چگونه امن است COVIDSafe? آنچه شما باید بدانید در مورد این برنامه مسائل و بلوتوث-خطرات مربوط به

دولت استرالیا را COVIDSafe برنامه شده است و در حال اجرا برای تقریبا دو هفته با بیش از پنج میلیون دانلود.

متاسفانه پس از انتشار آن بسیاری از کاربران به خصوص کسانی که با اپل – شده اند در تاریکی در مورد چگونگی و برنامه کار می کند.

انتقال دیجیتال آژانس سر Randall Brugeaud در حال حاضر بستری نرم افزار اثربخشی در اپل “رو به وخامت و کیفیت ارتباط است که به عنوان خوب” زمانی که گوشی قفل شده است و برنامه در حال اجرا در پس زمینه.

شده است وجود دارد همچنین سردرگمی در مورد که در آن داده های کاربر ارسال می شود, چگونه آن را ذخیره می شود و چه کسی می تواند به آن دسترسی داشته باشید.

در تضاد با برنامه های دیگر

با استفاده از بلوتوث COVIDSafe جمع آوری ناشناس شناسه از دیگران که همچنین با استفاده از این برنامه فرض کنید شما می آیند به محدوده با آنها (و گوشی های هوشمند خود را) برای مدت حداقل 15 دقیقه.

بلوتوث نگهداری می شود باید در همه زمان ها (یا حداقل تبدیل شده و در هنگام خروج از خانه). اما این تنظیم به طور خاص توصیه می شود در برابر دفتر استرالیا, کمیساریای اطلاعات.

این احتمال وجود دارد COVIDSafe نیست تنها برنامه است که با استفاده از بلوتوث بر روی تلفن خود را. بنابراین هنگامی که شما فعال بلوتوث برنامه های دیگر ممکن است شروع به استفاده از آن و جمع آوری اطلاعات را بدون دانش خود را.

بلوتوث نیز انرژی می تواند به سرعت تخلیه باتری های تلفن همراه به خصوص اگر بیش از یک برنامه است که با استفاده از آن. به همین دلیل برخی ممکن است تمایلی به انتخاب کردن در.

همچنین وجود داشته است گزارش ها از درگیری های تخصصی با دستگاه های پزشکی. دیابت استرالیا را دریافت کرده از کاربران در مواجهه با مشکلات با استفاده از بلوتوث را فعال کنید مانیتور گلوکز (قند) در همان زمان به عنوان COVIDSafe برنامه.

اگر این اتفاق زمان مشاوره از دیابت استرالیا به حذف COVIDSafe تا زمانی که یک راه حل پیدا شده است.

بلوتوث هنوز هم می توانید ردیابی محل شما

بسیاری از برنامه ها نیاز به یک اتصال بلوتوث و می توانید ردیابی محل خود را بدون در واقع با استفاده از GPS.

بلوتوث “چراغ” به تدریج در حال مستقر در فضاهای عمومی – با یک مثال در ملبورن حمایت از بینایی خریداران. برخی از برنامه می توانید با استفاده از این برای ورود به سیستم مکان شما بازدید کرده اند و یا از طریق تصویب. آنها می توانند سپس انتقال این اطلاعات به سرور های خود را اغلب برای اهداف بازاریابی.

برای جلوگیری از برنامه های کاربردی با استفاده از بلوتوث بدون دانش خود را و شما باید انکار بلوتوث اجازه برای تمام برنامه ها در تنظیمات گوشی خود و سپس اعطای مجوز به صورت جداگانه.

اگر حفظ حریم خصوصی در اولویت است, شما باید همچنین به عنوان خوانده شده سیاست حفظ حریم خصوصی از تمام برنامه های شما دانلود, بنابراین شما می دانید که چگونه آنها را جمع آوری و استفاده از اطلاعات شما.

مسائل را با اپل

سیستم عامل آیفون (iOS) بسته به نسخه اجازه نمی دهد که COVIDSafe به درستی کار می کند در پس زمینه. تنها راه حل این است که به ترک برنامه در حال اجرا در پیش زمینه. و اگر آی فون خود را قفل شده است COVIDSafe ممکن است ضبط تمام اطلاعات لازم.

شما می توانید تنظیمات خود را تغییر دهید برای متوقف کردن آی فون خود را از رفتن به حالت خواب. اما این دوباره تخلیه باتری خود را به سرعت بیشتر.

Brugeaud گفت: مدل های قدیمی تر اپل نیز کمتر قادر به چیدن سیگنال های بلوتوث از طریق برنامه.

انتظار می رود که این مسائل را ثابت خواهد شد پس از ادغام تماس با ردیابی فن آوری توسعه یافته توسط گوگل و اپل که Brugeaud گفت: می توان ظرف چند هفته آینده.


ادامه مطلب: این COVIDSafe لایحه رفتن نیست به اندازه کافی برای محافظت از حریم خصوصی ما. در اینجا چیزی است که نیاز به تغییر


آسیب پذیری به اطلاعات رهگیری

اگر یک کاربر تست مثبت برای COVID-19 و رضایت به داده های خود را آپلود اطلاعات است که پس از آن برگزار شده توسط دولت فدرال در آمازون خدمات وب سرور در استرالیا.

داده ها از برنامه های ذخیره شده بر روی دستگاه کاربر منتقل می شود و در فرم های رمزگذاری شده به سرور. اگر چه از لحاظ فنی امکان رهگیری مانند ارتباطات داده ها هنوز هم می توان رمزگذاری شده و در نتیجه ارائه ارزش کمی برای یک مهاجم.

دولت گفت این داده ها نمی توان دریایی و یا در دسترس ساخته شده برای ما اجرای قانون است. اما نهادهای مختلف از جمله استرالیا قانون شورا باید گفت که پیامدهای حریم خصوصی باقی می ماند تیره است.

که گفت: از آن اطمینان آمازون مرکز داده (مستقر در سیدنی) به دست یک سطح بسیار بالایی از امنیت به عنوان تایید توسط استرالیا Cyber Security Centre.

می تواند دولت فدرال دسترسی به داده ؟

دولت فدرال گفته است این برنامه داده ها را تنها در دسترس ساخته شده به دولت و قلمرو مقامات بهداشتی. این تایید شده است در یک عزم تحت امنیت زیستی عمل می کنند و با توجه به اجرا در قانون است.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت:

حتی حکم دادگاه طی یک بررسی از ارتکاب جرم خواهد بود و مجاز به استفاده می شود [برای دسترسی به داده ها].

اگر چه تعیین و پیشنهاد قانون به وضوح تعریف چه کسی و چگونه از دسترسی به COVIDSafe داده های تاریخ گذشته نشان می دهد دولت ممکن است بهترین قرار داده شده پس از نگاه ما داده است.

به نظر می رسد دولت به طول های بزرگ رفته برای ترویج امنیت و حفظ حریم خصوصی از COVIDSafe. اما دولت راه اندازی توسعه نرم افزار به طوری که کسی را وسیله ای برای به دست آوردن اطلاعات ذخیره شده در سیستم – “کلید” را به طاق.

اگر دولت را مخفیانه به دست آوردن دسترسی به اطلاعات آن را بعید است ما را پیدا کردن.

و در حالی که تماس با اطلاعات ذخیره شده بر روی دستگاه کاربر حذف شده در 21 روز نورد اساس وزارت بهداشت گفت: اطلاعات فرستاده شده به آمازون سرور را “نابود شود در پایان همه گیر”. معلوم نیست چگونه چنین تاریخ خواهد شد.

در نهایت آن پایین می آید به اعتماد چیزی است که به نظر می رسد در تامین کوتاه مدت.


ادامه مطلب: این COVIDSafe برنامه تنها با یک تماس با ردیابی گزینه است. این پیشنهادها تضمین حریم خصوصی بیشتر


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de