چگونه موکول توکیو بازی های المپیک می تواند شفا پس از coronavirus جهان

این موکول توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک باید جهان را با هم در یک reinvigorated روح Olympism — ایده آل ورزشی که انجام می شود باید در خدمت انسانی اجتماعی و توسعه بین المللی تفاهم و صلح است.

در حالی که اغلب فراموش شده امروز در اشتغال ذهنی با مدال و بازاریابی Olympism است که بدن از ایده ها فراهم می کند که ضروری منطق مدرن جنبش المپیک. این برای اولین بار بیان شده توسط المپیک بنیانگذار Pierre de Coubertin در اواخر قرن 19.

زمانی که من در صندلی المپیک و آکادمی کانادا, ما مجموعه ای از هفت آرمان Olympism از جمله باورهایی است که ورزش باید آموزشی و ورزشکاران و برگزار کنندگان باید به دنبال تعالی در تمام زمینه های زندگی خود را. ما آموخته است که هدف فراگیر از Olympism بین المللی است درک تعهد به احترام و استطاعت کرامت به همه مردم صرف نظر از سیاسی و مذهبی و اجتماعی تفاوت.

توسعه احترام از طریق ورزش

Coubertin توسعه ایده های خود را برای بازی های المپیک مدرن در زمانی که قدرت های اروپایی به سرعت در حال مسلح خود را برای فاجعه ای است که تبدیل به جنگ جهانی اول است. او strategized که از طریق ورزش بین المللی و همکاری mingling از ورزشکاران و تماشاگران و مردم می تواند به توسعه احترام به یکدیگر و امیدوارم ایجاد شبکه های اجتماعی است که می تواند در برابر گروه های که ترویج جنگ.

در این زمان از جدید مظاهر بیگانه ستیزی زمانی که مرز بسته شدن مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را به راه انداخته جدید نفرت در بسیاری از نقاط جهان روح Olympism مورد نیاز است بیشتر از همیشه قبل از. این موکول توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک باید برنامه ریزی شده به عنوان جشن و تصدیق از انترناسیونالیسم و درک بین فرهنگی.

من مطمئن هستم که ژاپنی المپیک سازمان می تواند انجام دقیقا همان است که آنها قبل از آن در سال 1964. من از تجربه شخصی می دانند.

من رقابت در بازی های المپیک سال 1964 در توکیو. این بازی ها شد و صحنه به عنوان نقطه اوج چند سال برنامه ریزی برای بازسازی توکیو و جامعه ژاپن پس از ویرانی جنگ جهانی دوم دو بمب اتم و متعاقب آن اشغال آمریکا.

احیا ورزشی در سراسر ژاپن

سازمان ساخته شده زیبا و جدید استادیوم ها و پارک های افتتاح بزرگراه جدید و معرفی چشمگیر فن آوری های جدید مانند تلویزیون رنگی و با سرعت بالا قطار گلوله قرار داده و به خدمات اولیه با سرعت 320 کیلومتر/ساعت. آنها احیا ورزشی, تربیت بدنی و محل کار تناسب اندام و تفریح مناسب در سراسر کشور.

آنچه که من بیشتر به خاطر این بود که فراگیر روح Olympism. هر scoreboard اعلام Coubertin به قول معروف در مورد تلاش انسان:

مهم ترین چیزی که در بازی های المپیک است نه برای پیروزی بلکه برای شرکت فقط به عنوان مهم ترین چیز در زندگی است اما پیروزی در این مبارزه است. نکته ضروری این است که به فتح کرده اند اما به مبارزه هست.

نویسنده بروس Kidd رقابت در 5000 متر و 10000 متر حوادث در سال 1964 توکیو بازی های المپیک است. کانادا(کمیته ملی المپیک)سی سی با

سازمان ارائه فرصت ها برای هر ورزشکار به دیدار یک خانواده برای صرف شام و یادگیری در مورد فرهنگ ژاپنی.

یک استاندارد جدید برای بیان هنری

مراسم افتتاحیه بودند خیره کننده تعیین یک استاندارد جدید برای بیان هنری با استفاده از آتش بازی جت هواپیما ردیابی حلقه های المپیک در آسمان هزاران بالن و کبوتر و موسیقی — همه برای اولین بار.

من به خصوص به خاطر پخش مجدد یک سخنرانی توسط Coubertin بود که برای اولین بار در سال 1936 در المپیک, یک سال قبل از مرگ او. من بیشتر نقل مکان کرد و با ورود مشعل المپیک. آن را یک جشن ورزشکار که زد تا مراحل را به نور دیگ اما 19 سال Yoshinori ساکایی که تا به حال متولد شده در هیروشیما در اوت. 6, 1945, روز بمب اتم نابود شهرستان.

هر کجا که می رفت در ژاپن کسی که به شما نزدیک و تعظیم و می گویند: “هیچ تر هیروشیما!” من احساس بسیار افتخار به بخشی از یک جنبش است که کمک به ترمیم و بازسازی و درک بین فرهنگی.

پنج پیوسته حلقه های المپیک ایجاد شده توسط هواپیماهای جت رانش بیش از ورزشگاه در طول مراسم افتتاحیه بازی های المپیک سال 1964 در استادیوم ملی توکیو. توکیو با استفاده از آن معروف بازی های المپیک سال 1964 برای نشان دادن بهبود معجزه آسا از شکست در جنگ جهانی دوم است. AP Photo/فایل

در سال های اخیر است که روح از دست داده است و در جهانی مدال نژاد و قابل فهم نگرانی در مورد هزینه های مواد مخدر افزایش عملکرد و امنیت است.

به جای رفتن به المپیک برای تعامل با ورزشکاران از کشورهای دیگر و یادگیری در مورد یک فرهنگ دیگر ورزشکاران پرواز در خود حوادث و رقابت و رفتن به خانه.

تمرکز بر عملکرد غالب

همانطور که چندی پیش به عنوان بازی های المپیک 1988 در سئول من یک مطالعه از حدی که کانادا ورزشکاران شرکت کننده در المپیک روح و متوجه شد که تعداد بسیار کمی انجام داد. “من می تواند به رقابت پرداختند در همین میلز (یک بخش از تورنتو) برای همه است که من یاد گرفتم در مورد کره شمالی” یک ورزشکار برجسته به من گفت.

تمرکز بر عملکرد به محرومیت از هر چیز دیگری است و حتی قوی تر از امروز.

بسیاری از ورزشکاران به دنبال چیزی بیشتر از ورزش در بازی های المپیک است. دو قهرمان المپیک روزی MacLennan به من می گوید که در همه زمان ها. که تمایلات اساس برای قریب به اتفاق تماس با کانادا ورزشکاران برای به تعویق افتادن بازی های المپیک 2020 در زمینه های ورزشی باید نیازهای خود را کنار گذاشته و در جهت منافع ایالات متحده در مبارزه با این بیماری همه گیر. به همین دلیل بسیاری از ورزشکاران داوطلب برای موسسات خیریه و خدمات اجتماعی هر دو در طول و پس از حرفه خود.

من مطمئن هستم که اگر توکیو بازی بودند قرار گیرند به عنوان یک جشن Olympism آن را نمی خواهد به دور از ورزشکاری از بازی ها.

برای مطمئن شود, کمیته بین المللی المپیک و بین المللی پارالمپیک, کمیته, چهره, دلهره آور چالش های لجستیکی در تغییر زمان بازی ها, اما اگر آنها را فراهم رهبری آنها قدرت و تجربه را دوباره تقویت روح Olympism در بازی. آنها در حال حاضر انجام این کار در بازی های المپیک جوانان که در آن چند روز اختصاص داده شده به مبادلات فرهنگی و ملی و بین المللی المپیک در آکادمی.

زمانی که این بیماری همه گیر اجرا می شود البته آن ما نیاز به بازسازی و ما همه ما در جوامع انسانی در راه است. کمیته بین المللی المپیک و IPC می تواند الهام بخش است که تعهد با توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک اختصاص داده شده به Olympism.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو