چگونه برای ساخت کودکان انعطاف پذیری و خود را در میان coronavirus گمنام

جهان وارونه است در حال حاضر با توجه به کوروناویروس. اگر چه وجود دارد علائم اولیه آزمایشی re-دهانه برای آزمون و خطا در زندگی پس از قرنطینه ما می توانیم — و مسلما نباید — تطهیر جریان چالش ها و ابهامات برای فرزندان ما. برخی معتقد است که صحبت کردن با کودکان در مورد COVID-19 شیوع یک فرصت برای ایجاد حالت ارتجاعی.

روانشناسان معمولا توضیح انعطاف پذیری به عنوان “چگونه به خوبی یک فرد می تواند انطباق با حوادث در زندگی خود را … هنگامی که مواجه با یک تراژدی و فاجعه های طبیعی, سلامت, نگرانی, رابطه کار و یا مدرسه مشکل است.”

اگر ما می خواهیم فرزندان ما و جوانان به ظهور از این جهان اورژانس به بیشتر انعطاف پذیر ما نیاز به درک که انعطاف پذیری است نه نتیجه اجتناب ناپذیر از قرار گرفتن در معرض به سختی. پس از همه, ما احتمالا همه مردم می دانند که رشد تحت شرایط دشوار و دیگران که غرق تحت وزن سختی است.

پس چه می تواند ما را به نکته ترازو به نفع ارتجاع?

مراقبت از حساس پاسخ

پدر و مادر می تواند کمک به ایجاد شرایط برای ایجاد انعطاف پذیری در خانه. افراد جوان تمایل به بیشتر انعطاف پذیر به چالش های زندگی زمانی که آنها احساس دوست داشتنی برای مراقبت و پشتیبانی می کند. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری افراد جوان نیاز به تجربه خانواده خود را به عنوان دلسوز و حساس و پاسخگو به نیازهای خود.

ما می توانیم انتقال این در کلمات اما در اینجا چهار عملیات های بتن و روش های پدر و مادر می تواند تمرکز بر ارتباط یک احساس است که همه چیز تحت کنترل است.

1. تلاش برای سازگار محیط خانه

به ویژه در این دوره تغییراتی دائمی در کودکان و جوانان به نفع زمانی که ما ساختار خانه ما, محیط زیست به سازمان, سازگار و عادلانه و قابل پیش بینی است.

فضاهای فیزیکی است که در حال تمیز کردن و سازماندهی انتقال حس نظم و آرامش است. روزمره به کودکان احساس ثبات و قابل پیش بینی. مطابق قوانین کمک به ساختار به زندگی کودکان و مبارزه با این حس از اختلال و هرج و مرج در اطراف بسیاری از ما.

سازمان نیاز به گسترش به تمام خانه. آن را ممکن است به اندازه کافی برای تمرکز بر حفظ خوردن و خوابیدن مکان تمیز و مرتب. روال نیز می تواند به عنوان ساده به عنوان یک تنظیم زمان برای مدرسه کار یک پیاده روی کوتاه بعد از شام هر روز یا خانواده فیلم شب هر جمعه. قوانین نیز می تواند خاص به این دوره زمانی و آنها بهترین کار را در صورت وجود و مزایای واضح به همه.

آن را ممکن است به اندازه کافی برای تمرکز بر حفظ مکان های خواب تمیز و مرتب. (Shutterstock)

2. تمرکز بر آنچه حق

پدر و مادر نیز می تواند به عمد مدل و پرورش عادات متصل به تابآوری.

مثبت است به خصوص از عوامل مهم است که منجر به انعطاف پذیری پس از بلایای طبیعی است. مثبت معنا نیست که دفن سر خود را در شن و ماسه و تظاهر همه به خوبی در جهان است. بلکه به معنی داشتن متعادل و درک درست از جهان و ساخت یک تلاش عمدی برای تمرکز بر روی چیزهایی که درست است.

به این معنی یادآوری کنیم که اگر وجود دارد عدم وجود تخم مرغ در فروشگاه مواد غذایی جوجه را دراز تر تخم مرغ فردا. به این معنی عمدا به دنبال و به اشتراک گذاری اخبار خوب داستان. های و مدل سازی مثبت برای فرزندان ما کمک می کند تا آنها را یاد بگیرند که این عادت و به نفع سلامت روان ما را به عنوان به خوبی.

3. مدل اعتقاد به توانایی های خود

یک حس قوی از خودکارآمدی یکی دیگر از عوامل مهم مرتبط با انعطاف پذیری است. خودکارآمدی اشاره به این باور است که ما توانایی های خود را به خصوص توانایی ما برای موفقیت هنگامی که به چالش کشیده است. ما می تواند کمک به افراد جوان توسعه یک حس قوی از خود-کارآمدی برای مقابله با بحران کنونی با حمایت از تلاش های خود را به چالش های جدید و موفق است.

شاید شما می توانید کودک خود را تشویق به یاد پدربزرگ و مادربزرگ خود را چگونه به برقراری ارتباط از طریق چت تصویری. و یا خود را جشن می گیرند نوجوان که آمار و ارقام چگونه به پیتزا تحویل به خانه خود را بدون شکستن دو متری اجتماعی فاصله گرفتن حکومت.

افراد جوان نیز توسعه یک حس خودکارآمدی برای مقابله با تماشای شما همان را انجام دهید. اگر کمبود نان گزینه های در فروشگاه مواد غذایی به شما انگیزه به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر پخت نان این است که یک فرصت بزرگ برای مقابله با این کار. و نگران نباشید اگر معلوم می شود سخت تر از یک بلوک سیمان. کودکان بهره مند از بزرگسالان که شکست اما یادگیری از اشتباهات خود و در تلاش برای نگه داشتن.

محاکمه و واقعی سلامتی استراتژی: تمرکز بر تغذیه است. (Markus Spiske/Unsplash)سی سی با

4. به یاد داشته باشید برای مراقبت از خود

اگر اجرای این استراتژی به نظر می رسد قریب به اتفاق کودکان و جوانان به نفع زمانی که ما با استفاده از هر یک از آنها را پدر و مادر می تواند یک تفاوت با انتخاب هر یک روش است که به نظر می رسد کنترل و جذاب است. هر چه پدر و مادر تصمیم ما هستند احتمال بیشتری برای موفقیت با استراتژی است که هم به نفع خود ما احساس خوب بودن.

و در نهایت ممکن است آن را مفید به یاد داشته باشید که کودکان بهتر است زمانی که پدر و مادر خود را در حال انجام هست. تحت این فوق العاده با شرایط استرس زا در آن است مهم تر از همیشه است که ما زمان را برای خود ما را محاکمه و درست, روانی, سلامتی, استراتژی را با توجه به تغذیه بیرون رفتن هر روز تبدیل تلفن همراه در اتاق خواب رسیدن به یک دوست و یا ارتباط با سلامت روان حرفه ای.

پس از همه, ما همه آموزش داده شده است در هواپیما برای قرار دادن در خود ما ماسک اکسیژن برای اولین بار در شرایط اضطراری — در غیر این صورت ما در هیچ موقعیتی برای کمک به دیگران. و من معتقدم که ما می تواند به درستی این یک اورژانس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net