چگونه رسانه های اجتماعی بود جلوتر از منحنی که آن را به COVID-19

“در اوایل رفتن ما می بینیم بسیاری از فعالیت های آنلاین تلاش برای بی درنگ پاسخ از دولت بود که در آینده در این مرحله است.

“ما قطعا شاهد دولت عقب مانده نگرش عمومی در مورد آنچه اقدامات مورد نیاز به کار گرفته می شود در اوایل بیماری همه گیر.”

کاربران توییتر به کار گرفته هشتگهای #flatteningthecurve و #socialdistancing در نیمه اول از 100 روز است که راه داد به #stayhome و #مستند.

داده ها همچنین نشان می دهد که استرالیا در حال رشد به شرایط جدید خود را نرمال با استفاده از هشتگهای خاص اشاره به همه گیر به سرعت در حال سقوط از استفاده از در دوم نیمی از 100 روز.

“در آغاز ما می بینیم بسیاری از استفاده از هشتگهای مانند #COVID-19 و #coronavirus را به علامت خود را توییتهایی اما با گذشت زمان مردم تا حد زیادی کاهش یافته است برچسب زیرا همه چیز شد در مورد همه گیر” استاد آنگوس گفت.

“آن را تبدیل به یک پس زمینه به زندگی معاصر است که شما تقریبا نیاز به یک نشانگر راه دیگر هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد کوروناویروس.”

با وجود اطلاعات غلط در مورد ویروس پخش آنلاین در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر, استاد, Angus گفت: تجزیه و تحلیل آنها نشان داد استرالیایی کاربران توییتر به طور فعال به دنبال متخصص اطلاعات بر روی پلت فرم.

در تعدادی از کارشناسان با مشخصات بالا مانند نورمن قو و لایحه Bowtell در میان دیگران بسیار بالا و تعامل با کاربران به طور منظم, پخش كردن, پیام در مورد بهداشت پایه و اجتماعی فاصله قبل از مستندات رسمی بودند در محل.

“کارشناسان بهداشت عمومی واقعا نقش برجسته ای آنلاین در غیاب هر گونه اطلاعات رسمی که از منابع دولت آنها واقعا پر شکاف در ارائه نظر کارشناس در این بیماری,” او گفت:.

“بسیاری از مردم کیسه های رسانه های اجتماعی برای دروغ که اغلب در وجود و زیادی وجود دارد که در اطراف اما آنچه که این داده ها نشان داد ارزش از کارشناسان خوب و اطلاعات عمومی است.”

استاد آنگوس گفت: آن را جذاب به تماشای این پاسخ از کاربران توییتر به عنوان همه گیر عینک رفتن از اولیه پشت سر هم از نگرانی به اشتراک گذاری اطلاعات مفید است.

در حال بارگذاری

“خلق و خوی می رود از تب و تاب اولیه از پست ها در تلاش برای مقابله با آنچه که اتفاق می افتد به یک عملی ‘OK ما در این چگونه ما زنده ماندن در آن ؟ “

محققان متمرکز در توییتر به جای دیگر سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Instagram به دلیل ترین پروفایل های توییتر عمومی هستند و از آنجا که این نوع از اطلاعات به اشتراک گذاشته شده بر روی پلت فرم می توان به آرشیو به راحتی.

استاد آنگوس گفت: آنها در حال حاضر حرکت خود را از تجزیه و تحلیل اولیه از داده ها به عمیق تر شیرجه به عنوان بخشی از دیجیتال رصدخانه کار به بایگانی آنچه اتفاق می افتد آنلاین در طول همه گیر آن را به عنوان اتفاق افتاده است.

“رسانه های اجتماعی و فن آوری تلفن همراه ما هرگز قبل دیده می شود پنجره را به تجارب و نگرش افرادی که از طریق زندگی می کردند این بار” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de