چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد COVID-19

زمانی که استرس افزایش است — آن است که برای همه ما در حال حاضر به دلیل COVID-19 pandemic — کودکان از آن آگاه شده و آنها سعی می کنید برای قرار دادن منبع استرس است. این مهم است که به هر دو اذعان نگرانی های خود را و باز به بحث در مورد آنها.

کمک به کودکان برای درک عواقب ناشی از COVID-19 و کمک به آنها برای سازماندهی افکار و احساسات خود بهترین روش است.

به عنوان اولین گام از فرزند خود بپرسید آنچه آنها در مورد COVID-19 یا آنچه باید در مورد آن شنیده است. اگر آنها به نظر نمی رسد بیش از حد نگران, شما لازم نیست که در عمق گفتگو در مورد آن. شما می توانید به سادگی تقویت اهمیت شستن دست و به شما اجازه می دانم که اگر آنها احساس ناخوشی.

اما اگر کودک شما صدای نگرانی یا نگرانی در مورد COVID-19 شما می توانید اصلاح هر گونه اطلاعات غلط و آنها را با ارائه حمایت عاطفی است.

در اینجا برخی از سوالات رایج والدین ممکن است در مورد چگونگی صحبت کردن با فرزندان خود در مورد COVID-19.

خواهد شد صحبت کردن در مورد COVID-19 افزایش فرزند من اضطراب ؟

بدون آن نباید. والدین اغلب نگران هستند که صحبت کردن با کودکان در مورد ترسناک مسائل اجتماعی ممکن است به افزایش فرزند نگرانی و اضطراب. اما آن را اغلب می کند مخالف است. به عنوان روانشناسان کودک ما اغلب استفاده از عبارت “نام آن را به آن را اهلی” که بدان معنی است که هنگامی که نگرانی هستند شناسایی شده و مورد بحث (یعنی نام) و بتن مقابله طرح ابداع نگرانی تمایل به کاهش در مقابل افزایش (یعنی رام). دانش یک ابزار قدرتمند و آن را می دهد برخی از کودکان قابل پیش بینی در دانستن آنچه پیش رو نهفته است که می تواند بسیار مفید در رام کردن نگرانی.

چه سنی مناسب برای صحبت کردن با بچه ها در مورد COVID-19?

آن بستگی دارد. اول فکر می کنم چگونه به خوبی می تواند فرزند من مدیریت واقعیت COVID-19? اطلاعات شما باید متناسب با نیازهای فردی کودک خود را.

یک قاعده کلی این است که کودکان توانایی درک اطلاعات در مورد COVID-19 خواهد بود پایین در کودکان بسیار جوان (یعنی کمتر از سن 3) تبدیل خواهد شد پیچیده تر با سن. توسط مدرسه سن کودکان به احتمال زیاد ظرفیت بیشتر برای درک و برقراری ارتباط آنچه که اتفاق می افتد. کودکان, اما هنوز هم می توانید تجربه اثرات حوادث استرس زا در محیط زیست خود را.

درجه 1 دانش آموزان در سنت لوئیس پاک کردن یک جدول به دلیل نگرانی در مورد گسترش COVID-19the coronavirus در مدرسه خود را. وجود دارد راه های آسان برای پدر و مادر برای کاهش استرس کودکان خود را ممکن است احساس به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر. (AP Photo/جیم سالتر)

برای کودکان سنین سه تا شش, شما ممکن است می گویند: “وجود یک جوانه رفتن در اطراف است که مردم بیمار. ما می دانیم که بهترین راه برای امن نگه داشتن مردم از این بیماری است که برای شستن دست ما و حدس بزنید چه, پزشکان می گویند ما باید خواندن برخی از آهنگ ها در حالی که ما انجام می دهد!”

برای کودکان و نوجوانان بیش از سن شش سالگی شما می توانید بیشتر در عمق بحث در مورد چرا از آن مهم است برای شستن دست ما و برای جلوگیری از دست زدن به چهره ما (و داخل بینی ما!). شما می توانید توضیح دهید که این ویروس زندگی بر روی سطوح است که ما را لمس کنید (اگر چه ما نمی توانیم آن را ببینید) و اگر ما را لمس کنید که سطح ما با دست و سپس با قرار دادن دست خود در دهان ما و یا در بینی ما این که چگونه این ویروس به بدن ما می کند و ما بیمار و به طور بالقوه باعث می شود دیگران در اطراف ما بیمار (مانند مادر بزرگ و پدر بزرگ که نمی تواند مبارزه با ویروس و همچنین دیگران).

این اطلاعات می تواند کمک به کودکان در درک اهمیت اقدامات پیشگیرانه مانند شستن دست و همچنین اجتناب از لمس کردن صورت خود را و یا قرار دادن دست خود را در دهان خود.

من باید به آنها بگویید که چه علائم هستند ؟

بله به خصوص برای کودکانی که به اندازه کافی به درک مانند کودکان در سن مدرسه. شما باید از طریق شایع ترین علائم COVID-19 که شامل تب و سرفه خشک و خستگی و تنگی نفس و…. و تشخیص برای بچه ها چگونه تنگی نفس زمانی که آنها در حال بازی یک ورزش متفاوت است از تنگی نفس در هنگام نشستن یا راه رفتن در اطراف. از آنها بخواهید که به شما بگوید که آنها احساس می کنید هر یک از این علائم در آینده. شما همچنین می توانید به آنها بگویید که شما در حال گرفتن همه دمای صبح یا شب فقط به امن است. وجود آرامش برای کودکان و نوجوانان در دانستن است که پدر و مادر هستند و در بالای همه چیز.

چگونه من می تواند کمک به کاهش فرزندان من در اضطراب و نگرانی در مورد COVID-19?

در اینجا برخی از استراتژی های ما می دانیم که کار به طور کلی در مورد اضطراب و نگرانی در کودکان و نوجوانان. ابتدا با استفاده از سن مناسب زبان (به عنوان مثال “یک جوانه است که ما نمی دانید که بسیار در مورد”) و همچنین مقابله متمرکز بر زبان (به عنوان مثال “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از بیمار شدن”) به جای زبان است که استرس زا یا فاجعه بار است.

دوم جلوگیری از ابراز عاطفی خود را نگرانی در مقابل فرزندان خود را و مطمئن شوید که مانیتور خود را و سطح استرس و اضطراب در اطراف فرزندان خود را.

سوم سعی کنید برای جلوگیری از افشای کودکان برای پس زمینه و پیش زمینه های تلویزیونی و گزارش های رسانه ها در مورد COVID-19. تحقیقات نشان می دهد این می تواند علائم خود را از استرس است.

چهارم بحث در مورد خانواده خود قصد دارد برای سالم ماندن مانند شستن دست و لغو تعطیلات اجتناب از مکان های با تعداد زیادی از مردم و اقامت در خانه اگر شما احساس خوبی. شما همچنین می توانید به آنها اطمینان که تعداد بسیار کمی از کودکان بیمار شده است و اگر آنها شده اند خود را با علائم خفیف بوده اند. کودکان در حال آرامش با احساس یک حس کنترل (به عنوان مثال دانستن آنچه که آنها می توانند انجام دهند) و با داشتن قابل پیش بینی در زندگی خود را.

در نهایت به عنوان آنجا که ممکن است چوب به فعالیت های منظم و روزمره برای چیزهایی مانند وعده های غذایی, چرت, حمام و خواب. این افزایش قابل پیش بینی برای کودکان و نوجوانان. وقت خود را صرف انجام فعالیتهایی که به ترویج آرامش در خانواده خود مانند خواندن با هم, تماشای, فیلم, بازی بازی های هیئت مدیره و یا خارج شدن برای یک پیاده روی. برای کودکان شما همچنین می توانید راه اندازی شکار گنج در اطراف خانه و استفاده از بازی به عنوان یک راه برای فرایند بزرگ احساسات. کودکان خواهد شد با آسودگی با صرف زمان با شما.

آیا نکته یا ترفند برای ترویج شستن دست ها?

می توان آن را دشوار است برای تشویق کودکان به شستن دست های خود را. ساخت آن را یک عادت با تشویق آنها را به شستن دست های خود را پس از حمام قبل از خوردن در آینده از خارج از منزل پس از روز در مدرسه و بعد از سرفه یا عطسه یک ایده عالی است. آواز خواندن یک آهنگ در حالی که شستن دست های خود را نیز می تواند یک راه عالی برای ترویج شستن دست. شما همچنین می توانید مورد علاقه خود را آهنگ در پخش کننده موسیقی و رقص راه خود را از طریق آن**. اگر شما برخی از زرق و برق شما می توانید نم نم کمی در دست خود را و آنها را به آن را بشویید!

راه مناسب برای شستن دست های خود را با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. که

آنچه که من باید به آنها بگویید که اگر خود را در مهد کودک/مدرسه بسته است, هنر و یا ورزش برنامه لغو شده است و یا ما باید به خود منزوی?

به آنها بگویید که صادقانه و واقعی اطلاعات است. شما می توانید به اشتراک بگذارید که این یک اقدام احتیاطی برای کمک به کم کردن سرعت گسترش میکروب ها. شما می توانید می گویند: “کودکان و نوجوانان خواهد بود ماندن در منزل و از آنجا که ما می دانیم میکروب گسترش هنگامی که وجود دارد بسیاری از مردم در اطراف. ماندن در منزل به این معنی است که بیشتر مردم می تواند به سالم ماندن و کمک به کم کردن سرعت گسترش میکروب ها.”

هر گونه توصیه برای فعالیت های به انجام اگر ما به خود منزوی?

می توان آن را مفید برای حفظ برخی از همان روال حتی اگر کودکان از مدرسه به خانه. این کمک می کند تا کودکان دانم چه به انتظار. در بحث با کودکان خود در مورد روال و انتظارات برای آنها خانه می تواند مفید باشد.

درگیر شدن در فعالیت هایی مانند خواندن, مدرسه, انجام, صنایع, تخته بازی ها, بازی پخت و پز و یا پخت با یک پرستار یا انجام هنر می تواند کمک به عبور زمان. همچنین مهم است به ادامه گرفتن فعالیت فیزیکی است که می تواند شامل بازی خارج داشتن محیط داخل, رقص, پارتی, البته مانع از انجام امتداد/یوگا.

در نهایت مهم این است که برای جلوگیری از افزایش بزرگ در صفحه نمایش زمان به دلیل این می تواند تداخل با رفاه کودکان و خواب.

اگر چه خود منزوی می تواند استرس زا برای پدر و مادر اطمینان بخش کودکان و نوجوانان (و خودمان) است که این بار را منتقل می کند می تواند مفید باشد برای نگه داشتن همه سالم و شاد.

_Other منابع بزرگ برای پدر و مادر شامل اطلاعات از یونیسف و مراکز کنترل بیماری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im