این یکی از مهمترین گوگل سوال از coronavirus و COVID-19 شیوع: چگونه خواهد coronavirus را تحت تاثیر قرار قیمت خانه ؟

خط پایین این است که آن منفی خواهد بود – قیمت پایین خواهد رفت. مردم تا به حال شده است صحبت کردن در مورد بازار املاک در حال توسعه یک بیت از حرکت با بهره کاهش ما در سال گذشته بود و این کاهش در شرایط اعتبار.

اما coronavirus اتحادش را تغییر داستان برای سال 2020 است.

Sign up to The Conversation

کاهش نرخ و بسته های مشوق تنها می تواند انجام این کار بسیار

بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به زودی پس از اخبار بی خانمان در حال توسعه شیوع کروناویروس. خود را در آن است که مثبت برای بازار مسکن (به معنی ثبات قیمت یا بالا برود).

اما دلیل این بانک است برش coronavirus است تأثیر منفی در اقتصاد به عنوان یک کل — وجود دارد هیچ گریزی از این واقعیت است. بله دولت منتشر کرده است در آن بسته محرک اقتصادی وجود دارد و ممکن است بیشتر محرک های مالی در راه است اما محدودیت هایی وجود دارد به چه هر دولت می تواند انجام دهد. وجود خواهد داشت و اثرات منفی بر اشتغال است. از آن خواهد شد در کوتاه تیز شوک به اقتصاد است.

من به طور کامل انتظار می رود قوی ارتجاعی 2021 اما در کوتاه مدت از آن خواهد صدمه دیده است. وجود دارد بخش در اقتصاد که در آن مردم از دست دادن شغل و آن را عادلانه می گویند coronavirus است تولید عدم اطمینان به طور گسترده تر در جامعه و به نوبه خود در اقتصاد است.

در بازار مسکن خط پایین این است که وجود خواهد داشت یک عقب نشینی خریداران و آن را به حرکت در خارج از بازار و ما می توانیم برخی از قیمت می افتد.

عنصر دیگر است که شما می توانید نگاهی به آنچه در آن انجام می شود به دیگر قیمت دارایی ها. بله نرخ بهره پایین تر هستند اما دارایی های دیگر به ویژه سهام در حال ضربه.

برای بسیاری از مردم با ثروت گره خورده است تا سهم بازار خود را به ثروت شده است کاهش یافته است. بنابراین ظرفیت برای بسیاری از مردم به استفاده از این ثروت برای خرید به بازار مسکن کاهش یافته است.

من به دنبال خرید. چه من نیاز به دانستن ؟

در این محیط خریداران که در بسیار امن شغل هستند در واقع در بهبود موقعیت به این دلیل که بازار به طور کلی ضعیف تر است. Coronavirus را از یک گروه از خریداران – کسانی که اتخاذ صبر و رویکرد و یا که به سادگی قادر به خرید با توجه به درآمد کاهش می یابد.

اما گروه دیگری از خریداران: کسانی که در شغل اما که در صورت عدم اطمینان در مورد چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار خود را پرداخت و یا اینکه آنها را به نگه داشتن کار خود را در تمام.

بسیاری از این نوع از خریداران گرفته خواهد شد از بازار مسکن در حال حاضر.

من به دنبال به فروش برساند. چه من نیاز به دانستن ؟

اگر شما یک فروشنده شما نیاز به درک همه چیز در حال رفتن به ضعیف تر است. کسانی می شود که فروشندگان باید انعطاف پذیری خواهد بود قادر به تسلیم و است که می تواند کوسن قیمت می افتد.

وجود دارد هنوز هم می شود افرادی که نیاز به فروش به هر دلیل. گردش مالی کاهش خواهد یافت اما هنوز وجود داشته باشد, خواص آمدن به بازار است.

من یک سرمایه گذار املاک. چه من نیاز به دانستن ؟

بازار شده است مشکل تر برای سرمایه گذار. بازار در, برای مثال, سیدنی است که نفت در حال حاضر وجود دارد و در حال حاضر برخی از فشار رو به پایین در اجاره. بله سرمایه گذاران می تواند تا حدودی از کاهش نرخ اما سود که جبران کاهش اجاره.

سپس همراه می آید coronavirus.

ضعف آن باعث شده است در اقتصاد را تشدید فشار رو به پایین بر اجاره در کوتاه مدت و این چیزی است که سرمایه گذاران باید اگاه است.

اگر قیمت ها پایین می آیند, سرمایه گذاران می تواند در موقعیت بهتری برای خرید (برای ایجاد و یا اضافه کردن به اموال موجود نمونه کارها) اما این ضعف در اجاره یک عامل واقعی – از آن شده است برای برخی از زمان و بعید است که به دور هر زمان به زودی.

مهم نیست که دولت خود را تصویر کلی است که به طور گسترده همان

از دولت به دولت هر یک از بازارهای در حال انجام چیزهای کمی متفاوت اما گسترده و نقطه ای اعمال می شود در تمام بازارها است. Coronavirus است در همه جا. اثرات آن در بازار املاک خواهد بود در همه جا بیش از حد.

غربی استرالیا در بازار شده است ضعیف برای برخی از زمان و اجاره کاهش یافته است نسبتا به شدت برای مدتی در حال حاضر. وجود دارد به نظر می رسد نشانه های آن می تواند ثبات اما coronavirus نمی خواهد دقیقا همان تشویق است.

ملبورن بازار قوی بوده است و نرخ خالی نیست اما بدون شک وجود دارد coronavirus را افزایش احتیاط در میان بسیاری از خریداران و تشویق بسیاری از فروشندگان به تسلیم.

یک جهش در سال 2021

2020 خواهد شد, در بسیاری از جهات یک سال سخت برای اقتصاد است. صحبت از رکود در حال رشد است و در حالی که شرکت های بزرگ ممکن است اخراج بسیاری از مردم مقدار زیادی از کسب و کارهای کوچک رو به چشم انداز کم بدون درآمد است. آنها ممکن است هیچ چاره ای.

ظرفیت های مالی کوچک و متوسط اندازه کسب و کار خواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار. اگر شما یک رستوران و هیچ کس در آینده شما ممکن است هیچ گزینه ای جز کاهش کارکنان و یا نزدیک. بسته محرک است که به خوبی هدف قرار دادند اما هیچ بسته محرک اقتصادی در جهان است که می تواند به جلوگیری از برخی از این اثرات می افتد.

بانک مرکزی استرالیا به صحبت در مورد یک تک به تک در نیمه دوم این سال است. امیدوارم حق با آنها است اما انتظار من یکی حداقل تا سال 2021. در هر صورت, آن مهم است به یاد داشته باشید ارتجاعی اتفاق خواهد افتاد.

مردم را بهبود می یابند. مردم را به بازگشت به رستوران. مردم را به بازگشت به بازی های فوتبال. همه چیز در نهایت به گزاف گویی. همه چیز را به حالت عادی در نهایت – اما وجود خواهد داشت برخی از کسب و کار تلفات در طول راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im