تورنتو — در میان جهانی از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی بیشتر مردم بسیج را در خانه ماسک صورت.

در حالی که شواهد محدودی برای حمایت از اثر بخشی ماسک های خانگی در جلوگیری از گسترش یک ویروس در برخی از مطالعات نشان داده اند که همه چیز را از کیسه خلاء به حوله چای می تواند به ارائه برخی از حفاظت.

جراحی ماسک ایده آل است می گوید: متخصص بیماری های عفونی دکتر Abdu farm animal rights اما اشتها برای راه حل های خلاق در میان COVID-19 بیماری همه گیر در حال رشد است و گزینه های وجود دارد.

“واقعا هر چیزی که پوشش بینی و دهان خود را با یک منطقی مهر” گفت: CTV ملی, اخبار روز یکشنبه. “شما می توانید مد (ماسک) از پارچه شما می توانید مد (ماسک) حتی از یک کیسه خلاء,” او گفت:.

در حال حاضر آژانس بهداشت عمومی کانادا می گوید که لازم نیست برای افراد سالم به پوشیدن ماسک. “پوشیدن ماسک زمانی که شما بیمار ممکن است به یک از امنیت کاذب” آژانس می گوید آنلاین.

اما تعداد فزاینده ای از متخصصان بهداشت توصیه بیشتر مردم آنها را می پوشند ،

اگر ساخت یک ماسک در خانه وجود انواع مواد توصیه می شود برای استفاده از, اما برخی از عوامل در نظر گرفتن تنفس, قابلیت استفاده مجدد و با دوام است.

“به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند یک کمی از رطوبت است که بسیار مفید است” گفت: farm animal rights. “اگر این چیزی است که قابل استفاده مجدد است که وی نیز بسیار مناسب است.”

یکی از رایج ترین مواد برای خانگی ماسک پنبه است. در سال 2006 یک گروه از محققان دانشگاه پیتسبورگ خود را به اشتراک گذاشته روش ساخت ماسک صورت با Hanes سنگین وزن 100 درصد از قبل منقبض شده پنبه T شرت. آن درگیر برش پیراهن به یک لایه بیرونی و هشت لایه های درونی و سپس بستن قطعات با هم و در اطراف سر پوشنده لباس.

دیگر گروه های تروریستی برای فاضلاب برای کمک به تولید بیشتر پیچیده ماسک و باید به اشتراک گذاشته دستورالعمل های دقیق آنلاین.

هفته گذشته مایکل Garron بیمارستان در تورنتو خواسته فاضلاب به کمک تولید 1,000 دو لایه ماسک در هر هفته. آنها توصیه می شود برش دو قطعه مستطیل شکل از پنبه حدود 23 سانتی متر و 16 سانتی متر به صورت لایه بیرونی و 21 سانتی متر در 14 سانتی متر به صورت لایه داخلی بسته به فرد است. فاضلاب می توانید با استفاده از حوله چای یا T-پیراهن پنبه قطعه اما پلی استر ترجیح داده است برای لایه بیرونی آنها گفت.

ملحفه یکی دیگر از توصیه های معمول برای در خانه ماسک ویژه ضد میکروبی روی بالشی که اغلب استفاده می شود برای مبارزه با آکنه و سایر بیماری های پوستی. بیمارستان دستورالعمل نشان می دهد که دو مستطیل شکل قطعات پلیسه دار در دو طرف و به هم دوخته شده با الاستیک گوش حلقه ها در بین لایه ها. شما می توانید دستورالعمل های کامل در اینجا.

خلاء کیسه های غیر متعارف گزینه برای در خانه ماسک, اما داشت به انجام قوی ترین در مقایسه با سایر خانواده جایگزین در یک مطالعه 2013. هنوز هم گروهی از محققان دانشگاه کمبریج مشخص شد که ملحفه و 100 درصد پنبه T شرت بودند بهترین جایگزین برای فولاد ماسک. آنها به خصوص بهتر است از ظرف حوله و کیسه خلاء برای مواد تنفس عامل.

یک مطالعه از سال 2008 در مقایسه با فولاد و ماسک ماسک با ماسک های خانگی ساخته شده از چای حوله. تحقیقات منتشر شده در مجله PLoS One در بر داشت که ماسک های خانگی بودند نه به عنوان موثر است اما ممکن است هنوز هم ارائه “یک درجه قابل توجهی از حفاظت است.”

خانگی انواع همچنین ارائه مزایای دیگر: آنها اجرا نخواهد شد: “در خانه ماسک با این حال نمی خواهد رنج می برند از منابع محدود” آن را ادامه داد: “و نمی خواهد نیاز به منابع اضافی برای ارائه در مقیاس بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو