چگونه شخصی را تغذیه ای, توصیه های تبدیل شدن به در آینده ؟ داروی ساخته شده برای شما – part 2

در دومین قسمت از دارو را برای شما ساخته شدهیک سری از لانه پادکست است که طول می کشد یک شیرجه عمیق به آینده بهداشت و درمان ما به دنبال در غذایی که می خوریم و چگونه رژیم غذایی مشاوره می تواند به زودی خیلی بیشتر شخصی.


Listen on Apple Podcasts


ما شروع با کلوچه. ما تولید کننده جما افزار می گوید داستان از یک هفته دو تغذیه ای مطالعه اجرا شده توسط کالج کینگ لندن که او با او یکسان خواهر دوقلو با هدف تلاش برای درک بهتر عوامل که تحت تاثیر قرار چگونه واکنش نشان می دهند ما به غذاهای خاص.

هسته اصلی این مطالعه به نام پیش بینی شامل خوردن کلوچه, تهیه شده توسط تیم تحقیقاتی با سطوح مختلف چربی و قند و فیبر و انجام چند آزمایش خون پس از آن برای اندازه گیری واکنش.

Tim Spector, استاد اپيدميولوژی ژنتيک در کالج کینگ لندن که منجر مطالعه توضیح می دهد:

به تازگی می گویند ده سال گذشته ما فکر کرده ام که تفاوت بین مردم و چگونگی پاسخ به آنها به مواد غذایی است که در درجه اول به ژن های خود را. و این باعث شده است که برخی از مردم اند و نه جبری نظر از رژیم غذایی و بهداشت و درمان و همه چیز و می گویند: “من می خواهم سرزنش پدر و مادرم”.

Spector توضیح می دهد که از طریق این محققان در حال انجام تجزیه و تحلیل بیش از 2 میلیون نقطه داده از پیش بینی مطالعه – که شامل داده ها از مجموعه ای از دوقلوهای همسان که 100% از همان DNA – دانشمندان در حال حاضر قادر به جدا کردن چگونه بسیاری از تفاوت های بین مردم پاسخ بدن به برخی مواد غذایی را به ژن های خود را. و هر کس متفاوت واکنش نشان می دهد حتی دوقلوهای همسان.

وقتی که می آید به یک فرد در واکنش به قند برای مثال محققان دریافتند که حدود 30 درصد می تواند توضیح داده شده ژن اما برای یک فرد در واکنش به آن تنها حدود 5 درصد است.

بیشتر ما پیدا کردن در مورد بدن انسان پیچیده تر از آن است. و آن را قطعا نه همه توضیح داده شده ژن و آن را قطعا نه همه توضیح داده شده توسط میکروب ها. و ما در حال پیدا کردن چیزهای دیگر ما نمی فکر می کنم مهم شد را باید در نقش یک.

در حال حاضر این نتایج در دسترس برای شرکت کنندگان در یک برنامه جدید که به توصیه های شخصی در مورد نحوه سالم غذاهای خاص و یا وعده های غذایی هستند که برای بدن خود را بر اساس نتایج مطالعه. ما آن را به آزمون.

بخشی از این تحلیل ها بر اساس تنوع یک فرد میکروبیوم روده و تاثیر این امر در metabolising غذا خوردن آنها را. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اهمیت این میکروب های روده ما بازدید (خیلی بد بو) آزمایشگاه گلن گیبسون استاد میکروبیولوژی در دانشگاه خواندن برای دیدن مدل های روده تیم خود را ایجاد کرده اند.

گیبسون می گوید او متقاعد شده است که ما تا به حال به یک نقطه که در آن ممکن است به فرد به مشاوره رژیم غذایی بر اساس یک فرد را میکروبیوم:

به دلیل آن را نشان می دهد که هر فرد مجرد است و نه یک رژیم غذایی مختلف به حرکت خود microbiota روده از نظر سلامت خود را. و من فکر نمی کنم که لازم است. ما به نوعی می دانم که میکروب در روده مثبت هستند برای سلامت و آنهایی که منفی است. و بنابراین من فکر نمی کنم که به صورت جداگانه وجود دارد در حال رفتن به تفاوت عظیم در آن اشکالات.

گیبسون توضیح می دهد که او فکر می کند که عوامل موثر بر سلامت روده میکروبیوم بیشتر محیط زیست از ژنتیک.

وقتی که می آید به ژن هنوز هم وجود دارد بسیاری از محققان نمی دانند که به صورت خاص در مورد راه ژن های ما و رژیم غذایی ارتباط برقرار کردن و این به این معنی است که شخصی مشاوره رژیم غذایی مبتنی بر کسی DNA است که تا کنون بسیار محدود است.

اما حتی اگر مردم را بیشتر شخصی مشاوره رژیم غذایی و در دسترس در نوک انگشتان خود را در آینده خواهند از آن استفاده کنید ؟ جولی Lovegrove هیو سینکلر صندلی در تغذیه انسان در دانشگاه مطالعه توضیح می دهد نتایج یک مطالعه به نام Food4Me که در نگاه مردم چگونه در پاسخ به انواع مختلف شخصی مشاوره. برخی از مردم در این مطالعه دریافت مشاوره مبتنی بر سادگی در رژیم غذایی خود برخی بر اساس فنوتیپ خطر مانند زمانی که آنها در معرض خطر بالا cholestoral یا دیابت و برخی بر اساس ژن های خود را.

در حالی که Lovegrove می گوید که به طور کلی تغییرات سلیقه ای انجام داد که اثرات مفید آن – چه مقدار گوشت قرمز یا چربی های اشباع شده مردم خوردند – نوع تغییرات سلیقه ای نیست که تاثیر بسیار.

من فکر می کنم ما باید به درک با همکاران ما در روانشناسی به عنوان مثال چه انگیزه مردم برای تغییر است. و من فکر می کنم ما همه انگیزه چیزهای مختلف. و من فکر می کنم ما نیز باید قاب آن را در راه است که مردم نه تنها می تواند در هیئت مدیره اما درک اهمیت آن است.

ما در قسمت سوم از داروی ساخته شده برای شمارا در مارس 3, ما نگاهی به چگونگی انتخاب در مورد درمان می تواند تبدیل به بیشتر شخصی از جمله رشد اجتماعی تجویز. شما می توانید گوش دادن در اینجا به قسمت 1 با تمرکز بر روی ژن های بالینی و آزمایشات دقیق پزشکی است.

موسیقی در این قسمت است که شما و یا شما شما ؟ توسط کریس Zabriskie و Hallon توسط Christian Bjoerklund. دارو برای شما ساخته شده است تولید می شود و گزارش شده توسط هالی همراهی و جما افزار و میزبانی توسط Annabel Bligh برای لانه پادکست. یک تشکر بزرگ به شهر دانشگاه لندن برای ما اجازه استفاده از استودیو خود را.

Stitcher

Listen on TuneIn Listen on RadioPublic

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de