به عنوان بسیاری از ما پر کردن جای خالی در زندگی, ورزش, تماشای تکرار جام حذفی یک چهارم نهایی و یا فرو بردن به فیلم های مستند در مارادونا و ساندرلند FC در جریان, خدمات, ما همه تعجب زمانی که به فوتبال بود و از همه مهمتر, چگونه آن را بازگشت ؟

خواهد فصل لیگ و مسابقات پایان خواهد رسید و یا کوتاه? را قهرمانان صلاحیت ارتقاء و سقوط هنوز مشخص شود نسبتا در زمین ؟ و یا توسط برخی از آماری معادله ؟ خواهد بازی رزومه بدون تماشاگر و یا در محل کاورنو خالی استادیوم? هیچ یک از پاسخ ها به این پرسش ها روشن نیست حداقل به این دلیل که اکثر رقابت برگزارکنندگان تاخیر در ساخت این تصمیم گیری های دشوار.

در یک دنیای ایده آل تمام مسابقات خواهد بود. همچنین نتایج وارد شده و نهایی جداول محاسبه با تمام نتایج بازی را به عنوان اگر وجود دارد هیچ تاخیر. در واقعیت وجود دارد محدودیت های قابل توجهی در این اتفاق می افتد. یوفا یورو 2020 قهرمانی با توجه به برگزار می شود در این تابستان در حال حاضر منتقل شده است و تا 2021 از بین بردن یک چنین محدودیت. اما تیم نیز مشخص شده این موضوع موجب ناراحتی بسیاری از بازیکنان خود را’ انقضای قرارداد در پایان ماه ژوئن یا جولای. معمولی شروع 2020 2021 فوتبال اروپا فصل در ماه اوت نیز در معرض تهدید است.

مدل سازی آماری

لیورپول برنده خواهد شد لیگ برتر است. پیتر پاول\سازمان حفاظت محیط زیست

دیگر ورزش ها به مدت طولانی در بر داشت راه برای مقابله با نیروهای خارجی محدود کردن بازی. در محدود اور, کریکت, آب و غالبا دخالت و Duckworth-لوییس-استرن روش اعمال می شود را امتحان کنید و اطمینان حاصل شود هنوز هم وجود دارد یک برنده است.

این روش آماری عوامل در منابع باقی مانده از هر تیم در شرایط ضربه نشده و تعداد توپ هنوز به دگرگون پس از هر گونه تاخیر را به یک تجدید نظر برنده هدف برای تعقیب تیم. چنین رویکردی می تواند انجام شود با فوتبال حتی به تولید دقیق scorelines از بازی ها بودند که هرگز با استفاده از مدلسازی آماری.

بهترین روش برای مدل و هوا scorelines تحقیق گسترده شده اند. شبیه سازی روش ها می توان به نتایج پروژه به پایان می رسد از لیگ فصل بر اساس تمام بازی های که قبل از. به عنوان مثال و بر اساس یک رویکرد مشترک ما تولید مجموعه ای از نتیجه احتمالات برای پایان این فصل لیگ برتر بر اساس تمام بازی های که قبل از تعلیق.

ما ساخته شده یک heatmap به نشان می دهد احتمال از نتایج مختلف. سلول های سفید (بدون شانس) از طریق زرد و نارنجی به قرمز است. این رنگ قرمز یک سلول بیشتر احتمال دارد که این تیم پس از اتمام وجود دارد.

برخی از چیزهایی که واضح و تایید شده توسط ما مدل آماری. لیورپول برنده خواهد شد لیگ برتر با منچستر سیتی آمدن دوم و لستر سیتی سوم. اما صلاحیت برای حضور در رقابت های اروپایی و کسانی را که تنزل هنوز هم بزرگ عدم قطعیت است. اگر لیگ فصل بازی نمی کند را به طور کامل با توجه به پیامدهای مالی برای تیم های فردی از هر تصمیم گیری ساخته شده و سپس طولانی و گران چالش ها در قانون دادگاه مطمئن هستید که به دنبال.

پایان فصل نتیجه احتمالات برای لیگ برتر. Scorecasting اقتصاددانان دانشگاه خواندن

نشان می دهد باید در

وجود دارد به نظر می رسد کمی جایگزین برای بازی کردن باقی مانده از این فصل است. تحقیقات اخیر نشان می دهد که گسترش ویروس آیا تاثیر منفی تماشاگران در سراسر اروپا و لیگ برتر. چنین به نظر می رسد که COVID-19 spectre مارس امد و شد زیاد روز باقی مانده از این فصل است.

در لیگ برتر هر داخلی مرگ مربوط به این ویروس گزارش شده در روز قبل منجر به 6 درصد سقوط در matchday تماشاگران. اما طرفداران در واقع ماندن در صورت از سرگیری ؟ شواهد دیگر نشان می دهد که این ممکن است مورد. پس از تنها دو نفر دیگر از اختلالات عمده در فوتبال به زبان انگلیسی قابل مقایسه مقیاس دو جنگ جهانی تماشاگران افزایش یافت دلالت مقید کردن تقاضا برای تماشای فوتبال است.

دوم این استدلال به نظر می رسد به خصوص قدرتمند برای تیم های لیگ پایین تر است که بسیار بیشتر متکی matchday رسید از تلویزیون پول است. برخی از باشگاه های بزرگتر در حال حاضر بازی در لیگ های پایین تر با دستمزد قابل توجهی اسکناس به طور معمول تحت پوشش توسط یک فن قوی پایه در حال حاضر در حال مبارزه. لیدز یونایتد و ایپسویچ تاون در نمونه است. این بخش پایین تر از باشگاه بر خلاف لیگ برتر hitters بزرگ خواهد بود و به شدت متکی به مقامات فوتبال و به احتمال زیاد دولت برای حمایت از آنها را از طریق آنچه که به خوبی می تواند چشمگیر رکود اقتصادی است.

مطابقت نتایج نیز تحت تاثیر بازی در پشت درهای بسته. تحقیقات نشان می دهد که داوران به نفع تیم میزبان کمتر در پشت درهای بسته. ما تحقیقات خود به روز رسانی شامل اوایل هفته از این بیماری همه گیر در اروپا پشتیبانی از این نتیجه گیری به عنوان به خوبی نشان می دهد که دور تیم تعلق می گیرد نیمی از یک کارت زرد کمتر در هنگام بازی در پشت درهای بسته. ما همچنین برخی از شواهد که دور تیم دست کمتر مجازات در خالی استادیوم.

هر دو از یک مالی و ورزشی و چشم انداز آن را دشوار است برای پیدا کردن هر گونه پاک کردن استدلال برای هر چیزی غیر از اتمام زمان فصل فوتبال پس از آن که ویروس مورد ضرب و شتم هر چه این به این معنی برای آینده برنامه ریزی فداکاری. اگر لازم باشد شروع فصل آینده باید به تعویق افتاد و احتمالا با کمتر از مسابقات و با داخلی مسابقات جام پرش از یک سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو