چگونه ما با تکیه بر افراد مسن به خصوص در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“بی سابقه” ممکن است این کلمه از COVID-19 بیماری همه گیر. اما برای بسیاری از افراد به خصوص افراد مسن زندگی بسیاری گرفته ناگهانی تبدیل می شود. شاید این اولین پاندمی اما این اولین بار نیست آنها چرخد و بدون تماس با آن و ایجاد یک جدید طبیعی است.

در عین حال ما باقی بماند در درمان مردم بیش از 70 به عنوان یک لکه هايی از نیازمندی و آسیب پذیری. هنگامی که ما یک بار دیگر دست چه افراد مسن کمک می کند.

به عنوان یک پیری مطالعات محقق تمرکز من بر روی تصویر و درمان افراد مسن در ادبیات و فرهنگ عامه است. در طول COVID-19, وخیم داستانی پرتره از خانه های پرستاری به عنوان مکان هایی برای جلوگیری از فرار کنند و به نظر می رسد در آینده زنده است. ما می شنوید زیادی در مورد آنها, اما کمتر توجه اراضی در افراد مسن و در خانه انجام دهید. مسائل بهداشتی یادآوری برای بررسی آنچه به آنها تماس بگیرید “افراد مسن همسایه است.” کسانی که یادآوری چشم پوشی از آنچه افراد در داخل و خارج از خانه های سالمندان ارائه به بقیه از ما.

1998 طوفان یخ

ما قبل از این شنیده. در سال 1998 طوفان یخ که قطع برق در سراسر بسیاری از شرق کانادا و شمال شرقی ایالات متحده آمریکا, رادیو مفسران خواست شنوندگان برای بررسی در افراد مسن که بیشتر در معرض خطر از عوارض unheated خانه در داخل خانه و در حال سقوط بر روی یخ در خارج. مانند در حال حاضر آنها تحت درمان افراد مسن به عنوان درمانده آسیب پذیر و گذشته کمک.

Older man wearing a parka and a hat using a bow saw to clear ice-covered fallen branches
هفتاد و نه ساله جری وینو تخلیه یخ لادن شاخه از جلوی خانه خود را در انتهای جنوبی اتاوا در حالی که شهر در حالت اضطراری در طول طوفان یخ از ژانویه سال 1998 است. کانادا پرس/جاناتان هیوارد

در آن زمان من به دام افتاده بود در طبقه سوم پیاده روی تا مونترآل آپارتمان با دو متر طول قندیل به عنوان گسترده ای به عنوان یک بشقاب شام teetering شتاب بالا مشترک من طبقه دوم ورودی. همسایگان من دو بازنشسته مردان بررسی می شود در من. آنها به من قهوه. آنها تغذیه من tourtière. آنها به من آموختند بار قبل از آنها می خواهم تا به حال برق در خانه های خود. آنها به من یادآوری در مورد ریاضت اقتصادی پس از جنگ و دیگر سخت است.

خبرنگاران سپس تکرار است که افراد مسن بيشتر در معرض اثرات یخ طوفان بیش از دیگران است. بررسی خود را در “سالمندان همسایگان” به ما گفته بودند دوباره و دوباره. این افراد مسن بودند هرگز به طور مستقیم خطاب هر چند که به احتمال زیاد ساخته شده تا بخش بزرگی از پخش مخاطبان است. هیچ اعتبار برای دانش و مهارت و تخصص آنها به حال از بازمانده طریق گذشته جنگ و افسردگی اشاره کرد. هیچ کس دیگری به نظر می رسید خود را از اسپرسو خود را بازنشسته همسایه است.

COVID-19 همه گیر

بیش از 20 سال پس از آن طوفان یخ من خودم دوباره اساسا به دام افتاده در خانه من. شرایط به طور قابل توجهی متفاوت نه تنها به دلیل آنها بسیار گسترده است. اما نامتناسب اثرات COVID-19 همه گیر شبیه مشکلات نشان داد در طول طوفان یخ هنگامی که نیاز کافی برای دراز مدت مراقبت از فضاهای مشابه نشان داد که مشکلات بوجود می آیند زمانی که ما درمان افراد مانند محصولات مراقبت مانند یک کسب و کار.

رسانه های سالن منتقل کرده اند به طور چشمگیری اما این تصویر از افراد مسن نگهداری نشده است ، تماس به ما “افراد مسن همسایه” هنوز هم حاضر به اذعان کرد که مردم دریافت این دستورات ممکن است خود بود ، این مهار ageist زبان آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه افراد بین 70 و 100 همه از همان نسل با همان نیازها و خواسته ها.

پنهان سهم

این رویکرد نادیده چگونه افراد مسن در مجموع و به صورت جداگانه قابل توجهی در اختیار تخصص. آن را نتواند توانایی های بالقوه خود را به ارائه حداقل حمایت متقابل برای افراد جوان که دیگر قادر به انجام هر کاری که ما می خواهیم. مطالعات در حال حاضر نشان می دهد که افراد مسن بهتر است مجهز به مدیریت استرس در آورده با ادامه انزوا.

An older woman wearing a green scarf with a fabric face mask in her hands and sewing supplies on the table beside her.
یک زن مسن تر sews یک ماسک صورت. (Shutterstock)

من تنها کسی که با دست دوخته ماسک ساخته شده توسط کسی که بیش از 70 که من دستور العمل نان از ارشد که آواز در گروه کر به رهبری یک مرد در 60s خود را که آموخته است که چگونه به زوم در یک ضربان قلب و کسی که پیرو جریان کلاس ورزش به رهبری یک زن در 70s به.

علاوه بر نادیده گرفتن آنها کمک های بسیاری از این تحقیر از کانادایی ها در درگیری با چگونه برخی در حال بیرون آمدن از بازنشستگی برای کمک به مبارزه با COVID-19. چه تناقض به عنوان تنها نیاز به کمک, به جای بخشی از متقابل سیستم و به عنوان نیاز به قربانی کردن خود است.

عجیب ترین از همه ساکنان مراقبت دراز مدت به نحوی عجیب در نظر گرفته نشده ما “افراد مسن همسایه است.” ما به سختی حتی مجاز به بررسی آنها.

پس پیش بروید و انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را برای همسایه. رها کردن آنها را با خیال راحت. اما همچنین چک کردن در با تلفن و یا از راه دور برای دیدن آنچه که شما ممکن است یاد بگیرند!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>