چگونه در پاسخ به کروناویروس جدید است که ساخت شبکه ایمنی برای فرفره کارگران کمتر شل و ول

برادر من Khary است که 40 سال, سابق مکانیک که به دست آورده است زندگی خود را به عنوان یک بارگذاری راننده در شهر نیویورک برای چهار سال گذشته. او یکی از میلیون ها نفر تمام وقت آمریکایی فرفره کارگران بشدت دچار ناامنی شستن بیش از همه ما به عنوان جدید کروناویروس و اقتصاد قرقره.

من زندگی می کنند چند ساعت دور در ایتاکا نیویورک جایی که من تحقیق چگونه امنیت شبکه کار می کند و گاهی اوقات نتواند به کار می کنند. در حال حاضر من به طور ناگهانی کار به طور انحصاری از خانه در حالی که همچنین همکاری با شوهرم به homeschool بچه های ما که 7 و 10 ساله است.

دو هفته پیش هنگامی که به شدت از کروناویروس جدید تبدیل می شد آشکار من دعوت Khary به سر خم کردن در اینجا و جوانترین پسر. او کاهش یافته است تمایلی به از دست دادن تنها منبع درآمد.

آزادی و انعطاف پذیری

قبلا برادرم آزادی و انعطاف پذیری و برخی از سرگرم کننده خود را از طریق سوار-های فرفره. اما شروع COVID-19 مجبور است او را وخیم تصمیم گیری.

“به نظر می رسد مانند آن را به یک انتخاب بین پول و زندگی خود را,” او به من گفت یک بار در نیویورک خیابان های شلوغ شد به طرز مرموزی آرام است. پس از روز از سستی او تصمیم به قطع مصرف مسافر گفت: “من فقط رفتن به را انتخاب کنید سلامت من.”

من رها هستم و نه فقط برای او. من برادر شوهر اختصاص داده شده و کمک می کند تا برای مراقبت از ما 72 ساله و مادر که نیاز به دیالیز سه روز در هفته و پیشرفته زوال عقل است. همراه با پدر و خواهر من در قانون برادر من تمایل ما به ضعف سيستم ايمنی مادر هر نیاز روزانه است. او کمک می کند تا او را از خوردن نوشابه او را مواد مخدر و خیلی بیشتر.

تصمیم خود را برای جلوگیری از رانندگی برای بارگذاری کمک خواهد کرد که حفاظت از خانواده من را به سلامت. هنوز هم من نگرانی در مورد آنچه انجام می دهند درست به معنی برای هر کس مالی سرنوشت. هر چند او سه فرزند در حال رشد او هنوز در حال کمک به همه آنها پرداخت صورتحساب خود از جمله جوانترین پسرش که شاغل در آمازون انبار که در آن کارگران به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

در زمان عادی سوار-به اشتراک گذاری رانندگان سقوط از طریق سوراخ خمیازه در ایمنی net. آنها را بیش از حد پول به واجد شرایط برای بسیاری از منافع دولت بلکه نمی تواند تعداد کارفرمایان خود را برای پر کردن شکاف.

این بیماری همه گیر است که تغییر این چشم انداز است. از مزایای بیکاری به مراقبت های پزشکی دولت در حال گسترش است که معمولا شل و ول و شبکه امنیت اجتماعی به اندازه کافی است که آن را حتی ممکن است گرفتن آن را به طور معمول مانع.

جدید US$2.2 تریلیون بسته محرک وعده امداد. در انتظار تصویب در مجلس نمایندگان فرفره کارگران مانند برادر من به زودی خواهد شد واجد شرایط برای مزایای بیکاری. هنوز دقیقا چقدر آنها را واجد شرایط برای و چگونه به سرعت آنها را دریافت مزایای آن همچنان نامشخص است.

کار برای زندگی راحت تر برای دیگران

دولت تخمین می زند که حدود 15 میلیون نفر در ایالات متحده به نوعی جایگزین اشتغال ترتیبات برای کار اصلی خود را. که شامل مستقل قرارداد موقت آژانس کار در تماس و کار مستقل. تمام گفته این اشکال مختلف از فرفره کار طیف وسیعی از راه رفتن سگ به رفوی به مراقبت از افراد مسن است.

فرفره کارگران ارائه بر روی تقاضا خدمات است که زندگی مدرن راحت تر برای بسیاری از مردم است. اما بسیاری از آنها نیز در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

با چند استثنا مانند خدمات تحویل مواد غذایی به اعتقاد من آنها در حال رفتن به میان سخت ترین ضربه از نصب اقتصادی خرید اینترنتی.

چرا که این کارگران هستند و نه از لحاظ فنی کارکنان این شرکت و اعزام آنها واجد شرایط نیست, برای روز پرداخت کردن بیمار, زمان, پزشکی و بیمه و مزایای بازنشستگی و یا سایر منابع است که کارگران اغلب از کارفرمایان.

آنها نیز نسبتا ناتوان است. آنها مشکل پیوستن و تشکیل اتحادیه های کارگری و اغلب کنار هنگامی که تصمیم گیری که آنها را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم در حال ساخته شده.

به دنبال کمک

در عمده خروج از هنجار Uber به تازگی اعلام کرد ناچیز مرخصی استعلاجی سود می پردازد که رانندگان برای 14 روز اگر آنها سقوط بیمار با COVID-19 یا باید قرنطینه شود. این به احتمال زیاد نمی خواهد آمد به ارائه برای رانندگان نیازهای اساسی به ویژه در زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال رقیب با یک بیماری کشنده.

در اوج ناامیدی برخی از Uber و Lyft رانندگان که یا نمی توانند کار کنند و یا تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از رانندگی با توجه به اجتماعی فاصله گرفته اند به GoFundMe به درخواست کمک مالی از دوستان و همسایگان و دلسوز غریبه.

برخی از سازمان های غیر انتفاعی را راه اندازی برنامه های امداد برای کارگران, که معیشت آنها در معرض خطر شیوع بیماری.

اما شرکت های بزرگ-دل غریبه ها و موسسات خیریه نمی تواند ارائه تمام کمک افرادی مانند برادر من نیاز به توجه در این زمان دشوار است. به عنوان اقدامات دولت در کمک به هر دو در حال ظهور و سیاست های موجود ممکن است در نهایت پر کردن برخی از چاله در شبکه های ایمنی را ساخته اند که زندگی سخت تر برای فرفره کارگران است.

خالص ایمنی

ایمنی شبکه یک درهم آمیخته از سیاست به معنای گرفتن آمریکایی ها که خود را در مالی باقی بمانند. هر چند ناقص و ناکافی حیاتی در طول رکود اقتصادی و دیگر بلایای طبیعی. سه تا از بزرگترین آن رکن هستند, مواد غذایی و مسکن و مراقبت های بهداشتی.

مواد غذایی

در سال 2019 در این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه کمک حدود 35 میلیون خانواده های کم درآمد به نگه داشتن مواد غذایی بر روی میز است. اما تا زمانی که coronavirus زده بسیاری از فرفره کارگران نبودند است واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی مزایای. با فرفره کارگران به سرعت از دست دادن درآمد و تغییرات به برنامه جریان بیشتر خواهد شد واجد شرایط. برای مثال افراد سالم و بدون وابسته قبلا مواجه حد سه ماه از کمک های ظرف مدت سه سال. دولت به حالت تعلیق است که محدودیت.

مسکن

فرفره کارگران هستند احتمال بیشتری نسبت به دیگر آمریکایی ها برای زندگی در مناطق شهری که در آن هزینه های مسکن بالا هستند. هر چند مسکن و اجاره کوپن برنامه ها در تامین کوتاه مدت وجود دارد تاخیر در چشم برای فرفره کارگران در حال مبارزه برای نگه داشتن خانه های خود را در طول زیان پایدار coronavirus. دولت فدرال توقف سلب حق مالکیت و ساخت این امکان را برای مالکان به تاخیر در پرداخت وام مسکن تا یک سال به صورت وام با حمایت اداره مسکن فدرال فانی می و فردی مک. تگزاس, کارولینای جنوبی, مریلند, مینه سوتا و بسیاری از کشورهای دیگر صادر moratoriums اخراج. شهرستانها از نیواورلئان به فیلادلفیا به سن خوزه نیز به تعویق افتاد اخراج برای هر نقطه بین 30 و 90 روز است.

مراقبت های بهداشتی

مانند بسیاری از فرفره کارگران برادر من بوده است بیمه برای سال. او باعث می شود بیش از حد به عنوان یک سوار-به اشتراک گذاری راننده واجد شرایط برای مدیکید اما نشده است قادر به پرداخت هزینه بیمه شدن از طریق نیویورک دولت قانون مراقبت مقرون به صرفه ارز. اگر او نمی تواند کار را برای یک مدت زمان طولانی او ممکن است تبدیل شدن به واجد شرایط برای خدمات درمانی کشور اصلی برنامه برای بیمه آمریکایی های کم درآمد. که واجد شرایط متفاوت است به طور گسترده ای بسته به جایی که شما زندگی می کنند اما بسیاری از کشورهای در حال بررسی و اجرای راه برای پوشش بیشتر مردم است.

مرور یک پیچ و خم

تا مطمئن شوید که وجود دارد دیگر برنامه های است که برای کمک به افرادی که در مواجهه با مشکلات اقتصادی دست وام با پرداخت برای خدمات تلفن و آب و برق است. برخی از این نیز ممکن است تغییر در این روز آمده است.

افرادی که می خواهید بدانید که گزینه های در دسترس برای آنها می تواند با استفاده از دولت حاضر به نفع یاب که تولید یک لیست از دولت فدرال و دولت مزایای که آنها واجد شرایط هستند.

[تخصص در صندوق پستی خود را. ثبت نام برای مکالمه عضویت در خبرنامه و دریافت خلاصه ای از دانشگاهی در اخبار امروز, هر روز است.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو