چگونه بگوییم آیا فرزندتان اضطراب بازگشت به مدرسه و چگونگی کمک به آن را تجربه می کند یا نه

تورنتو — بازگشت به مدرسه می تواند در بهترین زمان ها برای کودکان استرس زا باشد، چه رسد به اینکه در طول یک همه گیر.

لباس های جدید، لوازم مدرسه، معلمان، و پیش بینی دیدن همکلاسی ها برای اولین بار در ماه ها وجود دارد، اما با توجه به عدم قطعیت چگونگی بازگشت دانش آموزان به کلاس، کودکان با یک میزبان کامل از دیگر عوامل استرس زا بالقوه روبرو هستند.

استیون تیلور، روانشناس بالینی و استاد روانپزشکی دانشگاه بریتیش کلمبیا و نیکول هوتون، روانشناس ثبت شده در منطقه تورنتو، بینشی را برای والدین در مورد چگونگی کمک به فرزندانشان از طریق این زمان بالقوه نگران کننده فراهم کردند.

به دنبال علائم

تیلور در درجه اول گفت: والدین فرزندان خود را بهترین می شناسند و باید بتوانند زمانی را که فرزندشان به طور غیرطبیعی عمل می کند، مشخص کنند، اما برخی علائم معمولی برای مراقبت وجود دارد.

تیلور در یک مصاحبه تلفنی به CTVNews.ca گفت: «جوان ترها، وقتی مضطرب یا استرس دارند، ممکن است توانایی کلامی برای توصیف چگونگی احساس یا نگرانی هایشان را داشته باشند، اما آن را از طریق چیزهایی مانند درد شکم یا سردرد بیان می کنند یا ممکن است شاهد افزایش تحریک پذیری یا تنتروم ها ببینید.»

تیلور می افزاید: کودکان کوچکتر ممکن است به خیس شدن رختخواب نیز عقب نشینی کنند، هر چند او پیش بینی می کند که کودکان کوچکتر به اندازه کودکان بزرگتر تحت تاثیر قرار ن گیرند، تا حدودی به این دلیل که احتمال درک وضعیت کمتر است.

او می گوید: «هر چه بیشتر بفهمید که این همه گیر چقدر جدی است و چگونه می تواند مردم را تحت تاثیر قرار دهد، تاثیر بیشتری بر شما خواهد گذاشت.»

در همین حال ، تیلور گفت : کودکان بزرگتر بیشتر احتمال دارد به طور شفاهی بیان چگونه آنها ممکن است احساس ، هر چند آنها همچنین می توانند مشغول به نظر می رسد و یا کاهش اشتها.

خطوط ارتباطی باز

تیلور گفت اگر پدر و مادر متوجه چیزی ممکن است با فرزند خود خاموش باشد، آنها باید مطمئن شوند که خطوط ارتباطی باز است.

او می گوید: «من پیشنهاد می کنم با رهبری با پرسش های باز با آنها صحبت کنم.» “آیا مشکلی وجود دارد؟ چيزي هست که بخواي در موردش حرف بزني؟”

هوتون با تیلور موافقت کرد و گفت که مهم این است که «گوش هایتان را باز نگه دارید» به هر نگرانی که فرزندتان ممکن است داشته باشد وقتی صحبت از رفتن به کلاس می شود.

او روز چهارشنبه به سی تی وی صبح شما گفت: «خیلی وقت ها بچه ها فقط می خواهند شنیده شوند و آسوده شوند.» “شما ممکن است تمام پاسخ ها در آن زمان را ندارد، اما شما می توانید از طریق آن با هم کار می کنند. تا زمانی که شما وجود دارد برای حمایت از آنها را از طریق آن، که باید برای فرزندان خود مفید باشد.”

هنگامی که صحبت از صحبت با کودکان می شود، هوتون گفت که این مهم است که والدین روی سه جنبه کلیدی تمرکز کنند: گوش دادن به نگرانی های آنها، اذعان به نگرانی های آنها و همدلی با آنچه که کودک ممکن است از آن عبور کند.

وی افزود: این هم می تواند زمان مضطرب والدین نیز باشد و این احساسات می تواند به کودکان مالیده شود.

او می گوید: «قبل از هر چیز مراقب احساسات خودتان باشید، چون بچه ها هم می توانند آن را بردارند.»

مطمئن شوید که آنها می دانند که این احساسات به احتمال زیاد WONT آخرین

تیلور گفت این مهم است که کودکان بفهمند که تنظیمات در زندگی کلاس درس روز به روز که ممکن است آنها را مضطرب کند تا چند هفته دیگر به روال عادی تبدیل خواهد شد.

او می گوید: «بسیاری از بچه ها در طول چند هفته اول به ویژه در چند روز اول مضطرب خواهند شد.» “من انتظار دارم که پس از آن، هنگامی که بچه ها را به روال جدید، همه چیز شروع به حل و فصل و سطح اضطراب باید کاهش یابد.”

تیلور پیشنهاد می کند رانندگی مستقیم کودکان به مدرسه به جای سوار شدن به اتوبوس در طول چند روز اول به آنها کمک کند تا استراحت کنند.

او می گوید: «کودکانی که از کل مسئله بازگشت به مدرسه بسیار مضطرب هستند، ممکن است در کمی اول کمک کند تا آنها را به مدرسه برانند.» “شما ممکن است احساس کمی عصبی در چند هفته اول، اما شما متوجه خواهد شد که همه چیز حل و فصل خواهد شد.”

بازدید از محوطه مدرسه از قبل

با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق کودکان کانادایی از قبل از استراحت مارس به مدرسه نرفته اند، هاتون گفت که ممکن است از قبل ایده خوبی برای بازدید از محوطه مدرسه باشد تا بچه ها ببینند با امکانات آشنا شوند، حتی اگر نتونید به داخل بروید.

Haughton اضافه شده بازدید از مدرسه قبل از شروع کلاس می تواند اضافی مفید برای دانش آموزان حضور در یک مدرسه جدید در پاییز امسال.

او گفت: «برای برخی از بچه هایی که مدرسه جدیدی را شروع می کنند، ممکن است به خصوص بسیار عصبی باشند، بنابراین پیاده روی در مدرسه جدید – در زمین ها – داشته باشند و به هوپ شلیک کنند، روی حیاط و چیزهایی از این دست بازی کنند، فقط به طوری که خود را با محیط زیست آشنا می کنند.»

آنفولانزا رو بگير

تیلور گفت برای کمک به کاهش اضطراب رفتن به کلاس، مهم این است که “کاهش بار استرس” بر کودکان، که شامل مطمئن شوید که آنها را از بیماری های دیگر محافظت می شود.

او می گوید: «برای والدین مهم است که فرزندانشان واکسینه شوند، یک عامل استرس زا دیگر را روی بچه ها کاهش دهند.»

“من امیدوارم که با اقدامات احتیاطی اضافه شده — فاصله اجتماعی و بهداشت دست ، پوشیدن ماسک و گرفتن شات آنفولانزا — ما یک فصل سرماخوردگی خفیف و آنفولانزا در سال جاری داشته باشد و این عالی خواهد بود ، چرا که این یک پوشش نقره ای خواهد بود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید