چگونه به مواد غذایی فروشگاه با خیال راحت در طول COVID-19 شیوع

تورنتو — در میان COVID-19 شیوع فروشگاه های مواد غذایی و سوپر مارکت ها ثابت کرده اند ضروری تر از همیشه ارائه کانادایی با ملزومات روزانه و مهلت از cabin fever.

اما در بسیاری از جهات فروشنده تبدیل شده اند غیر رسمی خط مقدم در مبارزه با رمان coronavirus با مواد غذایی کانادایی زنجیر در نظر گرفتن اقدامات بی سابقه ای برای نگه داشتن هر دو به مشتریان و کارکنان امن است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد ایمن ماندن در حالی که جوراب زنانه ساقه بلند:

چه فروشنده انجام می دهند ؟

با مهار اقدامات خوبی در جریان بسته شدن بسیاری از اماکن عمومی و ادامه تماس در خانه بمانند و تمرین فیزیکی فاصله کانادا فروشگاه های مواد غذایی باید اجرا بی نظیر اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تمیز کردن و بهداشت اقدامات افزایش یافته است, با بسیاری از زنجیره های کاهش ساعت کار به نگه دارید تا با تمیز کردن پروتکل های. بسیاری از آنها نیز بسته فله شمارنده سوپ میله زیتون میله و خود در خدمت مواد غذایی داغ در جداول.

علاوه بر عامل با کاهش ساعت چند از بزرگترین کشور های زنجیره ای — از جمله Sobeys, Shoppers Drug Mart, مترو و خارج — باید محفوظ اولین ساعت از روز به طور انحصاری برای شهروندان ارشد به فروشگاه.

بسیاری از فروشگاه ها در حال کار برای به اجرا درآوردن جسمی فاصله گرفتن قوانین توسط مارک فضاهای در چک کردن خطوط با طبقه پوستر و حلق آویز نشانه یادآوری مراجعان به جمعیت هر یک از دیگر در خرید راهرو.

چند زنجیره ای از جمله مترو Loblaw و Sobeys نیز کار به نصب موانع فیزیکی وسیله ،

مترو آغاز شده است اجرای حد در فروشگاه ترافیک به منظور محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه در هر زمان داده شده و باعث گزارش خط-یو پی اس خارج فروشگاه ها در سراسر کشور است.

برخی از فروشگاه های مواد غذایی خود را تغییر داده اند قابل استفاده مجدد کیسه سیاست در نور از وقوع. صرفه جویی در مواد غذایی به طور موقت به حالت تعلیق در بطری بازده و استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد در فروشگاه ها. Loblaws همچنین حذف هزینه برای کیسه های پلاستیکی مواد غذایی در فروشگاه های آن, درخواست مشتریان برای محدود کردن استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد. این شرکت اشاره می کند که مشتریان را که کیسه های قابل استفاده مجدد را به کیسه خود را از آیتم های خود را.

بسیاری از فروشگاه ها نیز آغاز کرده است تا نیروی انسانی کارکنان در ورودی به ضد عفونی کردن سبد خرید دستگیره قبل از توزیع آنها را به مشتریان.

برخی از فروشگاه ها حتی رفته تا آنجا که به صفحه نمایش مشتریان برای علائم. طبیعت Emporium, سلامت زنجیره غذایی در منطقه تورنتو آغاز شده درخواست خریداران در صورتی که سفر خارج از کشور و یا هر گونه علائم قبل از ورود به فروشگاه خود را.

“فریاد به طبیعت Emporium برای فعال غربالگری تمام خریداران قبل از آنها وارد فروشگاه” خواندن یک صدای جیر جیر از یک خریدار. “من پرسید که چه اتفاقی می افتد اگر کسی می گوید” بله “به سوال و گفته بود” ما نمی خواهد اجازه دهید شما را به فروشگاه اینجا.'”

مواد غذایی زنجیره ای نیز اطلاع رسانی به مشتریان از سیاست های خود را برای بیمار و کارکنان.

در مارس 23, Loblaws خود را اعلام کرد اولین مورد تایید شده از COVID-19 در یک کارمند در یک Real Canadian Superstore در Oshawa, Ont. این شرکت گفت: در این و دیگر موارد از کارمند بیماری آن را با محلی مقامات بهداشتی به بررسی این عضو هیات مستقیم مخاطبین و اطلاع مشتریان.

“ما بلافاصله اگر ما مطلع هستند از یک همکار تست مثبت” خواندن یک شرکت در بیانیه ای.

“ما می دانیم که جوامع در نظر ما ضروری سرویس در حال حاضر, اما ما برای صبر خود را به عنوان ما بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که آن را طول می کشد به عمق تمیز و یا در مشاوره سلامت عمومی است.”

می توانید این ویروس زندگی می کنند در تولید و یا حبوبات ،

با وجود افزایش بهداشت اقدامات در فروشگاه های بسیاری از کانادایی ها باقی می ماند در مورد اینکه آیا ویروس منتقل می شود و یا انجام شده به خانه خود را بر روی محصولات آنها خرید.

“اگر شما در حال صحبت کردن در مورد خشک بسته بندی حبوبات جعبه و غیره. دوباره این ویروس در حال رفتن به رشد در این سطوح” متخصص بیماری های عفونی دکتر Abdu farm animal rights گفت: CTV News.

“به یاد داشته باشید که شما در حال گرفتن ویروس شماره یک با لمس آن با دست خود خود را و سپس دست زدن به صورت خود را. اگر شما سخت کوش خود را با دست و بهداشت شما معرفی هر چیزی را به دهان خود را به چشم یا بینی خود را, شما در حال رفتن به فقط خوب است.”

هر چند هنوز هم وجود دارد بسیار آموخته می شود در مورد رمان coronavirus تحقیقات اولیه نشان می دهد که این ویروس می تواند زندگی می کنند در سطوح برای چند ساعت یا چند روز.

یک مطالعه که به تازگی منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان می دهد که اثری از ویروس قابل تشخیص هستند تا چهار ساعت در مس 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

یک گزارش از آمریکا مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دوشنبه منتشر شد نشان داد که اثری از ویروس قابل تشخیص بودند در تعدادی از سطوح در کابین سرنشین الماس شاهزاده کشتی کروز تا 17 روز پس از مسافران به سمت چپ.

این گزارش می گوید بیشتر مطالعه COVID-19 انتقال از اشیاء بی جان “موجه است” با این حال کارشناسان معتقدند که بهداشت شخصی خوب است کلیدی در انتقال ویروس است.

وقتی که می آید به پاک کردن جعبه غلات و کنسرو ماهی تن, farm animal rights, یادداشت “اگر این باعث می شود شما احساس بهتری می دهد و به شما صلح و آرامش پیش بروید. اما آن را کاملا ضروری است.”

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در کشور رشد می کند, بهداشت و درمان کانادا مقررات برای شستشو تولید و غذاهای دیگر که تا کنون باقی مانده همان.

با توجه به آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) “وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که مواد غذایی است که به احتمال زیاد منبع یا مسیر انتقال COVID-19.” این CFIA می گوید آن است که اولویت ایمنی تحقیقات و به یاد می آورد حیوانات, بیماری تحقیقات و بازرسی خدمات در طول این زمان.

بهداشت و درمان کانادا توصیه می کند به میوه ها و سبزیجات را خوب مالش زیر شیر آب سرد یا ولرم ترجیح داده است. آژانس می گوید لازم نیست برای استفاده از راه حل به طور خاص طراحی شده برای تمیز کردن میوه ها و سبزیجات شناخته شده به عنوان تولید کننده پاک کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو