طیف وسیعی از پیش بینی در مورد چگونگی coronavirus را تحت تاثیر قرار اقتصاد جهان گسترده ای است که شما سوال خود را مفید است. برای مثال صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که انگلستان قرارداد 7.5 درصد در سال 2020 در حالی که بریتانیا خود را برای بودجه مسئولیت فکر می کند آن را 13 درصد. در همین حال سازمان همکاری اقتصادی و توسعه معتقد است که در هر ماه اقتصادهای عمده صرف در مستند حذف خواهد شد دو درصد از رشد تولید ناخالص داخلی سالانه.

صدور طیف گسترده ای از پیش بینی است که محدود به یک پیش بینی حق آن را دریافت گمان می کنم. شاید آنها باید یاد بگیرند که از 1665 طاعون لندن که در آن دانیل دفو به ذکر است که تمام پيشگو ستاره شناسان, پیشگویان و “حیله گری مردان” را ناپدید می شوند از خیابان ها. آن را وسوسه انگیز به فکر می کنم آنها همه متوجه خود حرفه ای تا به حال هیچ چیز مفید یا خوش بینانه به گزارش در زمان.

در عین حال اگر ما از طریق برش امروز پیش بینی دو چیز به نظر می رسد خاص. اولین بار عمیق تر از رکود اقتصادی دیگر آن را به بهبود می یابند. پایه ریاضیات است که رکود اقتصادی از 10 درصد در سال 2020 خواهد شد نیاز به 11.1 درصد رشد در سال 2021 برای تولید ناخالص داخلی به بازگشت به قبل از coronavirus سطح.

Debito ingestibile. سمت چپ

دوم سنگین مخارج دولت به دفع بدترین مستند جلوه خواهد بالون سطح بدهی و کسری مالی. یورو بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی به نظر می رسد به سمت شمال از 100% مثلا با امثال ایتالیا و یونان رو خیلی بدتر است.

از این رو دولت ها نیاز به نگاه بسیار با دقت به آنها چگونه ممکن است پرداخت این بدهی. یک ایده این است که به موضوع تولید ناخالص داخلی-مرتبط با اوراق قرضه. به طور معمول اوراق قرضه که دولت موضوع را به قرض گرفتن پول باید یک مجموعه ای از نرخ بهره است که پرداخت می شود در فواصل ثابت – بگو 1% یک سال پرداخت می شود در هر ماه به مدت ده سال.

در مقابل علاقه و توجه در تولید ناخالص داخلی-مرتبط با اوراق قرضه خواهد بالا برود یا پایین با صدور عملکرد اقتصادی کشور. زمانی که رشد تولید ناخالص داخلی ضعیف بدهی های خود را-تعمیر و نگهداری هزینه ها کاهش می يابد. نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی خواهد بنابراین افزایش کمتر به شدت در طول رکود در نتیجه کاهش نیاز به ریاضت اقتصادی برای کاهش بدهی شمع بعد.

از سوی دیگر زمانی که رشد تولید ناخالص داخلی قوی بود و درآمدهای مالیاتی شد پررونق چرا که هر کس پول بدهی-هزینه های نگهداری را افزایش می دهد. بنابراین یک کشور می پردازد و بیشتر زمانی که آن را می توانید آن استطاعت و کمتر زمانی که آن را نمی تواند.

مسائل چند

این باید به نفع هر دو دولت و سرمایه گذاران اوراق قرضه از با ثبات تر بدهی های دولت را باید به صورت پیش فرض کمتر احتمال دارد. آن را نیز باید کاهش نیاز به کمک مالی بین المللی. در عین حال با وجود این پیروزی وجود دارد هنوز هم می تواند یک خطر برای سرمایه گذاران در این اوراق قرضه. در یک رکود اقتصادی شدید که در آن تولید ناخالص داخلی سقوط یک بار-در-یک-قرن سطوح – سلام 2020 – علاقه سرمایه گذاران پرداخت می شود بسیار پایین تر است.

در تولید ناخالص داخلی-مرتبط با اوراق قرضه اساسا یک سیاست بیمه برای دولت است. مانند هر بیمه بازار خواهد اصرار بر “تولید ناخالص داخلی حق بیمه خطر” به آن اضافه شود به هزینه بدهی. این امر باید به پایین به اندازه کافی برای متقاعد کردن دولت به موضوع این اوراق قرضه اما بالا به اندازه کافی برای متقاعد کردن سرمایه گذاران به آنها را خرید. منافع هر دو طرف خواهد امیدوارم اطمینان از وسط زمین.

به ناچار حق بیمه خواهد با کشور دیگر متفاوت است. یونان خواهد پرداخت بیش از آلمان به عنوان مثال پس از تولید ناخالص داخلی یونان بوده است و تقریبا سه بار به عنوان فرار به آلمان در سال های اخیر است. به این دلیل بسیار یونانیان خواهد بود بیشتر جذب شده به تولید ناخالص داخلی اوراق قرضه. در عین حال coronavirus نشان داده است که حتی ثروتمندترین کشورهای رنج می برند می تواند وحشتناک شوک های اقتصادی پس از این اوراق قرضه باید جذاب در سراسر هیئت مدیره.

های مختلف از عوارض اولیه که تولید ناخالص داخلی برآورد اغلب تجدید نظر بعد. شما ممکن است فکر می کنم یک دولت است که پرداخت در 3 درصد افزایش در تولید ناخالص داخلی تنها برای یک اصلاح است که می گوید آن است که پرداخت در 2 درصد. دو راه حل وجود دارد. یکی برای بازپرداخت بدهی های مرتبط به سال گذشته تولید ناخالص داخلی به اجازه می دهد زمان برای چنین تجدید نظر. همچنین دولت می تواند با استفاده از سال جاری تولید ناخالص داخلی و سپس تنظیم یک سال بعد بازپرداخت اگر سال اول است تجدید نظر شده است.

آنچه در پایین می آید. bankrx

خطر دیگر این است که این اوراق قرضه incentivise دولت به ارائه گزارش کاهش تولید ناخالص داخلی به منظور پرداخت هزینه کمتر برای سرمایه گذاران است. اما بسیاری از دولت ها باید دوباره انتخاب شود. این مسلما باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد به دست بالا گرفتن تولید ناخالص داخلی نسبت به دست کم گرفتن آن است.

که برای اولین بار می رود

یکی دیگر موضوع را با خطر حق بیمه است که اگر این کشور که برای اولین بار به تصویب رسید این نوع استقراض به حال شهرت برای مشکلات بدهی سرمایه گذاران ممکن است آن را به عنوان نشانه ای از آن نمی تواند استطاعت به بازپرداخت بدهی های خود را. اگر سرمایه گذاران احتمالا اصرار قابل توجه حق بیمه و اوراق قرضه ممکن است هرگز به خارج از زمین.

برای حذف این اولین تکان دهنده ننگ ثروتمند کشورها باید سرب در صدور این اوراق قرضه. و بیشتر کشورهایی که موضوع آنها بیشتر حق بیمه می گیرند در همه جا از سرمایه گذاران می تواند پرچین شرط خود را در معرض خود را به کشورهای مختلف’ تولید ناخالص داخلی در همان زمان. با توجه به این که سرمایه گذاران احتمالا اصرار دارند در معرض خطر بالاتر حق بیمه به تولید ناخالص داخلی اوراق قرضه صادر شده در طول بحران کنونی آن است که بیشتر از همه مهم است که کشورها عمل هماهنگ است.

من قطعا برای اولین بار نشان می دهد تولید ناخالص داخلی-مرتبط با اوراق قرضه. یک نامه اخیر به بار مالی اشاره کرد که G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران توافق سه سال پیش که از جمله اوراق قرضه می تواند به بهبود امور مالی است. پس از یک گزارش در مورد اوراق قرضه ممکن است کار منتشر شده توسط مرکز تحقیقات سیاست های اقتصادی.

دلیل این اوراق قرضه هرگز در عین حال به ثمر آمده است که احتمالا دولت به طور معمول نمی پیش بینی بار بد جلوتر که توجیه بیمه خود را در این راه. اما با همه گیر در نوسان کامل و پیش بینی صف بندی برای پیش بینی بحران اقتصادی در حال حاضر لحظه ای ایده آل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو