چگونه به نگه داشتن زباله جمع امن در طول COVID-19

تورنتو — در حالی که بسیاری از کشور کار می کند از خانه به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 بازیافت و زباله جمع هنوز در دست زدن به طور بالقوه خطرناک و زباله.

برای کمک به محافظت از کسانی که کارگران بسیاری از شهرستانها در حال تشویق شهروندان به ورزش احتیاط اضافی در هنگام قرار دادن زباله — به خصوص در اطراف بهداشتی دستمال مرطوب و بافت استفاده می شود — و به تاخیر خود را تمیز کردن بهار بنابراین به عنوان به نه بیش از حد سیستم.

با نزدیک به 3 میلیون نفر از ساکنان خود منزوی در خانه تورنتو گزارش شده بالاتر از حد نرمال حجم زباله و بازیافت بودن از سمت چپ انتخاب کنید تا بعد. از شهروندان خواسته شده به تمام کیسه زباله و دور از ماسک و دستکش و دستمال مرطوب بافت دستمال بهداشتی و محصولات بهداشت شخصی در زباله.

و در حالی که ممکن است وسوسه انگیز به دریافت شروع به سر در خانه تکانی شهر خواسته است Torontonians به خودداری از دادن هر گونه زباله های غیر ضروری بودن زمان و تنها به قرار دادن سطل زباله برای جمع آوری و اگر آنها کامل است.

اضافه شده احتیاطی در دسترس ساخته شده اند به جمع از جمله تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش های غربالگری پیش چک قبل از شیفت به مطمئن شوید که کارگران سالم هستند و مبهوت شیفت برای جلوگیری از هر گونه تماس های غیر ضروری.

ساکنان نیز توصیه به حفظ یک فاصله امن از حداقل دو متر از کارگران در طول انتخاب کنید تا.

اقدامات مشابه در محل قرار داده در ونکوور که در آن شهروندان توصیه می شود که هر unbagged یا شل موارد در زباله ممکن است در سطل نه خالی. هر کسی که بیمار است و یا مراقبت از کسی که بیمار است و خواسته است به دو کیسه شخصی زباله و کراوات کیف ایمن قبل از پرتاب آنها را.

اتاوا ساکنان خواسته شده است به جای استفاده از دستمال کاغذی در کیسه های که پس از آن می توانید در سطل سبز. کیسه های پلاستیکی مجاز است.

در کلگری ساکن هستند توصیه می شود که مجموعه روز می تواند تغییر در مارس و برای بررسی آنلاین برای دیدن اگر آنها موضوع را به این تغییر دهید. با توجه به همه گیر بدون کیسه های اضافی از حیاط زباله یا زباله ها را برداشت. هر کسی با فوق العاده زباله خواسته است برای چت با همسایگان خود را به دیدن اگر آنها فضای یدکی.

بسیاری از شهرها از جمله ادمونتون باید توقیف برخی از رها کردن مراکز زباله و بازیافت و یا کاهش ساعت خود را. اگر شما با توجه به رها کردن زباله به دفع امکانات خود را برای اولین بار بررسی کنید آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im