با #StayAtHome و اجتماعی فاصله در حال حاضر تبدیل شدن به یک راه زندگی تعداد بیشتری از مردم در اینترنت برای کار, آموزش و سرگرمی. این قرار داده شده است به تقاضای بیشتر در شبکه ما زیرساخت های کاهش پهنای باند در دسترس برای هر کاربر و خروج مردم نا امید در ظاهر آهسته سرعت اینترنت.

در حالی که ارائه دهندگان خدمات اینترنت از قبیل TPG یا Telstra ممکن است قادر به فورا پاسخ به این تغییرات وجود دارد چند ترفند شما می توانید استفاده کنید برای افزایش اینترنت سرعت.

به همین دلیل است که اینترنت خود را کند می کند ؟

ممکن است وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا سرعت اینترنت خود را آهسته است. استفاده از اینترنت نیاز به یک اتصال قابل اعتماد را بین دستگاه خود و مقصد که ممکن است یک سرور است که جسمی قرار گرفته است در طرف دیگر از جهان است.

آیا شما سعی می کنید تبدیل روتر خود را خاموش و دوباره ؟ نکته: مطمئن شوید که آن را خاموش برای حداقل ده ثانیه. شاتر

اتصال خود به آن سرور می تواند از طریق تصویب صدها دستگاه در سفر خود را. هر یک از این پتانسیل شکست یا نقطه ضعف. اگر یک نقطه در طول این مسیر نیست و عملکرد مطلوب این می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار خود را از اینترنت تجربه کنید.

وب سرور به طور خاص اغلب تحت تاثیر عوامل خارجی از جمله انکار سرویس (داس) حملات جایی که بیش از حد از ترافیک باعث ازدحام در سرور و مانع عملکرد مناسب.


ادامه مطلب: MyGov را در موقع بحران می تواند اجتناب شده است با ‘الاستیک محاسبات’


در حالی که شما ممکن است کنترل بیش از این چیزهایی که از شبکه خانگی خود را بدان معنی است شما لازم نیست که گزینه های خود را برای بهبود سرعت اینترنت.

Wifi signal boost

نقطه دسترسی (wireless router) در شبکه خانگی خود را استفاده می شود برای اتصال دستگاه های خود را به سرویس دهنده اینترنت شما. بیشتر نقاط دسترسی ارائه سیگنال های بی سیم با محدود کانال های که می تواند رنج می برند دخالت از نزدیکی سیگنال مانند همسایه خود را. یک “کانال” یک نوع مجازی “لوله” که از طریق آن اطلاعات منتقل شده است.

اگر چه دستگاه های خود را طراحی شده برای جلوگیری از تداخل با تعویض کانال به طور خودکار (معمولا 14 موجود) ممکن است کمک کند برای بررسی تنظیمات روتر خود را به عنوان برخی از آنها به یک تک کانال به طور پیش فرض. هنگامی که در تلاش گزینه های مختلف برای کاهش تداخل بهتر است برای انتخاب کانال های 1 و 6 یا 11 به عنوان آنها می تواند کمک به حداقل رساندن مشکلات (به صورت بی سیم 2.4 GHz).

این نمودار نشان می دهد فرکانس و کانال توزیع برای 2.4 GHz. راب/Stack Exchange, CC BY-SA

چه چیز دیگری می توانید انجام دهید ؟

وجود دارد بیشتر چیزهایی که شما می توانید سعی کنید خود را برای بهبود سیگنال های wifi. اگر روتر خود را 5GHz پشتیبانی از سیگنال های وای فای تعویض به این می تواند سریع تر نرخ داده اما بیش تر فاصله است. انباشتگی روتر خود را برای بهترین پوشش (معمولا یک موقعیت مرکزی).

تفاوت بین 2.4 GHz و 5GHz سیگنال های وای فای است که آنها را متفاوت انتقال داده ها با سرعت. در حالی که 5GHz می تواند اطلاعات را سریع تر (با 23 کانال های موجود), 2.4 GHz فراهم می کند طیف وسیع تری. اگر شما می خواهید با سرعت رفتن 5GHz. برای پوشش بهتر را انتخاب کنید 2.4 GHz.

برخی از لوازم داخلی می تواند باعث تداخل با روتر خود را. آن را به ارزش چک کردن اگر شما با استفاده از مایکروویو تلفن بی سیم و یا مانیتور نوزاد تاثیر می گذارد اتصال خود را به عنوان آنها ممکن است با استفاده از همان فرکانس به عنوان روتر خود را.

با استفاده از wifi توسعه دهنده کمک می کند با پوشش های تقویت و گسترش سیگنال.

ویروس ها و نرم افزارهای مخرب

برای جلوگیری از ویروس های کامپیوتری, مطمئن شوید که شما به طور منظم بررسی برای به روز رسانی بر روی دستگاه های خود را و استفاده از نرم افزار آنتی ویروس. آن همچنین به راه اندازی مجدد روتر خود را برای پاک کردن تروجان خاص (نرم افزار های مخرب طراحی شده برای صدمه زدن به دستگاه خود و یا سرور) مانند VPNFilter – یک تروجان های مخرب است که آلوده بیش از نیم میلیون روتر در بیش از 50 کشور جهان است.

شما همچنین باید موارد زیر را چک کنید:

  • آیا روتر شما نیاز به تعویض با یک مدل جدیدتر? ممکن است این مورد اگر از آن استفاده شده است برای سال های بسیاری است. مدل های جدیدتر پشتیبانی پیشرفته توابع و سریع تر سرعت اینترنت

  • این سیستم عامل از روتر بی سیم خود را به روز کنید ؟ شما می توانید این کار را با مراجعه به دستگاه سازنده وب سایت است. این خواهد شد کمک به رفع مشکلات و اجازه می دهد قابلیت های اضافی. آن را بعید است که این به روز رسانی خودکار انجام می شود.

برنامه ریزی استفاده از اینترنت خود را

اگر چند نفر در حال جریان ویدئو در خانه خود را که اغلب نیاز به ده بار در روز تقاضای محدودی اتصال به اینترنت به زودی به طور کامل استفاده می شود.

سعی کنید به برنامه ریزی خود و اعضای خانواده,’ فعالیت های آنلاین در سراسر اوج بار. قبل از همه گیر آمار بیشترین استفاده از اینترنت به احتمال زیاد گرا در اطراف اوایل شب پس از نزدیک از کسب و کار. با تغییر جهت به کنترل از راه دور کار و تحصیل بیشتر دسترسی به اینترنت است که به احتمال زیاد در طول روز با 10% افزایش استفاده کلی و 30 درصد افزایش در زمان اوج.

خارج از خانه خود را اتصال به احتمال زیاد در “بهترین تلاش” برنامه ای که سهام یک پهنای باند ثابت با کاربران دیگر. به عبارت دیگر خود تلفن همراه پهنای باند اینترنت به اشتراک گذاشته شده است را با دیگران در منطقه خود را زمانی که آنها دسترسی به اینترنت در همان زمان. مشترک پهنای باند و در نتیجه کندتر فرد سرعت.

شما نمی توانید کنترل کنید که چگونه بسیاری از مردم دسترسی به اینترنت اما شما می توانید خود را مدیریت فعالیت های اینترنتی با دانلود فایل های بزرگ و یا محتوای یک شبه و یا در خارج از ساعات اوج مصرف (زمانی که ترافیک کمتر وجود دارد).

چگونه به بهبود خود را ISP شبکه مسائل

در حالی که شما می توانید سعی کنید برای حل مسائل و بهینه سازی راه اندازی در داخل خانه خود را, متاسفانه شما نمی توانید واقعا تاثیر عملکرد شبکه در خارج از آن. در نتیجه تماس با ارائه دهنده خدمات اینترنت خود را به مرکز تماس و به دنبال حمایت خود را بهترین گزینه است.

همه موارد فوق در نظر گرفته شود این مهم است به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از اینترنت, ما در حال به اشتراک گذاری منابع محدود است. درست مثل خرید ماکارونی و یا کاغذ توالت وجود دارد بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید فقط تا آنجا که شما پس از استفاده از آن عاقلانه.


ادامه مطلب: علائم حیاتی: NBN جدید قیمت برنامه ها خیلی دیر و خیلی کوچک


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو