده گاو هستند بسیار کم است. اما به دلیل محدودیت در کشورهای دیگر گاوی سل اثرات انگلستان توانایی فروش آن تولید خارج از کشور است که به طور فزاینده مهم زیر Brexit و باز از جدید مذاکرات تجاری در سراسر جهان است.

در آب و هوا که در آن سیاستمداران و مفسران شکل بحث اعضای عمومی می توانید آن را پیدا طبعا دشوار است برای قضاوت در مورد ارزش از سیاست های مختلف است که تاثیر حیات وحش است. و رد متخصص و پزشک دانش همچنین باعث می شود آن را دشوار برای سیاست گذاران را عملی قضاوت.

آنچه که ما در واقع نیاز است بیشتر نه کمتر دانش علمی. سیاستمداران و فعالان و روزنامه نگاران و عموم مردم نیاز به نگاهی به نزدیک در تجربی و شواهد علمی را متعادل قضاوت هنگام ارزیابی مشکل زیست محیطی مشکلاتی که بوجود می آیند در پی زیرساخت های برنامه ریزی است. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به حرکت فراتر از انسان, سیاست برای بررسی حقایق است که حمایت پایدار از سیاست های تصمیم گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو