چگونه برای جلوگیری از بودن اطرافیان و ایستادن به نژادپرستی و تبعیض جنسی

ما نا امید کننده تماشاگران. تحقیقات جدید از استرالیا کمیسیون حقوق بشر نشان می دهد که درصد تماشاگران حاضر به عمل آزار و اذیت جنسی آنها مشاهده شده در محل کار خود را کاهش یافته است از یک به دو, یک به سه در شش سال. کیت جنکینز استرالیا تبعیض جنسی کمیسر می گوید: یکی از دلایل این عدم تمایل شد تماشاگران’ ترس برای حرفه خود را اگر آنها در زمان عمل است. به ویژه در مردان گزارش شده است که اشتباه در مورد آنچه آزار و اذیت جنسی بود و آنچه آنها باید انجام دهید اگر آنها شاهد آن است. این پشت کردن کار گونه که جامعه شناس بیانکا Fileborn که می گوید: مردان کمتر احتمال دارد به مداخله تا حدودی به دلیل آنچه او به عنوان توصیف خجالت اجتماعی. آن را تعجب آور به او که Dyson Heydon داستان تنها پدید آمده هنگامی که یک زن سوزان Keifel نصب شد به عنوان رئیس دادگستری دادگاه عالی.

Kevin Dunn, طرفدار, معاونت پژوهش, در غربی دانشگاه سیدنی و مادام العمر محقق به نژاد پرستی می گوید: مقدار زیادی از مردمی می گویند که آنها می ایستاد تا کسی تجربه نژادپرستی اما تنها حدود 30 درصد در واقع آن را انجام دهد. UTS محقق ژاکلین نلسون کار کرده است که با دونن در طول سال می گوید: ما در پاسخ به نژادپرستی در محل کار ما ساختار است در حالی که برخی از محل های کار ممکن است منجر به چالش دیگران فقط تکثیر نژاد پرستی.

به عنوان افراد ما پیدا کردن آن سخت به ایستادگی و مقابله با مجرمان. به جای به رسمیت شناختن پاسخ این است که در مجموع چالش نهادی قدرت ما سعی می کنیم منحصر به فرد قهرمانان. اما اقدامات ما می تواند فراتر از به tweeting, فیس بوک و Instagramming که مفید برای بسیج اما کمتر مفید برای سازماندهی را تغییر دهید. این اقدامات کمک به پوستر احساس بهتری در مورد خود را دارند اما بعید است به از بین بردن نژادپرستانه و/یا جنسیتی سازه.

مرتن-رابینسون است برخی از ایده های. ماه گذشته RMIT استاد القاء شد به آکادمی آمریکایی علوم و هنر. که یک معامله بزرگ است – او اولین بومی محقق می شود انتخاب می شوند در خارج از ایالات متحده است. او می گوید: او را به حال تاثیر بیشتر در سطح بین المللی از استرالیا تا حدودی به این دلیل ما هیچ نظم و انضباط از مسابقه مطالعات در این کشور است. او میلی به پاسخ به سوالات در مورد چگونه مردم سفید می تواند کمک کند. بدانند که باید کار مردم سفید. اما او برخی از قوی مشاوره – همه ما باید فکر می کنم در مورد چگونه ما می توانید به اشتراک گذاری قدرت.

“شما نمی توانید به مسابقه امتیاز بدون مسابقه نقطه ضعف و شما نمی توانید ساختاری استفاده بدون دیگر مردم تحت ستم را بر اساس نژاد یک کار نمی تواند بدون دیگری. مسابقه امتیاز وجود دارد به عنوان یک اثر سفید نر, تسلط,” او می گوید. کسانی که مایل به اثر تغییر باید چالش نهادی قدرت است که آنها را فراهم می کند با ظرفیت برای انجام این کار است. شاید دیگر قضات احساس Heydon بود انجام کاری اشتباه است اما نمی چالش آن به دلیل سرمایه گذاری خود را در قدرت است.

در حال بارگذاری

به عنوان دانشگاه ملبورن غسان حقه نشان می دهد اگر برخی از ضعف ما در برابر ظلم و ستم است مورد مخاطره آمیز, استخدام, بهترین راه برای مذاکره است که به عمل جمعی. ما در موسسات اجازه دهید فقط کسانی که شاد جشن تنوع یا چند فرهنگی. ساخت یک نوع متفاوت از فرهنگ است که گرسنه است به بررسی معایب و نقاط ضعف است. رئیس اجرایی شرکت حقوقی Maddocks میشل دیکسون در تلاش است برای انجام درست آن. او می گوید: از بین بردن سلسله مراتب سخت است – و گوش دادن به انتقاد می شود برای مقابله با برخی از رهبران. آن را کمی ساده تر برای مقابله با قدرت اگر وجود دارد تعداد کمی از شما انجام آن را در یک بار (اگر چه دیکسون ایستاده بود تا او را قبل از او شریک). نه تنها منزوی کردن زنان از رنگ به آن را انجام دهد خود به خود. یک حامی – اما اجازه دهید دیگران انجام پیشرو. (من این خیلی سخت است. من تقریبا همیشه فکر می کنم من بهتر می دانم.)

همدلی خوب است. عمل بهتر است. عمل بیانسه مشاوره. روز یکشنبه ما او پذیرفته جایزه برای کار انسان دوستانه در شرط جوایز و تشویق دیگران: “به اقدام ادامه به تغییر و از بین بردن یک نژادپرست و نابرابر سیستم … ما باید همچنان به انجام این کار با هم به مبارزه برای هر یک از دیگر و بلند کردن هر یک از دیگر.”

من می دانم که وجود خواهد داشت افرادی که این به عنوان خوانده شده و فکر می کنم که در مقایسه با یهودیان تجربه نازیسم به چه بومی و تورس نشینان تجربه هذلولی. اما محروم بودن از یک شغل حرفه, صنعت, یک, جامعه, درمان ضعیف در محل کار و در خیابان که نه فقط چگونه نسل کشی آغاز می شود. این که چگونه آن را به پایان می رسد مگر اینکه ما تصمیم به ایجاد تغییر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de