چگونه برای جلوگیری از استفاده از غذا برای پاداش دادن و تنبیه کردن بچه های خود را

در یک زمان و یا فقط در مورد هر پدر و مادر با استفاده از غذا برای پاداش دادن به کودکان خود را برای رفتار خوب و دستاوردها – و یا به کنسول آنها را زمانی که آنها ناراحت و یا نا امید.

هنگامی که کودکان را رول افتخار پیروزی در یک بازی و یا استقامت از طریق یک مبارزه یک پدر و مادر ممکن است خود را بیان غرور و شادی با آب نبات یا بستنی. به همین ترتیب هنگامی که کودکان احساس پایین و از pick-me-یو پی اس می تواند به شکل یک درمان است. دلایل بسیار ساده است: استفاده از مواد غذایی به عنوان یک انگیزه ممکن است دریافت نتایج و شور و شیرین و یا غذاهای شیرین اغلب در دسترس آسان.

شما ممکن است شکل وجود دارد هیچ آسیبی در انجام این نوع از چیزی. اما به عنوان یک متخصص تغذیه و متخصص تغذیه متمرکز بر خانواده تغذیه به نظر من به طور منظم با استفاده از مواد غذایی به عنوان انگیزه ای برای بچه ها خطرناک است.

پاداش و آرامش کودکان و نوجوانان با مواد غذایی می تواند منجر به پرخوری زمانی که آنها گرسنه نیست. آن را نیز افزایش می دهد شانس آنها سعی خواهد کرد برای مقابله با احساسات خود از طریق چه بخورند.

من صرف مقدار زیادی از زمان در محل کار کمک به مشتریان شکستن این چرخه. من آنها را نشان می دهد که چگونه برای متوقف کردن با استفاده از تاکتیک های مانند رشوه در قضاوت و شرم آور است که شامل مواد غذایی و نوشیدنی است که می تواند طیف وسیعی از یک کاسه پودینگ شکلات به یک لیوان نوشابه. من همچنین آموزش والدین و راه های دیگر به جشن و تسکین که نیست بستگی به مواد غذایی است.

مقدار زیادی از تحقیقات نشان می دهد کودکان بیشتر مصرف کل کالری و کربوهیدرات و چربی روزانه هنگامی که پدر و مادر با استفاده از غذا برای پاداش دادن به رفتار است. برای مثال زمانی که مادران کودکان پیش دبستانی-سن استفاده از مواد غذایی به سهولت بچه های خود را’ احساسات کسانی که کودکان را از خوردن شیرینی بیشتر زمانی که آنها ناراحت است. یک مطالعه نشان داد که مادران است که با استفاده از غذا به عنوان پاداش برای فرزندان خود را تحریک بچه های خود را’ تمایل به پرخوری – حتی هنگامی که فرزندان خود را گرسنه نیست. البته این فقط مادران و پدران با استفاده از مواد غذایی در این راه اما مراقبان از همه نوع از مربوط به پدربزرگ و مادربزرگ. و در حالی که این یک مشکل بزرگ در مدرسه بیش از حد تغییر الگوها در صفحه کلید است.

برای کمک به پدر و مادر قطع لگد زدن این عادت من zeroed در چهار مرحله برای پاکسازی گناه و اجازه رفتن از غذا به عنوان پاداش.

1. تشخیص حالات معمول

فکر می کنم در مورد چگونه شما را جشن می گیرند پس از اجرای برنامه و یا اگر شما اغلب وعده درمان هنگامی که بچه های خود را به پایان کار. آیا شما prod بچه های خود را به تمیز کردن اتاق خود را با آویزان امکان دسر ؟ آیا شما آنها را برای پیتزا برای کمک به آنها در مقابله هنگامی که آنها را به تیم ؟ شناخت حالات معمول است اولین گام ضروری در جهت شکستن این الگو.

2. لازم نیست خودتان را سرزنش

شما به تنهایی نیست اگر مواد غذایی است که ریشه دوانده در چگونگی ارتباط برقرار کردن با بچه ها زمانی که شما در جدول. آنچه مهم است تمایل خود را برای کشف راه های جدید بدون کله پاچه در خود قضاوت. با استفاده از غذا برای پاداش دادن به کودکان و نوجوانان تضعیف سالم عادات شما در حال تلاش برای القای بنابراین هر گونه تلاش در جهت تغییر ممکن است منافع دراز مدت.

رفتن به یک پیاده روی خانواده می تواند یک درمان واقعی است. Shutterstock.com/Vitalinka

3. نام احساس شما هدف برای انتقال

جدا قصد خود را از اقدامات خود را کمک خواهد کرد که شما را متوقف و با استفاده از مواد غذایی به عنوان یک راه برای تسکین و یا ستایش است. برای انجام این کار تصور کنید که فرزند شما در یک وضعیت که در آن شما ممکن است استفاده از مواد غذایی که در راه است. بازی این صحنه را در ذهن خود توقف قبل از اینکه شما را در مواد غذایی است. به عنوان شما تصور کودک خود را در سناریوی خود بپرسید چه احساس شما می خواهید برای انتقال.

برای مثال بچه خود را پایین می افتد در پیاده رو و پوست زانو خود را. شما دولا شدن به راحتی آنها و تمایل خود را زخم به عنوان ندبه ميگيرد. شما در حفظ و تسلی پس از شما با دقت گیر یک گروه کمک های اولیه بر روی آنها اما آنها فقط نمی تواند آرام شود. اگر شما مانند بسیاری از مشتریان من شما را وسوسه می گویند, “من به شما کمک کند و سپس ما می توانیم به بستنی.”

از خودتان بپرسید که در آن نقطه چه احساس شما می خواهید آنها را به درک. در این مورد من شروط آن است که آرامش و تسکین – به جای خوشمزه محصول لبنی.

تبدیل شدن به آگاهی از خود و احساسات خاص را قادر می سازد دو چیز اتفاق می افتد. شما خواهید دید که چگونه غذا می ایستد در احساسات مختلف. آن را کمک خواهد کرد که شما جداگانه احساسات خود را از مواد غذایی ساخت آن را آسان تر برای ارائه چیز دیگری که واقعا مورد نیاز در حال حاضر.

شما همچنین می توانید سعی کنید گفت: احساسات خود را با صدای بلند. برای مثال هنگامی که کودک شما نمی توانید دعوت به یک حزب از دوستان می گویند “این احساس غم. آرزوی من برای شما این است که دانستن چقدر شما را دوست می دارد.” که می تواند به شما کمک کند به یاد داشته باشید سعی کنید چیز دیگری به غیر از غذا به کنسول آنها.

4. آیا چیز دیگری

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای راحتی بچه خود را که شامل مواد غذایی است. شما می توانید در آغوش گرفتن آنها و یا آنها را به یک حمام حباب ،

به مناسبت سعی کنید در حال تماشای یک ویدئو خانواده با هم در نظر گرفتن زمان به آنچه باعث می شود شما احساس افتخار ترین آنها. اگر شما در حال تلاش برای ایجاد انگیزه و یا الهام بخش فرزند خود را, شما می توانید با خم کردن آهنگ های مورد علاقه خود و سپس رقص و آواز خواندن همراه با موسیقی است.

هنگامی که شما می خواهید برای وادار یا تشویق بچه ها برای گفتن انجام مشق شب خود را به ستایش تلاش های خود را امتحان کنید. به آنها بگویید که شما آنها را ببینید کار سخت و بپرسید: “چگونه می توانم از شما حمایت در حال حاضر؟”

با بچه های کوچک هنگامی که آنها در حال حاضر به ترک زمین بازی و یا به حمام سعی کنید آنها را با یک حیوان پر شده و یا پیچ و تابدار به بی قراری ،

سعی کنید کودک خود را برای کمک به را انتخاب کنید برخی از جایگزین. آنها ممکن است ایده های خوب ندارد که به شما رخ می دهد.

راه و کلمات

با استفاده از غذا برای پاداش و یا کنسول کودکان و نوجوانان فراگیر است به اندازه کافی است که آکادمی اطفال آمریکا و پنج دیگر سازمان های حرفه ای توصیه می کنند که پدر و مادر ندارد و استفاده از مواد غذایی در این راه.

اما هیچ کس از جمله پزشکان نشان می دهد که شما هرگز باید یک کیک تولد و یا استفاده از غذا به عنوان پاداش در هر وضعیت. مواد غذایی است که بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ در همه جا و به معنای به طور کامل لذت می برد.

شما باید پیدا کنید که شما به طور منظم تکیه بر مواد غذایی برای بیان احساسات خود را با کودکان و نوجوانان به اعتقاد من شما باید سعی کنید به تغییر چرخ دنده ها.

همه چیز در مورد پیدا کردن راه و کلمات به جای استفاده از مواد غذایی خود را نشان می دهد بچه ها چقدر شما آنها را دوست دارم.

[مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده ؟ می خواهید بیشتر ؟ ثبت نام برای مکالمه های روزانه در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de