چگونه زندگی روزمره اندونزی جوانان می توانید به ما بگویید که چرا آنها محافظه کار تر

اندونزی بزرگترین جمعیت مسلمان است که هنوز هم اغلب به ترویج به عنوان یک نمونه از مدرن و وزش دموکراسی اسلامی است.

اما گزارش های مختلف نشان داده اند سطوح رو به رشد مسلمان محافظه کاری.

در میان آنها است که در سال گذشته اندونزی مسلمان گزارش شده توسط شرکت تحقیقاتی Alvara.

بر اساس مصاحبه با 1,567 پاسخ دهندگان در 34 ولایت این گزارش نشان می دهد این کشور در نسل جوان در حال تبدیل شدن بیشتر محافظه کار است. این گزارش نشان می دهد که هر دو نسل Z (سن بین 14 و 21 سال) و جوان هزاره (22-29) پاسخ دهندگان تسلط در کسانی که شناسایی به عنوان “پیوریتن و فوق العاده محافظه کار” حسابداری برای تقریبا 60٪.

کسانی که چهره های قابل توجه به عنوان اندونزی نسل جوان حساب برای تقریبا یک چهارم از جمعیت کشور و یا در سراسر 63.8 میلیون نفر.

در حالی که این گزارش به علت نگرانی های بزرگ, اعداد نشان کمی در مورد افراد جوان چگونه حرکت روزانه برخورد با مذهبی تفاوت دارد.

تحقیقات من در زندگی روزمره از اندونزی افراد جوان و مذهبی خود تعاملات ممکن است کمک به روشن کردن که چرا آنها در حال تبدیل شدن بیشتر محافظه کار است.

شیوه های روزمره

در سال 2013 من مصاحبه 20 نفر بین سنین 16 و 19 از سه دبیرستان های این کشور در جاکارتا: خصوصی و عمومی-اجرا اسلامی دبیرستان. این سه مدارس با استفاده از برنامه درسی ملی اما مدرسه اسلامی اضافی درسی در اسلام.

من هم انجام بحث گروهی متمرکز با این افراد جوان است.

من این جوانان به سادگی نمی یاد در مورد تحمل از grand مفاهیم تدریس شده در کلاس. آنها همچنین یادگیری از تجارب مستقیم خود را با تنوع مذهبی.

این است که بر خلاف آنچه که دولت معتقد است.

دولت معتقد است تحمل جامعه می آید از دهه تدریس تحمل از نظم جدید رژیم. این آموزش منع بحث در ادیان و نژادها و قبایل در میان شهروندان خود را برای جلوگیری از درگیری.

در عین حال اگر چه افراد جوان هستند مشروط به اجتناب از بحث در مورد ادیان در تحقیقات من نشان می دهد روزمره تجارب تنوع مذهبی تاثیر دیدگاه های خود را.

یکی از پاسخ دهندگان 16 سال از اسلامی دبیرستان به اشتراک گذاشته است که او را به درک در مورد تحمل و نحوه عمل آن از تجربه روزانه با غیر مسلمان با دوستان خود را در محله.

این نه تنها تایید اهمیت تجربه روزمره برای یادگیری تحمل اما مصاحبه من همچنین نشان می دهد افراد جوان نیاز به دسترسی به فضاها و فرصت های است که تشویق اینتر-مذهبی روابط در زندگی روزمره خود را.

در مورد بالا من مخاطب دسترسی به ساختمان دوستانه کلوز روزانه و روابط با غیر مسلمان همسایه است.

اما در حال حاضر ما شاهد رشد قارچ منحصرا مسلمان مجتمع های مسکن از جمله در یوگیاکارتا.

این منحصر به فرد فضاهای نتیجه ترکیبی از رشد محافظه کاری سرمایه داری منافع و عدم فراگیر چشم انداز این شهر را برنامه ریزی فضایی.

این نتیجه ممکن است در افراد جوان بیشتر دسترسی محدود به دیگران زمینه مذهبی متفاوت بیشتر تولید خود را محافظه کار انداز.

این به این معنا نیست که وجود مسلمانان-فقط مسکن می شود تنها عامل افزایش محافظه کاری در میان جوانان.

اما آن را نشان می دهد مهم است به درک و اذعان کرد که روز به روز تجربیات نفوذ افراد جوان زندگی می کند و نمایش.

نیاز به مطالعات بیشتر

با تمرکز بر روی افراد جوان را در تعاملات روزمره من تحقیق با هدف کمک به ما در درک اجتماعی و زمینه های شکل گیری نگرش ها و ارزش های خود را از جمله دیدگاه های مذهبی.

اجتماعی زمینه نقش مهمی در فراهم کردن فضاها و فرصت ها برای ترویج تحمل در زندگی اندونزی هستم.

یک تجزیه و تحلیل اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و ساختارهای فرهنگی ما را در یک تصویر بزرگتر. این جلوگیری از تسهیل این موضوع با قرار دادن تقصیر را به گردن جوانان به تنهایی.

این نوع از تحقیقات است و هنوز هم محدود است.

افزایش محافظه کاری در میان اندونزی جوانان نیاز به یک تحلیل ساختاری سیاسی و اجتماعی زمینه های که در آن زندگی می کنند. ما نیاز به درک نقش دولت, موسسات آموزشی, رسانه ها, خانواده ها و رهبران مذهبی در این جوان زندگی مردم و همچنین به عنوان چگونه نابرابری های اقتصادی خود را تحت تاثیر قرار مذهبی views.

در نتیجه این سوال که چرا اندونزی جوانان در حال تبدیل شدن بیشتر محافظه کار باز می ماند و خواستار تحقیقات بیشتر از زندگی روزمره خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im