چگونه آتش زنه است که برای استفاده بیشتر از فقط قلاب یو پی اس

توسعه دهندگان از قدمت برنامه Tinder به تازگی اعلام کرد که ویژگی های جدید ایمنی خواهد بود اضافه شده به برنامه خود را در طول سال 2020 است. این به روز رسانی شامل یک وسیله برای اتصال کاربران با خدمات اضطراری هنگامی که آنها احساس ناامنی و ایمنی بیشتر اطلاعات ارائه شده از طریق این برنامه است.

با توجه به این که بسیاری از کاربران و به خصوص زنان تجربه آزار و اذیت و تبعیض و تهدید و رفتار در Tinder, این به نظر می رسد گام های مثبت برای پرداختن به چنین مسائل است.

Tinder همچنین با اشاره به روز رسانی نرم افزار ترکیب هوش مصنوعی (AI) به اعتبار مشخصات عکس. وبلاگ خود را توضیح می دهد:

“این [AI] ویژگی اجازه می دهد تا کاربران برای خود اعتبار از طریق یک سری از زمان واقعی مطرح شده عکس های سلفی که در مقایسه با مشخصات موجود عکس ها با استفاده از انسان به کمک هوش مصنوعی فن آوری است.”

در حالی که آتش زنه اتصال به Facebook قبلا خدمت به اعتبار هویت کاربر این برنامه در حال حاضر اجازه می دهد تا کاربران بدون اتصال Facebook. ویژگی های مانند این هوش مصنوعی-طراحی عکس اعتبار در نظر گرفته شده به منظور افزایش اعتماد کاربران در هر یک از دیگر و صحت.

تصدیق هویت کاربران

ما در حال حاضر می دانیم که مردم تمایل به دروغ گفتن یک بیت در پروفایل قدمت آنها به ضد آرمانی برداشت مطلوب سن و قد و وزن یک شریک بالقوه است. کاربران از این نرم افزار نیز به صورت انتخابی از افشای جزئیات و عناصر ظاهر خود را برای جلوگیری از نژادپرستی و تبعیض جنسی و همجنسگرا ستیزی.

مردم به مدت طولانی اختصاص فن آوری های به آنها را متناسب با زندگی خود را. این فرایند به نام اهلی. آن زمانی که ما دیگر متوجه زیرا تکنولوژی آن را با این نسخهها کار به خوبی برای ما است. برای مثال پس از راه اندازی هوشمند بلندگو خود را به بازی آهنگ های مورد علاقه شما دیگر ممکن است متوجه بلندگو در تمام زمانی که شما در خانه می رسند و شروع به زمزمه همراه است.

من به تازگی منتشر شده مطالعه کشف انواع راه تعجب آور است که مردم استفاده می شود آتش زنه در زندگی خود را. اما سیستم عامل و برنامه های کاربردی مانند آتش زنه اجتماعی و فن آوری و به کاربران اطلاع هنگامی که کاربران با استفاده از آنها را برای چیزی غیر منتظره. پلت فرم شرکت همچنین ممکن است توجه داشته باشید. روز رسانی خود را به ویژگی ها یا توابع می توانید برخی از این استفاده خلاقانه تر دشوار و یا حتی غیر ممکن است.

فراتر از آشنایی من مطالعه نشان داد تعادل خوب بین, چگونه برنامه های راهنمای کاربران رفتار و چگونه مردم را از این فناوری موثر برای طیف وسیعی از اهداف است.

نرم افزار برچسب

هنگامی که دکتر تجویز دارو آن می آید با برچسب جهت استفاده از. به طور مشابه بسیاری از برنامه اعلام شده هدف. در فروشگاه برنامه اپل, Tinder توضیح داده شده است به عنوان یک برنامه برای “ملاقات با افراد جدید است.” ما می توانیم فکر می کنم از آتش زنه خود توضیحات به شرح زیر برنامه را برچسب.

پس از آتش زنه را راه اندازی در محبوب خود را پوشش و استفاده روزمره مردم تمایل به فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک برنامه برای تنظیم تاریخ و برخوردهای جنسی یا قلاب یو پی اس. ما می توانیم فکر می کنم از این به عنوان آتش زنه انتظار می رود استفاده کنید.

گاهی اوقات مردم در استفاده از دارو برای چیزی غیر از آنچه بر روی برچسب. Pharmacologists این “خارج از برچسب استفاده کنید.” این یک جاذب مدت که روزنامه نگار جف Bercovici اولین وارد شده به جهان فن آوری در هنگام گزارش در مورد کمتر شناخته شده با استفاده از سیستم عامل است.

در حالی که Facebook و توییتر میزبان طیف گسترده ای از فعالیت های کاربر من مطالعه پرسید: چه خارج از برچسب استفاده از شبیه در یک برنامه مانند آتش زنه که یک بیان برچسب ؟ بیشتر چه خارج از برچسب استفاده از بازی از زمانی که کاربران دیگر انتظار می رود که این برنامه دارای اهداف ثابت?

کشیدن برای آگاهی از سیاست و پول

من به بررسی طیف وسیعی از اخبار و گزارش در مورد چگونه مردم با استفاده از آتش زنه برای مقاصد دیگر از قدمت و اتصال است. پس از تحقیقات من آغاز شده در سال 2016 آن را نمیگیرد طولانی برای کشف چندین مقاله در مورد مبارزات مردم از طرف سیاستمداران در سرب تا به ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری.

من نیز در بر داشت چندین بهداشت و کمپین آگاهی شخصی, آگهی, ارتقاء, از, محلی گیگابایت, شوخی حساب و حتی خرابکارانه آثار هنری.

در انتخاب مصاحبه با مردم انجام این خارج از برچسب استفاده می کند, که من پیدا کردم که آنها اغلب تکمیل Tinder انتظار می رود استفاده برای آشنایی و اتصال. برای مثال یک ضد سیگار, کمپین بر پیام است و غیرجذاب است. آن را شامل دو پروفایل های مختلف برای همان مدل که در عکس ها در یک پروفایل و نه در دیگر. کمپین افتخار است که غیر سیگاری مشخصات دریافت بسیاری از حق ابجو بد و کم مایه (لایک) از سیگار مشخصات.

مردم نیز یافت می شود راه های خلاق با استفاده از آتش زنه را از ویژگی های. سرب از یک ضد قاچاق جنسی کمپین ساخته پروفایل کاربران هشدار به سازمان دیده بان برای نشانه هایی از عدم رضایت طرفین رابطه کار می کنند. این کمپین دوباره با هدف نمایش عکس در داستان گویی شیوه گرفتن در سراسر این پیام در راه است که Tinder جدید عکس اعتبار سنجی نرم افزار ممکن است بعید است که اجازه می دهد تا.

نه همه مسابقات خوشحال بودند به برخورد کردن برچسب های کاربران. چند کاربر و گفت: برنی ساندرز مبارز که او با استفاده از نرم افزار راه اشتباه و تهدید به او را گزارش. هر دو مبارز سیاسی و یک زن, فروش مکمل های تغذیه ای صحبت از اغلب دریافت خصمانه پیام از مردان بودند که نا امید است که این زنان نبودند به دنبال یک عاشقانه یا جنسی ارتباط.

یک تعادل ظریف بین کاربران و برنامه های

در حالی که آتش زنه به نظر می رسید به اطلاع کمی از فردی خارج از برچسب های کاربران برنامه به روز شده است در طول زمان برای مقابله با حجم بالای مخل فعالیت است. در پاسخ دادن به رباتها — فریبنده خودکار حساب های در حال اجرا کلاهبرداری فیشینگ — Tinder معرفی یک گزارش ساز. این شرکت همچنین همراه مقدمه ای از یک ضربه تند وشدید زدن محدودیت محدودیت در تعداد حساب که یک کاربر می تواند کش رفتن سمت راست (مانند) بیش از یک دوره معین با کاهش اسپم ها.

این تغییرات همچنین بر توسعه خارج از برچسب استفاده می کند. یک ضربه تند وشدید زدن محدود است که تنها می تواند با پیشی گرفتن از طریق حق اشتراک به شمار موانع مالی برای سازمان های غیر انتفاعی مانند کسانی که در حال اجرا در سلامت و آگاهی رسانی.

به طور مشابه افرادی که به دنبال فروش اقلام و یا ترویج موسیقی خود را خلاق تلاش یا سیاستمدار مورد علاقه ممکن است به نرخ های بالاتر از گزارش در حال حاضر که آتش زنه است بیان محدودیت در فعالیت های تجاری اجازه می دهد تنها رسما تایید شده تبلیغات.

پلت فرم تغییرات مانند این ممکن است اطمینان بخش برای کسانی که تنها مایل به استفاده از این برنامه برای ملاقات عاشقانه و شرکای جنسی. طیف وسیعی از کاربردها من کشف نشان می دهد که آتش زنه اجتماعی اکوسیستم که در آن چندین فعالیت شرکت وجود دارد.

این بازتاب یافته توسط مورخ اندرو DJ سپر است که برخی از Grindr کاربران ایجاد شبکه های اچ و مسکن و یا فرصت های شغلی در حالی که همچنین با استفاده از این برنامه برای شناسایی شرکای بالقوه است. به نظر می رسد که تقسیم بین این اهداف نه چندان روشنی در مورد آنچه به طور کلی فکر به عنوان دوستیابی و قلاب کردن برنامه های.

مردم توجه به هر یک از دیگر در آتش زنه و این ارائه فرصت های سیاسی و اقتصادی و فعالیت های اجتماعی فراتر از قدمت. در حالی که آتش زنه توجه به ایمنی کاملا مورد نیاز این شرکت باید اطمینان حاصل شود که آن ویژگی های جدید نیست, تعطیل, خلاق, تولیدی و محافظ خود استفاده می کند که برنامه را معنی دار مردم در زندگی روزمره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de