چگونه زنان لباس برای زنان دیگر

“اگر شما نمی تواند بهتر از رقابت خود را” رواج ویرایشگر Anna Wintour یک بار گفت: “فقط لباس بهتر است.”

در واقع تحقیقات جدید نشان می دهد که زنان نه تنها لباس به مد روز و یا به شکست دادن یکی دیگر از زمانی که می آید به فریبنده مردان است. آنها همچنین لباس برای زنان دیگر است.

اما Wintour, نقل قول نتواند برخی از تفاوت های ظریف است که به لباس زنان را انتخاب کنید و با دوستان و همکاران و آشنایان داشته باشید. این نه فقط در مورد پانسمان بهتر است. در واقع من و همکارانم در بر داشت که زنان می تواند انگیزه عامل دیگر: اجتناب از تسمه و فلش از دیگر زنان است.

روانشناسی زنان کمد

من روانشناسی اجتماعی آزمایشگاه بررسی چگونه زنان حرکت روابط اجتماعی خود را با زنان دیگر. با همکاری نویسندگان, Oklahoma State دانشجوی کارشناسی ارشد اشلی M. رنکین و دانشگاه ایالتی آریزونا دانشجویان تحصیلات تکمیلی استفانی Northover من به تازگی مورد مطالعه آنچه می رود به زنان گزینه های مد.

البته هر دو مردان و زنان با در نظر گرفتن انواع نگرانی ها در هنگام انتخاب لباس خود را: هزینه, مناسب, مناسبت.

موجود روانشناختي در زنان انتخاب لباس های گرایش به مرکز در زنان چگونه لباس برای مردان – آرایش و کفش و رنگ آنها را انتخاب کنید برای تحت تاثیر قرار دادن جنس مخالف.

اما ما مطرح یک سوال متفاوت: چگونه ممکن است زنان لباس برای دیگر زنان ؟

برای بیش از یک قرن روانشناسان علاقه مند شده اند در رقابت بین مردان است. تنها در طول چند دهه گذشته باید محققان شروع به طور جدی نگاه کنید به چگونه زنان به طور فعال با یکدیگر به رقابت بپردازند.

رقابت لزوما خوب است. مانند مردان که در رقابت با یک دیگر زنان را می توان تهاجمی نسبت به زنان دیگر آنها در حال رقابت با. اما به ندرت فیزیکی نوع است. در عوض دانشمندان علوم اجتماعی مانند جویس Benenson, Kaj Bjorkqvist و نیکول هس نشان داده اند که زنان بیشتر مستعد ابتلا به تکیه بر محرومیت اجتماعی و شهرت-شایعات مخرب.

بنابراین ما فکر که: آیا زنان همیشه لباس دفاعی – برای کاهش شانس است که دیگر زنان ممکن است بعد از رفتن آنها ؟

ما می دانیم که خانم های جذاب فیزیکی و کسانی که به پوشیدن آشکار لباس بیشتر احتمال دارد به اهداف از پرخاشگری است. برای مثال روانشناسان تریسی Vaillancourt و Aanchal Sharma یافت که زنان رفتار به شدت بیشتر نسبت به یک زن جذاب زمانی که او لباس پوشیدن و در یک دامن کوتاه و پایین برش پیراهن از وقتی که دقیق همان کاری عینک khakis و crewneck.

ما استدلال که زنان خواهد بود از این امر آگاه پویا – و برخی سعی خواهد کرد برای جلوگیری از آن. بنابراین ما آزمایش این نظریه در یک سری از آزمایشات است.

پانسمان دفاعی

برای اولین بار مورد مطالعه قرار دهیم که آیا مردم انتظار می رود زنان به تهاجمی نسبت به جذاب خسیسانه چادری زنان است.

ما خواسته 142 مردم را به خواندن یک سناریو در مورد دو زن کارول و سارا که برای ملاقات و قهوه پس از اتصال به دوستان-یاب نرم افزار است که مانند آتش زنه اما برای روابط افلاطونی. ما خواسته شرکت کنندگان چگونه آنها فکر کارول خواهد درمان سارا در غیر این صورت حادثه تاریخ قهوه. اگر چه این سناریو همان بود برخی از مردم را دیدم یک عکس از سارا که به تصویر کشیده شده او به عنوان یک زن جذاب با پوشیدن khakis و crewneck; دیگران دیدم یک عکس از او با پوشیدن پایین برش پیراهن و دامن; و گروه سوم او را دیدم در بیشتر آشکار ساز و برگ اما تصویر شده بود فتوشاپیه به او نگاه کمتر جسمی جذاب است.

ما در بر داشت هنگامی که سارا جذاب بود و revealingly لباس پوشیدن مردم انتظار کارول خواهد بود meaner به سارا.

ما پس از آن می خواستم ببینم که آیا زنان نیز عمل آگاهی از این پویا بنابراین ما زد و یک سری آزمایش با دانشگاه-سالخورده و زنان از ایالات متحده

برای مجموعه ای از دو مطالعات ما دستور شرکت کنندگان زن به تصور کنید که آنها در حال رفتن به ملاقات با افراد جدید در یک محیط حرفه ای مانند یک شبکه و یا در یک گردهمایی اجتماعی مانند یک جشن تولد. آنها همچنین گفت: به تصور این رویداد به صورت تک جنسی یا مخلوط ،

در اولین خواسته ما زنان خود را به منظور جلب ایده آل لباس برای کسانی که وقایع و ما بعد از آن تا به حال کارشناسی و تحقیقات دستیاران اندازه گیری چقدر پوست نازل شد. در دومین خواسته ما زنان به لباس را انتخاب کنید از منوی گزینه های شبیه به برای خرید لباس آنلاین. هر یک از این ممکن است لباس بوده و دارای عفت توسط یک مجموعه جداگانه از شرکت کنندگان است.

در هر دو مطالعات زنان را انتخاب کرد بیشتر آشکار لباس برای رویدادهای اجتماعی از آنهایی که حرفه ای. این بود تعجب آور است. اما جالب است که زنان را انتخاب کرد کمتر آشکار کردن لباس به ملاقات با یک زن گروهی – بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن را یک حرفه ای یا محیط اجتماعی.

اما نمی خواهد بیشتر آشکار لباس در مخلوط-تنظیمات گروه به سادگی منعکس کننده تمایل خود را برای جذب مردان ؟

نه دقیقا. نه همه زنان لباس پوشیدن و همین کار را برای دیگر زنان است. زنانی که تاریخ خود را به عنوان جذاب فیزیکی بیشتر کسانی بودند که انتخاب بیشتر از متوسط لباس در هنگام ملاقات با یک گروه از زنان است. پشتیبانی از این ایده که آنها پانسمان دفاعی – برای جلوگیری از آوردن توجه به خود و هدفمند بودن با زنان دیگر.

چرا که در رابطه با پرخاشگری بیشتر احتمال دارد به از غریبه ها از دوستان ما در نهایی آزمایش ما خواسته 293 زنان جوان در سنین 18 تا 40 آنچه آنها می پوشند به ملاقات با یک زن آینده نگر ، ما در بر داشت که بیشتر از لحاظ جسمی زنان جذاب نشان داد که آنها با لباس بیشتر در اختیار.

این یافته ها نشان می دهد که زنان همیشه لباس به تحت تاثیر قرار دادن. و نه آنها لباس به اونجا حمله کنه. به جای آن وجود دارد ظریف تر اجتماعی رقص در حال وقوع است که شامل تواضع hesitance و آگاهی.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im