تغییرات به کار افتادگی بیمه تامین اجتماعی برنامه های پیشنهادی در ماه ژانویه با تهمت و دولت می تواند آن را سخت تر برای بیش از 8 میلیون آمریکایی مبتلا به معلولیت برای حفظ منافع فدرال.

که به ویژه برای کسانی که در جوامع روستایی که در آن ما کار کرده اند و برای مطالعه 35 سال گذشته.

تغییرات به مزایای از کار افتادگی

در حال حاضر نزدیک به 8.4 میلیون نفر از دریافت مزایای امنیتی اجتماعی و ناتوانی به طور متوسط در حدود US$1200 در ماه. افراد دریافت این مزایا اگر آنها قادر به نگه داشتن یک شغل
به دلیل روانی یا ناتوانی جسمی مانند درد و ورم مفاصل و یا اختلالات خلقی است.

به ادامه دریافت این مزایا دریافت کنندگان باید از طریق یک دوره بررسی فرآیند به نام ادامه نقد و بررسی از کار افتادگی. وجود دارد 2.2 میلیون چنین بررسی در سال 2018 است.

این بررسی به منظور اطمینان حاصل شود که کسانی که بهبود یافته اند و یا بهبود از ناتوانی نیست ادامه دریافت مزایای فدرال. این فرآیند بسته به تشخیص پزشکی و اینکه آیا وضعیت آنها انتظار می رود به بهبود است.

در حال حاضر دریافت کنندگان طبقه بندی شده به یکی از سه گروه: پزشکی بهبود رود, پزشکی بهبود ممکن و پزشکی بهبود نمی رود. بسته بندی بررسی می تواند رخ دهد به عنوان اغلب به عنوان دو بار در سال و یا به ندرت به عنوان یک بار در هر هفت سال است. صرف نظر از تعیین بررسی روند می تواند منجر به فسخ از مزایای.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد کرده است علاوه بر این از یک چهارم طبقه بندی رده های پزشکی به نام بهبود به احتمال زیاد.

نامه ای از خانه راه و وسیله کمیته آمده است که از جمله تغییرات قابل توجهی به مزایای از کار افتادگی نیست اتفاق افتاده از سال 1980s.

با توجه به فدرال ثبت نام نزدیک به 1 میلیون نفر در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده پزشکی بهبود ممکن است به احتمال زیاد حرکت به این رده جدید افزایش فرکانس خود را بررسی. این تغییر را اضافه کنید 2.6 میلیون اضافی فردی بررسی بیش از 10 سال آینده.

هدف از این تغییرات پیشنهادی برای کاهش مزایای کلی هزینه برای دولت است. دفتر ثبت فدرال نشان می دهد که بیشتر بررسی خواهد هزینه 1.8 میلیارد به اداره در حالی که صرفه جویی 2 میلیارد دلار در خاتمه مزایای به طور کلی صرفه جویی 200 میلیون دلار.

این تغییرات پیشنهادی هستند که بر اساس تحقیقات از دفتر تحقیقات تظاهرات و اشتغال حمایت از نشان می دهد که پس از از دست دادن منافع بر اساس یک بررسی از 70 درصد از مردم تا به حال برخی از درآمد در پنج سال آینده. این پژوهش همچنین نشان می دهد که اکثریت همچنان به زندگی زیر خط فقر.

موانع دسترسی

افراد معلول در جوامع روستایی خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر این تغییرات است.

در سال 2018 تامین اجتماعی مدیریت پردازش 2.4 میلیون بررسی و حدود 200000 نفر تا به حال منافع خود را خاتمه یافته است.

افراد با فسخ منافع باید از طریق طولانی روند تجدید نظر به منظور دریافت منافع ابقاء اغلب نیاز به مراجعه به تامین اجتماعی یا اداری قاضی برای یک جلسه.

نیاز به سفر به یک امنیت اجتماعی یا دادگاه می تواند یک مانع برای افرادی که فاقد دسترسی به حمل و نقل است. افراد با معلولیت زندگی در مناطق روستایی اغلب گزارش می دهند که دسترسی محدود به حمل و نقل آنها را مانع از دسترسی به مراقبت های بهداشتی و شرکت در تفریح و سرگرمی.

این مسائل تشدید برای بیش از 9 میلیون نفر
با معلولیت زندگی می کنند که در شهرستانهای بدون امنیت اجتماعی دفاتر. در واقع تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که 25 درصد از تمام SSDI ذینفع – بیش از 2 میلیون نفر زندگی می کنند در یک شهرستان بدون امنیت اجتماعی ، بیش از نیمی از زندگی در مناطق روستایی شهرستانهای استان است.

از لحاظ اقتصادی عقب مانده

مردم در جوامع روستایی که منافع خود را از دست نیز بیشتر از لحاظ اقتصادی آسیب پذیر از کسانی که در بیشتر جوامع شهری.

دسترسی به فرصت های اقتصادی است که به طور مساوی توزیع شده در سراسر ایالات متحده ما گروه تحقیقاتی کار روستایی نشان می دهد که آمریکایی ها با معلول هنوز در تلاش برای بازیابی از رکود است.

به طور کلی کمتر روستایی افراد دارای معلولیت شغل در حال حاضر بیش از در سال 2008 – این در زمانی که نرخ بیکاری در ایالات متحده است که در پایین تاریخی. کاهش اشتغال است به خصوص تلفظ در سراسر چند جغرافیایی مناطق از جمله اواسط اقیانوس اطلس جنوبی, ديد کوه, ديد و اقیانوسیه.

علاوه بر این مردم در مناطق روستایی و پنج درصد بیشتر احتمال دارد به تجربه ناتوانی از کسانی که در مناطق شهری است. آنها همچنین تمایل به توسعه معلولیت در سن و سال.

ما فکر می کنیم که از دست دادن ناگهانی منافع و یا عدم توانایی در دریافت هر گونه در همه دارای پیامدهای جدی برای افراد معلول روستایی در سراسر امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو