شما را دیده ام بازی تاج و تخت با جان و Daenerys که در آن به نوعی یک فنجان قهوه استارباکس ساخته شده آن را به قاب ؟ یا شاید یکی در جنگ ستارگان که در آن Stormtrooper misjudges ارتفاع یک ستاره مرگ راهرو و خسته شده اید توسط هر کس دیگری شکسته سر خود را?

شما ممکن است حتی متوجه سوراخ گلوله بر در و دیوار قبل از هر کسی شروع به شلیک در ژول و وینسنت در آپارتمان صحنه از داستان عامهپسند.

آن لحظات ممکن است خراب صحنه برای شما – و یا شاید تنها ویژگی های جبران. اما سوال بزرگ هر کس می خواهد پاسخ داده است: مقصر بود ؟

عمل!

در تولید خدمه این جزئیات – رسما – مسئولیت اسکریپت سرپرست و یا تداوم فرد است.

در روزهای اولیه از تلفن های موبایل آنها نیز به عنوان مراجعه کننده “اسکریپت دختر” به عنوان نقش بود و به طور معمول با یک زن عضو هیات.

نقش اصلی این اسکریپت سرپرست است برای اطمینان از تداوم بین عکس به طور خاص وقتی که می آید به مو, آرایش, غرفه, کمد لباس و حرکات بازیگران. این نقش وجود ندارد در تئاتر که در آن مخاطب می بیند یک رویداد زنده در. اما یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد معمولا به ضرب گلوله به طور کامل از توالی و اگر همه چیز مطابقت ندارد یک صحنه می تواند به سرعت تبدیل به خنده دار.

فقط تصور کنید که ساده ترین صحنه های که در آن دو شخصیت راه رفتن از یک ساختمان بر روی خیابان. در حال حاضر در نظر گرفتن بخش خیابانی خواهد بود به ضرب گلوله یک هفته پس از این ساختمان بخشی (این عادی است که فضای داخلی است که اغلب یک استودیو و بیرونی یک مکان واقعی). همه چیز را به بازی لباس کنسرت بربس – در غیر این صورت مخاطب را پریشان تعجب که چرا بازیگر اصلی را در فر در حال حاضر جدا در طرف مقابل از فقط (آنها به عنوان تجربه از آن) یک لحظه پیش.

به طور مداوم در حال حرکت عناصر موجود در یک صحنه به خصوص دشوار است برای مقابله با. این ساعت می تواند اسکریپت سرپرست kryptonite. من اغلب فکر آزمون نهایی از هر گونه پیوستگی فرد خواهد بود به درستی پیگیری یک صحنه که در آن کسی که نشسته در یک جدول با یک شمع سیگار کشیدن به عنوان یک ساعت دور کنه در این زمینه.

در سال 1994 را Pulp Fiction گلوله سوراخ به نظر می رسد قبل از اینکه عکس ها از کار اخراج شدند. IMDB

رفتن-اسکریپت

اسکریپت سرپرست این نسخهها کار از نزدیک با مدیر و دیگر ادارات پیگیری از آنچه واقعی عکس تکمیل شد (به عنوان برنامه ریزی شده) اگر آن طول می کشد خوب بود یا نه (با توجه به مدیر) کلید عمل از بازیگران (از جمله انتقادی چه prop برگزار شد که در آن دست) و آن لنز استفاده شد. آنها همچنین گاهی اوقات زمان این صحنه برای بررسی تداوم سرعت بین طول می کشد.

بسته به تولید وجود دارد نیز می تواند متنوع تر مسئولیت از جمله ردیابی تداوم اجراهای; اسکریپت سرپرست است و در حقوق خود را به اطلاع مدیر (که ممکن است آگاه) عملکرد در گسترده شات خوشحال بود و در نتیجه نمی گرفتن به مراتب بیشتر تلخ و شیرین نزدیک. “ببخشید آقای Day-Lewis, عملکرد خود را استادانه بود اما در حال حاضر اگر شما در حال حاضر می تواند فقط بازی رسانه-شات …”

اگر یک بازیگر تصمیم می گیرد به بداهه نوازی یک خط اسکریپت سرپرست آهنگ تغییر و به اطلاع مدیر. اگر مدیر دوست دارد به تغییر اسکریپت سرپرست به روز رسانی اسکریپت, اطلاع بازیگر آنها نیاز به ادامه استفاده از بداهه خط و سپس انتشار این نسخه جدید اسکریپت به ادارات مربوطه.

از آن آسان است به نقطه تداوم فرد در مجموعه به عنوان آنها معمولا نشستن با گسترده اهرم قوس فایل حاوی اسکریپت در دامان خود, در مقابل از خود مانیتور اغلب با یک دوربین در اطراف گردن خود را.

آن است که قطعا یک کار است که اگر نه کاسته و سپس به شدت به کمک با ظهور فن آوری است. چیزی مانند ردیابی از جزئیات صحنه و لباس استفاده می شود انجام می شود صرفا با یادداشت ها و طرح های, سپس با polaroids و در حال حاضر با گوشی های هوشمند.

دوروتی تغییرات مو از موی جودی ابوتی به plaits را به یک و نیم تا-را – به عنوان اگر من سحر و جادو – در طول Wizard of Oz (1939) گاهی اوقات در همان صحنه است. IMDB

بازی سرزنش

به طوری که concussed Stormtrooper و سرکش استارباکس جام بودند همه را به یک پیوستگی فرد و نه انجام کار خود را به درستی بله ؟

همچنین هیچ.

یا حداقل سرزنش است نه همه آنها.

در اینجا مالش: اسکریپت سرپرست پشتیبانی از بخش های دیگر که همه مسئول هستند خود را برای تداوم. مو, آرایش, لباس و دوربین ادارات همه خود را ردیابی و notetaking که پس از آن باید مرتبط با اسکریپت سرپرست. این سیستم با inherant رفع اشکالات به دلیل اشتباهات می تواند بسیار فاجعه بار است.

برای Daenerys’ نادرست و غلط قهوه برای رسیدن به صفحه نمایش آن می توانست به از دست رفته با – حداقل – هر بازیگر مستقل توسط غرفه, فرد, مجموعه, کمد, هنر, مدیر, اسکریپت سرپرست اپراتور دوربین, مدیر, عکاسی, مدیر, معاون, ویرایشگر, ویرایشگر و تولید کنندگان.

در نهایت بازگشت به ما نهایی آزمون صحنه که در آن یک بازیگر سیگار ناگهان معاوضه یا یک شمع به نظر می رسد به “ترومبون” در صحنه با گرفتن متناوبا کوتاه تر پس از آن دیگر و یا یک مزاحم ساعت 3 بعدازظهر آغاز می شود در پس از آن به پایان می رسد در 2pm — مطمئنا که به اسکریپت سرپرست گسل?

نه لزوما. به عنوان بینندگان ما گاهی اوقات می تواند تبدیل به وسواس با تداوم اشتباهات – اما مدیران و سردبیران کمتر وسواس از شما ممکن است انتظار.

آنها بیشتر احتمال دارد به رهبری کیفیت عملکرد یک بازیگر. این بازیگر ممکن است داده اند فقط نگاه درست در انتهای صحنه – فقط آن را نگاه مناسب برای شروع صحنه است. بنابراین مدیر و سردبیر حرکت شات در توالی. آن را می افزاید چشمگیر قدرت اما در حال حاضر ساعت اشتباه است. فقیر اسکریپت سرپرست که چیزی اشتباه می تواند پلیس را سرزنش از همکاران و منتقدان یا بینندگان.

فیلم سردبیران و مدیران گاهی اوقات تصمیم می گیرید داستان مهم تر از جزئیات – اگر بینندگان اغلب سریع متوجه اشتباهات.

امروزه با فن آوری های دیجیتال و اگر فیلمسازان باید بودجه آنها می توانید تغییر ساعت و یا جادویی ناپدید می شوند یک فنجان قهوه. اما آنها ممکن است نگاهی به آمار و تصمیم گیری کامل عملکرد بیشتر متناقض عنصر پس زمینه.

تداوم اشتباهات به طور کلی خال خال در اولین مشاهده. اگر شما در حال تماشای یک فیلم در یک ثانیه (یا 95 بار) شما به وضوح آن را دوست دارم. و اگر اولین بار شما را به تماشای یک فیلم شما به دنبال در ساعت و عمل تولید به مراتب مشکلات بزرگتر از تداوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو