چگونه روز مادر احساس خاص, حتی اگر شما نمی تواند با هم

تورنتو — به عنوان همه گیر بسیار برگ جهان در انتظار روشن شده است که بسیاری از روزهای تعطیل را باید به جشن های خود را تغییر داده است. وقتی که می آید به در روز مادر. هنوز هم وجود دارد راه را در زندگی خود احساس خاص که آیا او نزدیک است یا دور.

همیشه در ارتباط ماندن

برای کسانی که نمی ممکن است قادر به جسمی با مادران در زندگی خود آن را هنوز هم مهم است به ماندن متصل.

سبک و تصویر مشاور باربارا Aleks گفت: یک تماس تلفنی و یا چت تصویری است که یک راه آسان برای انجام این کار, اما نامه دست نویس تحویل داده شده به آنها را بیشتر شخصی است که آنها را فراموش نخواهد کرد.

“یک تماس تلفنی یک ایمیل راه اندازی اسکایپ و یا زوم تماس بگیرید اگر شما جسمی با مادر خود را و یا اگر شما نمی تواند در نزدیکی آنها” Aleks گفت: به CTVNews.ca روز سه شنبه از طریق تلفن تماس بگیرید.

“اما یک چیز آنها را دوست دارم بیشتر از هر چیزی است نامه – فقط یک نامه دست نویس گفتن آنها چقدر به شما معنی” او گفت:.

Aleks همچنین توصیه می کند بازدید شما عزیزان —از یک فاصله امن از دوره— های رانندگی توسط خانه خود را فقط به سلام می گویند.

ایده های هدیه

در حالی که مادر خود را مورد علاقه فروشگاه پوشاک ممکن است بسته جایگزین وجود دارد از طریق فروشگاه های آنلاین مختلف.

شیوه زندگی متخصص جولیا سیاه و سفید به اشتراک گذاشته تراکم بالا برای هدیه هر مادر خواهد لذت بردن از در CTV خود را صبح روز دوشنبه.

سیاه گفت: یک دوزی خواب لباس بلند و گشاد با تطبیق خواب ابریشم ماسک هدیه ای مناسب برای بسیاری از مادران که ممکن است lounging در خانه.

بیشتر کلاسیک هدیه ای از طلا و جواهر را می توان تا یک گام به سفارش سفارشی گردنبند یا با نام مادر یا حروف اول اسم خود را.

برای کمک به آن دسته از مادران که نیاز به باد کردن و استراحت سیاه و توصیه گرفتن یک قوری مجموعه یا کارخانه برای کمک به ایجاد یک فضای آرامش بخش تر در اطراف خانه.

“همه ما می دانیم بچه نیاز به باز کردن از پیچ به خصوص پس از یک روز طولانی کار و آموزش آنلاین,” او گفت:.

فعالیت های

همانطور که برای فعالیت های Aleks گفت: بهتر است برای رفتن آنلاین. در حالی که مادر خود را ممکن است به جست و خیز سالن مو در حال حاضر او می تواند حضور مجازی مو و یا مد سبک انتصاب از صفحه اصلی برای دریافت زیبایی و سبک راهنمایی او می تواند خودش را در خانه.

“بسیاری از شرکت ها انجام می دهند مجازی مشورت. شاید او می خواهد به موهای او انجام می شود در یک راه خاص او متصل به یک سبک در محله است. هر چیزی که او قادر خواهد بود برای لذت بردن از تقریبا یک ایده عالی است” Aleks گفت.

برای کسانی که زندگی می کنند با یک ویژه مادر Aleks گفت: یکی از بهترین هدیه به آنها است و بعد خاموش.

“اگر شما در زندگی با کسی که مادر او بعد خاموش تمیز کردن خانه, انجام لباس های شسته شده … روز او و انجام همه چیز را برای او به طوری که او نمی باید به بلند انگشت,” او گفت:.

دیگر فعالیت های ممکن می تواند شامل پخت و پز شام خانواده, داشتن یک شب بازی و یا تماشای فیلم های مورد علاقه.

در نهایت همه چیز در مورد که “تلاش اضافی” در ساخت در زندگی خود احساس اذعان کرد و دوست داشت به خصوص در طول این بی سابقه بار. Aleks گفت: همه گیر شده است به یک مسئله دشوار است که کانادایی ها در حال مبارزه با جمعی بنابراین از هر فرصتی برای پیدا کردن یک پوشش نقره ای می تواند کمک بسیاری را از طریق این بیماری همه گیر.

“ما تمام تلاش و تاکید کرد از این زمان نامشخص بنابراین اگر وجود دارد هر فرصتی برای جشن گرفتن و آوردن برخی از شادی را به زندگی ما پس از آن من می گویند این فرصت را,” او گفت:.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de