چگونه کلاس COVID-19 به دانشگاه ؟ با استفاده از سال نتایج 11 ها تنها بخشی از پاسخ

چندین دانشگاه های استرالیا (Australian National University, Swinburne و دانشگاه وسترن استرالیا) اعلام کرده اند که پذیرش دانشجویان بر اساس سال و 11 نتایج.

منطق این است که مختل 2020 سال را تحت تاثیر قرار سال نتایج 12 ها. بنابراین آن را عادلانه تر به استفاده از نتایج خود را از سال گذشته است.

آن را پاک از اتمام مدرسه در میان همه گیر جهانی دشوار است. دانش آموزان رو به افزایش فشار از آموزش آنلاین و از دست دادن اتصالات حیاتی به همسالان و خانواده و جامعه.

نرخ از مسائل مربوط به سلامت روان و آسیب به خود در میان استرالیا افراد جوان افزایش یافته است بیش از دهه گذشته است. کاستن از فشارهای آنها به صورت یک اولویت است.

اما دانشگاه های پذیرش دانشجویان بر اساس سال و 11 امتياز تنها پاسخ در جهان دچار تغییرات عظیم.

با استفاده از سال 11 نتایج خوب چیزی است ؟

استرالیا سوم پذیرش رتبه (ATAR) یک مرتبه استفاده شده توسط دانشگاه را انتخاب کنید که دانش آموزان در خارج از مدرسه ارائه خواهد شد یک محل در یک دوره خاص است. آن را نشان دهنده جام مقدس مدرسه موفقیت برای بسیاری از استرالیا و دانش آموزان مدارس.

اهمیت آن تقویت شده است با گزارش های رسانه ها از عطر برتری هر یک از ماه دسامبر است. تصمیم به استفاده از سال 11 نتایج خواهد شد به احتمال زیاد مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان نگران خود عطار در معرض خطر است.

برخی از دانش آموزان با استفاده از استدلال سال 11 نتایج ناعادلانه است و یا ناقص به عنوان برخی از دانش آموزان ممکن است کاسته در سال 11 و برنامه ریزی شده برای قرار دادن در تلاش فوق العاده برای بازیابی در سال 12. اما با استفاده از سال نتایج 11 ها بعید است که به آسیب های این دانش آموزان شانس.

که به دلیل عطر نمرات همبسته با زودتر مدرسه موفقیت, که بدان معنی است که دستاوردهای بالا بعید است به از دست دادن موقعیت خود را در مسابقه.

از همه مهمتر با استفاده از سال 11 نتایج برخی از راه رفتن به سمت کاهش اثرات ‘”شکاف دیجیتال” در یادگیری دانش آموز. دانش آموزان با دسترسی محدود به تکنولوژی و یا کمتر از ثروتمند مدارس با منابع کمتر برای مقابله با ناگهانی انطباق آموزش آنلاین بیشتر خواهد شد محروم در کلاس از سال 2020 است.


ادامه مطلب: مدارس در حال حرکت آنلاین, اما نه همه کودکان شروع دیجیتالی برابر


یک حرکت نزولی این است که پتانسیل برای سردرگمی برای دانش آموزانی که مطمئن شده اند توسط وزیر آموزش و پرورش دن Tehan که آنها را هنوز دریافت یک عطر در سال 2020 با تنظیمات مناسب.

آن را هنوز روشن نیست چه این تنظیمات خواهد بود و دولت تفاوت در ارشد ثانویه ارزیابی مسائل پیچیده بیشتر است.

چه چیز دیگری می توانم دانش آموزان نیاز دارید ؟

حتی قبل از COVID-19 تنها حدود یک چهارم از دانشجویان وارد دانشگاه های استرالیا بر اساس عطر.

دانشگاه ها در حال حاضر ارائه طیف وسیعی از ورود دیگر مسیر از جمله مصاحبه های آمادگی آزمون پرتفوی شناخت دانش از پرداخت و یا کار داوطلبانه یا مسیرهای از طریق آموزش فنی و حرفه ای برای به دست آوردن اعتبار برای ورود به دانشگاه.


ادامه مطلب: آیا استرس شما را عطار ندارد نهایی تماس بگیرید. وجود دارد راه های بسیاری برای رسیدن به دانشگاه


پست-COVID-19 آموزش عالی در چشم انداز خواهد بود خریداران در بازار به عنوان دانشگاه رقابت برای دانش آموزان کمتر در سطح جهانی تلفن همراه جهان است.

دانشگاه های استرالیا در حال تجربه عظیم قطره در خود تعداد دانشجویان بین المللی. این به این معنی دانشگاه بخش خواهد بود تجربه برآورد ضرر و زیان به 19 میلیارد دلار. منطقی پاسخ سیاست خواهد بود برای فعال کردن دانشگاه ها برای باز کردن دسترسی داخلی برای دانش آموزان به برخی از کمبود.

بنابراین بزرگترین سوال ممکن است چگونه به ایجاد نمایشگاه مسیرهای ورود به آموزش عالی برای افزایش مشارکت این بخش نیاز به زنده ماندن – چگونه به سنگ فرش با هم نمایشگاه عطر نمرات نسبتا کوچکی از دانشجویان دانشگاه که استفاده از آن برای ورود به مسیر.

موفقیت در دانشگاه بستگی ندارد یک عطر. این به ویژه در دوره های آموزشی مانند آموزش و پرستاری که در آن مهارت های فردی و نگرش توجه و حتی بیشتر.

تماس به خندق عطار “خفتبار” و توسعه ارزیابی جایگزین مانند یادگیرنده پروفایل (پرونده های دانش آموز که شامل علمی و یادگیری دیگر) قبل از وجود COVID-19. از جمله تماس های تلفنی در حال تشدید در محیط فعلی است.

این ممکن است بهترین فرصت برای تجدید نظر در این عطر به عنوان ورودی اصلی ارزیابی برای مدرسه leavers به دانشگاه.

نه هر کس می رود به دانشگاه

اشتغال ذهنی با عطر نمرات نادیده حدود نیمی از مدرسه leavers که محدود برای دانشگاه. بسیاری از این دانش آموزان سر به TAFE و یا سایر آموزش فنی و حرفه ای (دامپزشک) دوره که بستگی دارد بیشتر بر روی مهارت های عملی از پيشرفت تحصيلی.

این COVID-19 بحران تقویت اهمیت عملی مهارت در اقتصاد استرالیا. بسیاری از افراد در مشاغلی است که باید نگه داشته و استرالیا رفتن در طول بحران — از جمله پرستاران در مراقبت از سالمندان و کارگران در اوایل دوران کودکی مربیان و حمل و نقل و تدارکات کارگران – باید دامپزشک مدارک.

COVID-19 ممکن است حتی بزرگتر تاثیر بر دانش آموزان در کلاس 2020 ترجیح می دهند که مهارت های عملی به مطالب علمی به دانش آموزان انجام دامپزشک افراد گم شده در دست در یادگیری است. در ضمن جوان مشتاق کارآموزان در حال تلاش برای پیدا کردن کار به عنوان شغل آگهی های جدید دوره های کارآموزی سقوط.


ادامه مطلب: تجارت کارآموزان ما کمک خواهد کرد که پست COVID-19 بازیابی. ما نیاز به کار بیشتر برای نگه داشتن آنها را در کار


استرالیا به شدت بد در به رسمیت شناختن ارزش یادگیری است که منجر نمی شود به دانشگاه. این خطر وجود دارد این دانش آموزان را دوباره فراموش شود در این زمان تمرکز بر عطر.

در حالی که دانشگاه دانش آموزان ممکن است شروع به تنفس آه امداد بسیاری دیگر هنوز در انتظار برای راه حل های که نگه داشتن خود را در سال 12 رویاهای زنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de