با استرالیا در حال حاضر مواجه شدید اقتصادی (و سلامت) بحران هستند به مردم اجازه می دهد برای دسترسی به بازنشستگی خود را برای به دست آوردن پول نقد.

که باعث می شود بسیاری از حس. چرا که دارایی ها, بسته کردگی به دریافت یک کمی بهتر بازنشستگی نتیجه اگر بدبختی زندگی فعلی می تواند نرم با دسترسی به دارایی های آن در حال حاضر ؟

اما اجازه می دهد که می تواند وضعیت اقتصادی را بدتر میکند. اگر سوپر بودجه به ارائه پول نقد به اعضای خود را دارند که برای دریافت پول نقد است.

اگر آنها به فروش دارایی های آنها را نگه دارید (سهام و اوراق قرضه و غیره) است که بیشتر افسرده در حال حاضر افسرده قیمت دارایی ها. آخرین چیزی که ما نیاز به چنین فروش صرفا به منظور به دست آوردن پول نقد به خصوص اگر دارایی های بلند مدت ارزش.

چگونه برای غلبه بر آن ،

آن را ساده در اصل اگر کمی پیچیده در عمل است.

وام به جای early access

ما می توانید اجازه دهید مردم قرض خود را در برابر سوپر دارایی در یک نرخ بهره صفر با بازپرداخت (به سوپر صندوق) تنها نیاز به توان پس از درآمد خود را بازگشت به “عادی”.

کسانی که بازپرداخت می تواند از طریق یک حاشیه بالاتر از نرخ مالیات بر درآمد آینده (بسیار شبیه به ما در مورد آموزش عالی) و یا از طریق کمک های داوطلبانه است.

اما آن را فوق العاده وجوه دریافت پول نقد برای توزیع نموده است. ساده و از طریق یک رمان شکل کاهش کمی.

سوپر بودجه می تواند قرض گرفتن از بانک مرکزی با استفاده از سوپر صندوق دارایی به عنوان وثیقه (یک عمل شناخته شده به عنوان توافق نامه خرید مجدد یا repos).


ادامه مطلب: زیر صفر است “معکوس”. چگونه بانک مرکزی را کاهش کمی کار


این خاص repos خواهد نیاز به در یک نرخ بهره صفر به مطابقت با نرخ بهره صفر بودن پرداخت شده توسط اعضا.

این وام می تواند در یک نرخ بهره صفر

با توجه به زمان فوق العاده سطح پایین نرخ بهره و با وثیقه ساخت مخزن وام عملا در معرض خطر رایگان است که بی دلیل در زمان بار مشکل است.

این راه حل دارای این مزیت است که فوق العاده بودجه نمی خواهد آزادسازی دارایی را به در حال حاضر افسرده بازار. این امر می تواند هیچ کم هزینه تر به دولت از پول دادن به دست ناشران و پول می تواند بازپرداخت.

باید آن را قادر به سرعت اجرا خواهد بود و هدفمند به کسانی که به آن نیاز (البته نه برای کسانی که با هیچ سوپر توازن).


ادامه مطلب: بانک مرکزی و دولت آماده تازه اقدامات اضطراری به عنوان بازارهای جست و خیز کردن


آن را قادر می سازد که دولت به طور جداگانه به طور مستقیم کمک به کسانی که بدون دسترسی به سوپر توازن.

از همه مهمتر در حالی که این امر نیاز به طور موقت بحران تنظیمات به سوپر چارچوب آن نمی تضعیف سیستم.

آن را شدنی به سرعت…

یکی مشکل داره حمایت هر دو حزب برای فعال کردن قانون – اما امیدوار است که باید ممکن باشد با توجه به بحران کنونی.

در یک سطح عملیاتی چه سوپر بودجه و بانک مرکزی نیاز به انجام ؟

اولین سوپر بودجه می تواند به طور خاص به آن دسته از اعضا دریافت رایگان بهره وام – سوئیچینگ حساب خود را به “خروج از حالت” از نوع مورد استفاده برای حساب بازنشستگی فاز اما با شرایط ویژه (شامل موافقتنامه وام) متصل شده است.

که قادر خواهد بود به خارج شود.


ادامه مطلب: موریسون coronavirus بسته یک شروع خوب است اما او احتمالا مجبور به صرف بیشتر


دوم, اداره مالیات خواهد بود به اطلاع کسانی که عضو و حساب به طوری که قادر به اجرای بازپرداخت از طریق مالیات سالانه محاسبات و یا از طریق ارائه مشاوره به کارفرمایان برای خودداری و انتقال مبلغ به عنوان به طور منظم پرداخت که شما برو مالیاتی مقدار.

این بانک نیاز به معرفی جدید ویژه قالب صفر و نرخ بهره و دراز مدت خرید مجدد توافق برای سوپر وجوه با استفاده از سوپر بودجه به عنوان وثیقه (تا یک حد برابر با مقدار توزیع شده به اعضا).

..و بهتر از قرض گرفتن در برابر خانه

وجود دارد راه های دیگر برای استرالیایی ها برای دریافت پول نقد توسط نقشه کشی در دارایی های دیگر به خصوص حقوق صاحبان سهام در خانه های خود.

اما در زمان کنونی با عدم اطمینان در مورد آنچه بحران انجام خواهد داد تا قیمت مسکن افزایش بدهی در این راه با بهره هزینه به نظر نمی رسد به خوبی یک گزینه به عنوان قرض گرفتن در برابر سوپر.

از جان گذشته بار تماس برای راه حل های نوآورانه.

یک “سوپر دسترسی به طرح” از این نوع در اینجا مشخص شده است که با توجه به ارزش.

وجود دارد بدون شک خواهد بود عملی عوارض درگیر در اجرای آن وجود دارد اما به نظر نمی رسد به آنهایی که واضح است که نگهداری می شود.

آن را نمی خواهد کمک کند اما این کمک خواهد کرد برخی از مردم و فعال کردن دولت به هدف یارانه نقدی و استراتژی های دیگر نسبت به کسانی که قادر به استفاده از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو